Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, krzysiekp392 napisał:

Jakie dobre to Sony, pozwala płacić abonament za możliwość gry przez sieć i nabijać sobie kabze xd Człowieku, zejdź na ziemię.

Wiesz, mi pasuje, że za wspieranie firmy dosteje te ekskluzywne pozycje, plus te dwie gry co miesisc. Równie dobrze mogliby kazać płacić abonament za multi i nic nie oferować. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale firmy nie działają charytatywnie i zawsze chcą zarobić. Ważne by dawali poczucie, że jest to uczciwy dil. Ale jak pisałem wcześniej każdy ma wybór, na rynku są trzej gracze, plus rynek pc. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Gorzej jakby tego wyboru nie było. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co ty typie pierdolisz za głupoty. Za czasów PS3 gdzie multi było darmowe też robili gry z mniejszym budżetem jak na tamte czasy? Przecież oni czerpią większe zyski ze sprzedaży gier first party i haraczu za sprzedaż zawartości third party niż z tego obesranego PS+. Nie mówiąc już o konsoli, która sprzedała się w 100+ mln egzemplarzy. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, czarek250885 napisał:

Równie dobrze mogliby kazać płacić abonament za multi i nic nie oferować.

No jakby była taka opcja to bym ją wybrał od razu, a tak to muszę płacić więcej bo dopłacam do gier z PS+, które nie są mi potrzebne.

Sorry czarek, ale broniąc tej polityki po prostu piszesz głupoty.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, suteq napisał:

Co ty typie pierdolisz za głupoty. Za czasów PS3 gdzie multi było darmowe też robili gry z mniejszym budżetem jak na tamte czasy? Przecież oni czerpią większe zyski ze sprzedaży gier first party i haraczu za sprzedaż zawartości third party niż z tego obesranego PS+. Nie mówiąc już o konsoli, która sprzedała się w 100+ mln egzemplarzy. 

Trzymaj język na wodzy. Ja nie zwracam się do ciebie agresywnie, każdy ma swoje zdanie, które może wypowiedzieć, a to czy się z tym zgadzasz czy nie to inna sprawa. Użyłeś argumentów i za to plus dla ciebie. Jakiś poziom trzeba trzymać. Na ps3 był abonament i z niego też kasa leciała do Sony, to jednak pominąłeś. Na psx i ps2 to nie było potrzebne bo wręcz mieli monopol. Druga rzecz, ja nie piszę że opłata za multi to dla mnie główny czynnik by aktywować subskrypcję. Robię to dla tych gier i to mój wybór. Nie możesz patrzeć tylko przez pryzmat swojej osoby, każdy ma inne spojrzenie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Mejm napisał:

O, to tak jak boty przez 1,5 generacji wysmiewania ich platnego live'a.

Niezależnie kto tego broni i jakich argumentów używa oraz czy jest to Czarek czy "boty" broniące lajwa w czasach 360. Płatny multiplayer to zwykle haracz dla korporacji, z których my jako konsumenci nie mamy żadnych korzyści, a osoby broniące takich praktyk mają wyprane mózgi przez korporacje.

Edytowane przez ASX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Square napisał:

Jaki to niby abonament był na PS3?

Ps Plus chyba tam się narodził?

Teraz tak na spokojnie przeczytałem sobię wszystko. Widzę w którym momencie nastąpiła burza i muszę to teraz sprostować.

Jeśli chodzi o opłatę za multi to ja jestem jej przeciwnikiem. Ktoś zasugerował, że ja tego bronię i to mi umknęło. Nigdy nie będę tego popierał. Moja wypowiedź tyczyła się abonamentu ps plus i jak ja go odbieram(nie w kontekście opłaty za grę sieciową). A ja odbieram opłatę w ten sposób, dostaje co miesiąc dwie gry i wiem, że część z tego co ja inwestuję zwraca się w postaci większej biblioteki gier ekskluzywnych. Czli jest to dil gdzie jest to dla mnie do przyjęcia i każdy coś zyskuję. Sony kasę, ja gry, plus świadomość, że firma inwestuję np w nowe studia i gry. Wy możecie to odbierać w inny sposób i to jest logiczne, każda osoba jest inna. Szkoda, że to poszło w taką stronę. Przepraszam za zamieszanie.

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

sony w tej generacji zamknęło więcej studiów niż zainwestowało w nowe,  czarek jak zwykle zaawansowane niedotlenienie mózgowe  :dafuq: 

Na początku sony płatny online tłumaczyło inwestycjami w infrastrukturę sieciową, co doskonale widać po dedykowanych serwerach, trybach online i długowieczności ich gier w które dalej po latach można pograć po sieci xD.

 

Co do XBL Gold mi to jest obojętne czy zostanie czy znikanie czy będzie wciśnięty w XGP. HC graczy to specjalnie nie ruszy  ale już typowych januszy którzy usłyszą w sklepie że granie jest za free może zrobić. Wizerunkowo i marketingowo to mocny strzał ale czy opłacalny żeby odciąć się od góry łatwej $$$? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Daddy napisał:

Co do XBL Gold mi to jest obojętne czy zostanie czy znikanie czy będzie wciśnięty w XGP. HC graczy to specjalnie nie ruszy  ale już typowych januszy którzy usłyszą w sklepie że granie jest za free może zrobić. Wizerunkowo i marketingowo to mocny strzał ale czy opłacalny żeby odciąć się od góry łatwej $$$? Raczej nie.

 

Przyznaj, że pracujesz w MS.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

Wizerunkowo i marketingowo to mocny strzał ale czy opłacalny żeby odciąć się od góry łatwej $$$? Raczej nie.


Ale zrozum, że ten ruch może im nagonić ludzi, którzy zainwestują w UGP i dzięki temu mogą kosić więcej kasy niż do tej pory - Gold - 60$ roczny vs UGP defaultowo 15$ za miesiąc, mając GP i Xclouda w jednym pakiecie a do tego brak kosztów za online multiplayer może się przyczynić, że ludzie wykalkulują, że im się to opłaca a MS dostanie więcej siana.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krupek napisał:

To taki DIRT 5 będzie grą na Xbox One, ale po prostu będzie podrasowany wizualnie ma XSX? Żyłem przekonaniem, że to tytuł startowy na nowego Iksbona. 

Zwykły crossgen, wychodzi zarowno na Xboxa one i ps4 jak i konsole nowej generacji.

 

Co do pudełek to miły gest i niby nic wielkiego,  bo chodzi tylko o znaczek na pudełku, ale fajnie że posłuchali graczy

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...