Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Ukukuki napisał:

Nie czaje dlaczego MS nie wydaje gier na gog.com. Jest to ostatni duży wydawca który tego nie robi. 

 

Strzelałbym, że w największej mierze albo postanowio krzyżyk na braku zabezpieczeń, albo za dużo walenia się z rozwiązywaniem praw prawnie żeby to było warte różnicy w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, SnoD said:

Obejrzałem filmiki z tego eventu Age'a. World's Edge kapitalnie zarządza tą marką. Trzeba trzymać kciuki za sukces Retold, to będzie szansa na zupełnie nową część na miarę Age of Empires IV.

 

Ciekawe czy MS ma w planach przywrócenie innych klasycznych RTS'ów. 

 

Jakie masz na myśli? Bo Age of Empires i Age of Mythology przywracają. Ogólnie największe RTSowe marki są obecne na rynku. C&C i Red Alert dostały remaster, Homeworld i Company of Heroes trzecią część. Warcraft dostał remaster, Starcraft ciągle jest obecny na scenie esportowej. Dobrze wróciło Anno, o wiele gorzej Settlersi. Total War z takich mniej klasycznych też rządzą. Jak tak popatrzeć to czy z lepszym czy gorszym efektem, strategie czasu rzeczywistego mają się całkiem ok. Jasne, chciałbym nowego Red Alerta, nowego Warcrafta i Starcrafta. Ale bardzo mało prawdopodobne jest, że cokolwiek dostaniemy z tych tytułów. A jeszcze mniej prawdopodobne, że będą to wysokobudżetowe tytuły AAA. Oczywiście chciałbym się mylić

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał:

 

Jakie masz na myśli? Bo Age of Empires i Age of Mythology przywracają. Ogólnie największe RTSowe marki są obecne na rynku. C&C i Red Alert dostały remaster, Homeworld i Company of Heroes trzecią część. Warcraft dostał remaster, Starcraft ciągle jest obecny na scenie esportowej. Dobrze wróciło Anno, o wiele gorzej Settlersi. Total War z takich mniej klasycznych też rządzą. Jak tak popatrzeć to czy z lepszym czy gorszym efektem, strategie czasu rzeczywistego mają się całkiem ok. Jasne, chciałbym nowego Red Alerta, nowego Warcrafta i Starcrafta. Ale bardzo mało prawdopodobne jest, że cokolwiek dostaniemy z tych tytułów. A jeszcze mniej prawdopodobne, że będą to wysokobudżetowe tytuły AAA. Oczywiście chciałbym się mylić

 

Mają jeszcze przynajmniej jedno IP, Rise of Nations. Wersja Extended w weekendy dobija na Steam do 1.000 graczy jednocześnie, więc też jest baza wiernych fanów.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Marka ma duże znaczenie w gamingu. Nie wystarczy zrobić świetnej gry żeby się przebić.

 

9 godzin temu, Ukukuki napisał:

W sumie po co? Stara gierka.

 

Ja bym chciał żeby Firefly studio wydało nową dobrą część Twierdzy albo żeby Majesty 3 w końcu wyszło. 
 

No i chciałbym żeby Ubisoft sprzedał prawa do The Settlers i Heroes :reggie:

 

Herosi 3 to gra doskonała, tutaj wskazane byłoby jej odświeżenie jak Age of Empires 2: DE i wspieranie po prostu nową zawartością.

 

Age II na Steam dochodzi do 25k grających w szczytowych momentach dnia, to pokazuje, że da się w ten sposób osiągnąć sukces.

 

Myślę, że z Age of Mythology: Retold może być podobnie, bo to w sumie podchodzi bardziej pod remake i tu może podążą ścieżką Age II z regularną nową zawartością.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, SnoD napisał:

Herosi 3 to gra doskonała, tutaj wskazane byłoby jej odświeżenie jak Age of Empires 2: DE i wspieranie po prostu nową zawartością

 

Po cholerę? To jest taka gra, która ma no stop nowe zawartości stworzone przez społeczność. Odświeżenie gry też nie jest potrzebne, gdyż ma dobrego moda. 

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Aleks said:

W sklepiku wyczyściło mi listę życzeń. Miałem tam chyba ponad 30 gierek na przyszłości dodanych, tak aby nie zapomnieć niektórych mniejszych tytułów. Teraz z pamięci to i połowy sobie nie przypomnę. Dziękuję Xboxie i szanowny Microsofcie. :facepalm:

Niedługo te 30 gierek wyląduje w GP, Spencer dba o Twój budżet.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Aleks napisał:

W sklepiku wyczyściło mi listę życzeń. Miałem tam chyba ponad 30 gierek na przyszłości dodanych, tak aby nie zapomnieć niektórych mniejszych tytułów. Teraz z pamięci to i połowy sobie nie przypomnę. Dziękuję Xboxie i szanowny Microsofcie. :facepalm:

To samo, i do teraz ta lista nie działa. Nawet jak dodaję nowe gry to za chwilę znikają.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Aleks napisał:

W sklepiku wyczyściło mi listę życzeń. Miałem tam chyba ponad 30 gierek na przyszłości dodanych, tak aby nie zapomnieć niektórych mniejszych tytułów. Teraz z pamięci to i połowy sobie nie przypomnę. Dziękuję Xboxie i szanowny Microsofcie. :facepalm:

 

W moim przypadku to samo. Cała lista wyczyszczona :/

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2024 o 09:18, Faka napisał:

 

Po cholerę? To jest taka gra, która ma no stop nowe zawartości stworzone przez społeczność. Odświeżenie gry też nie jest potrzebne, gdyż ma dobrego moda. 

To ona nie jest odświeżona w master chief collection?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bzduras napisał:

Od czego jest inżynieria wsteczna - przy takim community wystarczyłoby hasło w eter, że potrzebują pomocy przy odtworzeniu kodu i w dwa dni by było ogarnięte ;)

https://vcmi.eu/

To już dawno temu powstało, działa nawet na androidzie.

Jednak znacznie popularniejsze jest mod Hornnof the Abyss, ostatnio nowy zamek dodali. Chwilę nawet pograłem, ale nie specjalnie przypadło mi do gustu, może za krótko przysiadłem.

WOG chyba nie jest rozwijany a tam niezłe cuda stworzyli, choć kompletnie psujące balans.

 

Już kiedyś powstało Hearoes 3 HD, które można uznać za remaster, ale nawet oficjalnych dodatków nie wsparli i nie zostało dobrze przyjęte. Lepiej żeby nikt więcej nie kładł brudnych łap na ten klasyk bo tylko spitoli... A Ubi niech lepiej tej marki już nie dotyka każda kolejna część od nich była tylko gorsza.

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...