Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, PanKamil napisał:

Przecież sam masz trzy pady, chcesz czwartego więc gdzie problem w wyjęciu drugiego pada? Jak kupisz czwartego pada od X to musisz mieć już 8 PALUSZKÓW minimum. Dobrze mieć do każdego po kolejne dwa na zamianę a to już 16 akumulatorków :)

śmieje się tylko z logiki wg której niektórzy uważają, że to żaden problem kupić drugiego pada za 300 zł, ładowarkę za 150 zł by jedna osoba mogła komfortowo grać. To nie jest normalne podejście. Słabe akumulatory to oczywista wada i  wydając jakieś 450 zł można ją zminimalizować kupując drugiego pada i ładowarkę, ale nie tak to powinno wyglądać. 

 

Ja sam korzystam z obu rozwiązań, do 2 padów mam stację dokującą, a w trzecim  mam akumulatorki LADDA więc widzę wady i zalety obu rozwiązań. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Haha dobra łapię, takie opinie to nie w tym pokoju :P DS ile trzyma tyle trzyma, ale nie wmówicie mi, że 2 pady i dok to luksus. Do xboksowego też są stacje dokujące, a mimo to żonglujecie bateriami? Dzicz koorwa :notlikethis:


eleganckie rozwiązanie - ładujesz akumulatorki przez jakiś czas i zmieniasz baterię co te 30h, koszt całej akcji to niecała stówa

 

ładowarka i DualSense to ponad 4 stówki i jeszcze dodatkowe graty pod TV

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyna rożnica jest taka że na Xboxie jest wybór, możesz mieć  akumulatorki, stacje dokującą, co ci wygodnie. 

 

Na PS z kolei jedyny wybór to kupno drugiego pada  i stacji dokującej, granie na kablu albo ładowanie pada powerbankiem na kolanach, bo też słyszałem na forum takie pomysły.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to by pada jednorazowo rozładować. 

Po prostu po skończonej grze nie zawsze odkładasz pada do stacji, tylko ciepiesz gdziekolwiek i leży. 

Kilka takich akcji i w końcu musisz się zapiąć kablem jak jakiś pierdolony neandertalczyk. 

 

Gdyby jeszcze te akumulatory w padach sony były pojemne i trwałe, to pół biedy... ale sami wiecie jak z tym jest. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Michał102 said:

Tu nie chodzi o to by pada jednorazowo rozładować. 

Po prostu po skończonej grze nie zawsze odkładasz pada do stacji, tylko ciepiesz gdziekolwiek i leży. 

Kilka takich akcji i w końcu musisz się zapiąć kablem jak jakiś pierdolony neandertalczyk. 

 

Gdyby jeszcze te akumulatory w padach sony były pojemne i trwałe, to pół biedy... ale sami wiecie jak z tym jest. 

 

No ja sobie nie wyobrażam czy to pada czy Switcha po grze jebnać gdziekolwiek. Zawsze elegancko idzie do stacji dokujacej i czeka na kolejne użycie. Jak ktoś lubi robić sobie syf to chyba jego problem, a nie akumulatora czy baterii

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Moldar said:

Wystarczy, że wpadną znajomi, czy jakiś zlocik i po temacie, pady padają.

8-10 godzin to żart i tyle. Jakby to chociaż 20 godzin trzymało.

Jacy znajomi, jaki zlocik jak tu panowie od xboxa mają po jednym padzie w domu i kolejnych 3 stów nie zainwestują, bo nie tu leży problem :kekw: 

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...