Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

To że XSX jest minimalnie lepszy w większości mulitplatform nie powinno być żadnym zaskoczeniem, dla każdego rozgarniętego człowieka. Bo wiadomo że lepsze bebechy powinny przełożyć na lepsze wyniki i wydajność. Zaskoczeniem byłoby gdyby się nie przełożyły.

Tak czy inaczej, różnicę w multiplatformach są naprawdę minimalne bo różnice między konsolami jeszcze nigdy nie myły tak małe i naprawdę nie ma większego znaczenia na której konsoli drzewo na piątym planie ma więcej liści czy na której konsoli framerate jest o 1% lepszy.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Daddy napisał:

https://www.purexbox.com/news/2022/07/digital-foundry-host-says-xbox-series-x-wins-most-console-comparisons

Wklejam w formie ciekawostki dla @Paolo de Vesir który nie wiem skąd brał opinie że jest odwrotnie, tak było jedynie w pierwszych miesiącach gdzie faktycznie później nowe narzędzia zrobiły robotę i full RDNA2 tylko w Xboxach  :) 

 

 

 

 

 

Nawet Aaron odniósł się do tej grafiki  :obama:

 

Klobrille od jakiegoś czasu dostaje kasę od MS za robienie grafik propagandowych ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

Wklejam w formie ciekawostki dla @Paolo de Vesir który nie wiem skąd brał opinie że jest odwrotnie, tak było jedynie w pierwszych miesiącach gdzie faktycznie później nowe narzędzia zrobiły robotę i full RDNA2 tylko w Xboxach  :) 

 

przecież w wielu porównaniach były na xie spore problemu ze stabilnością framerate'u (zwłaszcza w trybie performance), no przecież nie z dupy xd no i to raczej od niedawna jest na odwrót, zwłaszcza że wg. danych z artykułu 15 gier, a w nich tylko 8 wskazuje wyraźnie na lepszą jakość na Xboxie, 2 lepsza na PS5 i 5 razy remis. Przy 12 terafankach i mocno dopieszczonym GPU miało byc jak pomiędzy PRO a XOX.

 

Tak czy inaczej przy okazji ostatnich pokazów (Redfall i Motorsport) wierzę, że będzie juz tylko lepiej i dostaniemy next geny wyjebujące graficznie z butów. ;)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Daddy napisał:

https://www.purexbox.com/news/2022/07/digital-foundry-host-says-xbox-series-x-wins-most-console-comparisons

Wklejam w formie ciekawostki dla @Paolo de Vesir który nie wiem skąd brał opinie że jest odwrotnie, tak było jedynie w pierwszych miesiącach gdzie faktycznie później nowe narzędzia zrobiły robotę i full RDNA2 tylko w Xboxach  :) 

 

A nie lepiej wrzucić oryginalne źródło zamiast się nakręcać portalami typu PureXbox? W ogóle intencja tego wpisu gościa z DF była nieco inna. 

 

Szanujcie się Panowie, a nie wrzucacie linki z dupy.  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Homelander napisał:

Ma ktoś na forumku eskę? Chodzi mi o to jak wyglądają gry na tv 4K. Myślę nad kupnem, brak możliwości pogrania sobie w Gearsy czy Halo jak mam ochotę trochę wkurza, a nie chcę wydawać ponad 500$ na XSX, bo i w sumie nie bardzo mi jest potrzebny poza tym co pisałem

Polecam chmurę. Za 4 zł na 3 miesiące ogrywasz co chcesz i elo. Lapek, tablet cokolwiek. Potrzebny jest jedynie router na pasmie 5ghz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

Serio gracie w gry na strimingu? Przecież to od razu komfort granka -100, myśle że to tylko opcja dla kogoś kto sobie odpala gre raz na tydzień żeby odbić jeden obóz w far kraju a nie dla kogoś kto nakurwia w gry ostro

 

Gierczyłem sobie w Octopath Traveler na potężnym SuperAMOLED Samsunga fuckin' Galaxy S8 i było fpytkę. W przypadku tej gry powiedziałbym, że nawet przyjemniej niż na konsoli. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pupcio napisał:

Serio gracie w gry na strimingu? Przecież to od razu komfort granka -100, myśle że to tylko opcja dla kogoś kto sobie odpala gre raz na tydzień żeby odbić jeden obóz w far kraju a nie dla kogoś kto nakurwia w gry ostro

Akurat dla jednej, dwóch czy trzech gier to szkoda hajsu kupować konsole jak głównym sprzętem jest konsola konkurencji.

 

Nie ma co się bać grania w chmurzę. Muszą tylko poprawić bitrates bo responsywność jest naprawdę ok. No i można grać na dualsense:cool:

Teraz, Bigby napisał:

Próbowałem streamingu na moim łączu do 80 Mbit (realnie jakaś połowa tego) i niestety przyjemniej byłoby sobie włożyć widelec w oko niż na tym grać. :nosacz2:

pewnie wina routera. Ja mam 100 mb i smiga jak ta lala. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, PanKamil napisał:

No i można grać na dualsense:cool:

 

No właśnie nie zawsze, bo ostatecznie i tak masz przyciski z Xboxa, a takie Godrizon 5 nie obsługuje DualSensa w ogóle. Nie mówiąć już o tym, że adapter USB do PC pozwala mieć w grach wibracje i dziwięk przez jacka w padzie, ale działa tylko z kontorlerem do Xboxa. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PanKamil napisał:

pewnie wina routera. Ja mam 100 mb i smiga jak ta lala. 

 

Raczej po prostu chujowy internet. Routerów przewinęło się u mnie z 4 przez ostatnie lata i zawsze to samo. Obecnie na Funboxie od Orange.  Niestety o światłowodzie w mojej małej mieścinie mogę zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...