Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

przeglądam sobie tę listę gierek które mają trafić do Ubisoft+ na Xboxie

 

i szczerze mówiąc nie widzę nic interesującego, zwłaszcza w tej cenie. Trochę to smutne bo kiedyś, bardzo dawno temu, Ubisoft był jednym z moich ulubionych wydawców. Ale dziś dla mnie to kreatywnie martwi twórcy, wypuszczające tylko gry spod jednego szablonu czyli połączenie ubiraka i gry usługi.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Bzduras napisał:

Jedynie Riders Republic bym sprawdził, bo pykam sobie obecnie z doskoku w Steep i podoba mi się ta gierka, a RR wygląda na Steep 2.0: Live & Reloaded albo coś w tym stylu.

RR jest super, zwłaszcza jak Ci się podoba Steep, ale równie dobrze możesz kupić od razu grę za 9 dyszek.

Odnośnik do komentarza

Poczekam, wleci do abonamentu - super, nie wleci - wezmę w jakimś sezonie ogórkowym, bo obecnie to kalendarz gierkowy jest wypchany dosłownie pod korek i nie będę upychać w nim kolejnej gierki, którą tylko "bym sprawdził" zamiast "ogrywać jak wścieknięty" ;)

Odnośnik do komentarza

Pisałem już w wątku "Internet":

"Jaki minimum internet do YouTube 4k HDR? Toya 100/20 i przy tego typu materiałach ma przycinki. 

Dwa, że to sam internet, ale w podłączonej instalacji jest TV naziemna, z którą też są problemy. Cześć kanałów mocno tnie i dużo artefaktów".

 

Teraz przyszedł czas na Xboxa i test pokazuje 100% utrata pakietów. Gry multi jeszcze nie testowałem. 

Co nie tak z tym internetem Toya? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jedynie co tej firmie naprawdę się udało w dziedzinie konsol i gierek na nie, to pierwszy Xbox Classic oraz X360 - świetne sprzęty z masą ciekawych ekskluzywnych gier - Otogi, Ninja Gaiden Black, Fable, Forza Motorsport/Horizon, Halo, Girsy, Project Gotham Racing, Blue Dragon, Lost Odyssey, Kameo

Natomiast od Xboxa Łana spadli na sam dno, i się nie pozbierali i niestety, ale Xboxa Series X im w tym nie pomógł, i raczej - widząc to co odpierda..ją, nie pomoże, bo to, to już w ogóle parodia konsoli - choć sprzęt sam w sobie świetny, konsolowego grania, konsolowych gier i usług dla owiec itp itd.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Lubię! 1
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Działa Wam ściąganie aktualizacji gier i systemu gdy konsola jest wyłączona? 

U mnie przestało niezależnie od trybu zasilania i mnie to wcurvia, bo czasami nie włączam konsoli ładnych kilka dni, a potem nagle setki giga do pobrania. 

 

Ogólnie odnoszę wrażenie, że ten system xboxa to jakaś dziwna chimera żyjąca własnym życiem... raz aktualizacje ściąga, potem nagle przestaje... QR raz działa, potem pół roku nie działa :dunno:

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Michał102 napisał:

Działa Wam ściąganie aktualizacji gier i systemu gdy konsola jest wyłączona? 

Tak, działa u mnie - chyba w nocy się aktualizują same, i gierki, i konsola. Oczywiście tryb oszczędzania energii, bo jestem podatny na eko-propagandę i skrycie chcę żyć na squotach za cudze pieniądze.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...