Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Homelander napisał:

Nawet w Zeldzie Breath of the Wild jest skalowanie


W takiej Zeldzie przeciwnicy z poszczególnym levelem są rozstawieni na mapie na stałe. Czyli np. jak wrócimy do początkowej miejscówki to nadal będą tam ci słabi przeciwnicy, nawet jak wrócimy mocniejsi. Ale dalej w grze mają zazwyczaj jakieś zbroje, mocniejszą broń, mają inny kolor i to jest zrobione umiejętnie. W Oblivionie rozumiem, że te szczury dynamicznie się zmieniają i będą nawet na 30 levelu, gdy wrócimy do początkowej lokacji? Taki system nie powinien istnieć i dlatego nigdy Obliviona nie przeszedłem po ograniu Skyrima, który mega mi się podobał.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
58 minutes ago, Basior said:

Skyrim >>> Morrorwind >>>>>>>>>>>>>>>>> Oblivion

Boziu Skyrim to jedna z gier życia. A modziki na PC, cudo.

Oblivion jak ma wyjść musi być poprawiony pod względem mechanik.

W ogóle czemu nie Morrowind? Byłoby o wiele lepiej dla mnie.

Za dużo roboty z Morrowindem by mieli

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czoperrr napisał:

Za dużo roboty z Morrowindem by mieli

Oblivion bardziej się nadaje na remake, bo był najgorszą grą z serii :D. Sporo można poprawić. Poza tym to ma być chyba policzek w twarz modderów, co robią Skybliviona od ostatnich 10 lat i chcą go wydać jakoś w 2024 roku. 

15 godzin temu, Homelander napisał:

Obliviona zabiło dla mnie skalowanie świata wraz z bohaterem. Najbardziej poroniony pomysł jaki można zrobić w grze rpg

Nie skończyłem Obliviona, w Skyrimie i Morro miałem po 500h, także podobnie, to największe rozczarowanie w historii Bethesdy u mnie. 

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Oblivion bardziej się nadaje na remake, bo był najgorszą grą z serii :D. Sporo można poprawić. Poza tym to ma być chyba policzek w twarz modderów, co robią Skybliviona od ostatnich 10 lat i chcą go wydać jakoś w 2024 roku. 

Nie skończyłem Obliviona, w Skyrimie i Morro miałem po 500h, także podobnie, to największe rozczarowanie w historii Bethesdy u mnie. 

U mnie na odwrót, skończyłem Obliviona na X360, a do Skyrim miałem kilka podejść na kilku platformach i nigdy nie dotrwałem do końca. Morrowind grałem tylko na Xbox Classic ale nie wciągnął mnie.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Czoperrr napisał:

U mnie na odwrót, skończyłem Obliviona na X360, a do Skyrim miałem kilka podejść na kilku platformach i nigdy nie dotrwałem do końca. Morrowind grałem tylko na Xbox Classic ale nie wciągnął mnie.

Ciężko mi powiedzieć, jak się Morro zestarzał, ja gralem na premierę i wtedy to było coś wielkiego. Oblivion też został doceniony, ale wielu fanów Morro odbiło się od nowego, mocno konsolowego podejscia do rozgrywki, nudnej na ogół, uproszczenia wszystkich aspektów rozgrywki, znaczniki i skalowania poziomów. Teraz to są standardy, które się na ogół przyjęły. Skyrim zrobil to po prostu lepiej i w innych już czasach. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pawelgr5 napisał:

Ja sie od KI odbilem, kupilem na Steam edycje kompletną i zagralem niecale 5h. Ekipa mi mocno nie pasuje. Wole bardziej ludzkie tradycyjne postacie. Tutaj za duzo dziwnych jest.

Dla mnie KI obok MK fajna klepanka do pogrania raz na jakiś czas.

Ciekawe czy będzie kiedyś KI2.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.08.2023 o 19:06, SnoD napisał:

To jest wbrew pozorom zła wiadomość, bo jeśli robią taki update dla jedynki do natywnej wersji na XS, to raczej oznacza, że nie robią 2.

 

To nie musi oznaczać że nie robią KI2 bo takie plotki już dawno latają po necie a odświeżenie KI? To jedna z 2-3 gier MS która nie dostała natywnej wersji pod XS więc bardzo fajnie że będzie jubileuszowy patch  :obama:  

Odnośnik do komentarza

Chyba wezmę tą eskę. Za mało gram żeby inwestować w x, a wypada coś mieć, to taka eska wydaje się idealna dla mnie. Trochę te ceny cyfry są przegietę i brak możliwości odsprzedaży gry co zawsze robiłem, ale mówię mało gram to raz na jakiś czas dźwignę nawet większy tytuł.

 

Chyba taniej nie znajdę?

https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-s/konsole-xbox-series-s/konsola-xbox-series-s-gra-just-dance-2023?gclid=Cj0KCQjwz8emBhDrARIsANNJjS4BSJmwm6k-fuZKT3v405zlx-2gidS7s0K-H8zmflfGHIChAxTarxcaAmYdEALw_wcB

 

W dodatku sprzedałem starego one za 370 zł, jeszcze pogonię eldena i eska wyjdzie mnie jakieś 6 stów. 

 

To jak mówicie, brać? Daje radę ten sprzęt na takie pieniądze?

Odnośnik do komentarza

Daje radę i cena też dobra.

 

Zajmuje mało miejsca, cicho działa. Jeżeli nie przeszkadza Ci dobór gier na platformie oraz wyłącznie cyfrowa wersja konsoli, to jak najbardziej brać.

 

Hehe, a ja mam nowy dash - zainstalował się wczoraj. Wygląda lepiej, organizacja ikon na ekranie jest lepsza i łatwiejszy dostęp do różnych funkcji np. ustawień.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, D.B. Cooper napisał:

Chyba wezmę tą eskę. Za mało gram żeby inwestować w x, a wypada coś mieć, to taka eska wydaje się idealna dla mnie. Trochę te ceny cyfry są przegietę i brak możliwości odsprzedaży gry co zawsze robiłem, ale mówię mało gram to raz na jakiś czas dźwignę nawet większy tytuł.

 

Chyba taniej nie znajdę?

https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-s/konsole-xbox-series-s/konsola-xbox-series-s-gra-just-dance-2023?gclid=Cj0KCQjwz8emBhDrARIsANNJjS4BSJmwm6k-fuZKT3v405zlx-2gidS7s0K-H8zmflfGHIChAxTarxcaAmYdEALw_wcB

 

W dodatku sprzedałem starego one za 370 zł, jeszcze pogonię eldena i eska wyjdzie mnie jakieś 6 stów. 

 

To jak mówicie, brać? Daje radę ten sprzęt na takie pieniądze?

Nawet się nie zastanawiaj. To jest konsola stworzona dla takich graczy jak opisałeś siebie. Za małe pieniądze masz dostęp do nowych tytułów, na cyfry masz często promki, no i nie wspominając o game passie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...