Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pawelgr5 napisał:

A lowcy przypadkiem nie zbieraja najtanszych z pośród opłaconych a nie ogolnie najtanszych? 

 

Tam chyba nie ma ofert sklepów, które za to nie płacą?

 

Cholera ich wie ale ale nie zdziwiłbym się gdyby tak właśnie było. Z czegoś muszą żyć, za każdy link pewnie mają odpalaną działkę.

Najlepiej szukać samemu ale mając na nich namiar już wiadomo od czego można zacząć. Kiedyś chyba kupiłem jakieś doładowanie taniej ze sklepu, którego akurat nie promowali.

Odnośnik do komentarza

Jak oceniacie premierę Starfielda i jej wpływ na dalsze losy Xboxa?

Mamy do czynienia chyba z olbrzymim sukcesem. Masa ludzi wykupiło wcześniejszy dostęp, sprzedaż na steamie. Nie wierzę że sprzedaż gamepassa i xss/xsx też nie poszła w górę.

Nawiązuje do słów samego Spencera oczywiście. Dobre duże gry zawsze przyciągną ludzi.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał:

Gamepass i gry AAA day1 w abonamencie wpływają bardzo mocno na ich jakość jak widać

W Game Passie wyszły do tej pory day one dwie Forzy i tak się składa, że obie to najlepiej oceniane części w historii serii. Więc poczekalbym z osadami FM chociaż do premiery. 

 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, ASX said:

W Game Passie wyszły do tej pory day one dwie Forzy i tak się składa, że obie to najlepiej oceniane części w historii serii. Więc poczekalbym z osadami FM chociaż do premiery. 

 

Ja wierzę, że ta Forza będzie bardzo dobra. Chociaż osobiście wolę Gran Turismo, które zawsze było lepszą grą to i w FM chętnie zagram

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dorwiesz Rock Band 4 to pograsz, bo to gra z Xbox One. Jest też Guitar Hero Live, ale zamknęli serwery do GHTV i dla tych 45 bubli na płycie nie warto jej kupować. Chyba, że zawsze chciałeś zagrać Skrillexa czy Eminema na gitarze, to wtedy warto xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minutes ago, LukeSpidey said:

@Homelander GT zawsze było lepezą grą, ale Forza jest lepsza na torze, czyli GT jest lepsze czy Forza, bo nie wiem? :dunno:

 

To zależy kto czego oczekuje. Dla mnie, powtarzam DLA MNIE, całościowe doświadczenie z grami z serii Gran Turismo było lepsze niż te z Forzą Motorsport. Właśnie ze względu na otoczkę, klimat, zróżnicowanie. Same wyścigi są i w jednej i w drugiej grze super, chociaż ze względu na lepsze kolizje i zniszczenia te z FM stoją trochę wyżej. Ale oczywiście to tylko moje odczucia i absolutnie nie będę nikomu udowadniał mojej racji a tym bardziej przekonywał

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...