Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Ja już przestałem wierzyć. Z drugiej lepiej jakby z tych szumnych zapowiedzi o AAAA wyszedł od razu kosior, a nie Halo Infinite. :lapka: 

Ale hi to będzie kosior, klapy przez całą przyszłą generację nie dostaną takiego mp w tych swoich cinematic experiencach i znowu pozostanie mp w tlou z PS3. :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

Co to jest?

Hiperbola. The Initiative to ma być dream team najlepszych zawodowców z branży + budżety MSu co ma zaowocować wyj,ebaną w kosmos giereczką.

 

ale z Halo Inifinite tez miało być podobnie, a po 5 latach nie wyglądało to zbyt porywająco (delikatnie rzecz ujmując)

 

@lpcl no singiel jak singiel, ale multik to będzie klasa :banderas:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Posiadam Takstar Pro 82, kosztowały 250 zł. Są niesamowicie wygodne, prawie jakbyś przyłożył poduszkę do uszu. Przewód długości 2,2 m, podobno nowsza rewizja ma krótszy 1,6 m.

Dźwięk szczegółowy, basu nie brakuje grają czysto. Scena jak na zamknięte słuchawki rewelacja.

Wątpię żeby było coś lepszego do wyrwania w pułapie cenowym jaki podałeś. Niska impedancja sprawia że powinny zagrać nawet z kontrolera, czy telefonu.

Dla mnie rewelacja, świetne do muzyki a do gierek to już overkill.

Bezprzewodowych nigdy nie brałem pod uwagę, więc o takich niewiele mogę napisać.

 

Edit. Są też rebrandy tych słuchawek w postaci Cooler Master MH751 z odpinanym mikrofonem, ale podobno poduszki nieco słabszej jakości. 

Dochodzi jeszcze wersja od Takstara w postaci modelu GM200. Kolorystyka pozostaje kwestią gustu, ale jest z mikrofonem jeden z przewodów dołączanych do zestawu.

 

 

 

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Ukukuki said:

Mam pokaźną kolekcję gierek na pierwszego Xboxa oraz 360 i to jest super wiadomość ale nie widzę sensu w moim przypadku kupować nowego xboxa tylko dla wstecznej a resztę mam na PC ;/ 

U mnie trochę podobnie
Cieszę się, że xbox będzie miał wsteczną, ale pewnie i tak nie będę w stare gry grał za dużo. Będzie to raczej satysfakcja, że moje stare zakupy są uszanowane i mam większy działający backlog. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, izon napisał:

To fakt, chociaż " u konkurencji" nie mam specjalnie poczucia, żeby było wybitnie lepiej..

 

Chodzi o to, że Sony pokazało już dwie gry które rzeczywiście wątpie aby dało się uruchomić na obecnej generacji, czyli Demon Souls i Ratcheta. Coś tam pokazują jeśli chodzi o szybkie czasy ładowań gier dedykowanych nowemu sprzętowi. MS za bardzo skupia się na wstecznej.

 

Miesiąc do premiery The Medium, czyli w sumie na chwilę obecną jedyną grę w pełni next-genową na XSX, a prawie nic z niej nie pokazano. Chciałbym zobaczyć jakiś dłuższy gameplay, może czasy ładowania takiej gry. Jakiś kop w klatę jeśli chodzi o przeskok.

 

Mam hype na nową generację, ale nie mam wielkich zaległości jeśli chodzi o Microsoft. Chciałbym zobaczyć coś faktycznie next-genowego.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Codemasters już dawno jest cieniem tego czym kiedyś byli w świecie racerów, nawet przygarnięcie deszczowych patchów za dużo nie zmieniło  :/ 

 

Co do reklamowanych gier MS ma jeszcze Cybera i AC Valhalla a to jedne z najładniejszych gier jesieni będą. Z prawdziwie nextgenowymi grami na premierę bieda po obu stronach, dlatego liczę że MS zrobi w listopadzie/grudniu event i chociaż pokażą czego można się spodziewać w przyszłości. Obecnie true nextgen to samoloty które kiedyś tam wyjdą na Xa.

Odnośnik do komentarza

Panowie ja mam pytanie, bo już nic nie rozumiem.

 

XSX zamówiony, ale pierwszy raz widzę premierę nowej generacji w której tak mało wiadomo miesiąc przed premierą.

 

Ja rozumiem, że na XSX zagram sobie w gry z GamePassa jak i te z XboxaOne które mam przypisane do konta lub na płytach, no ale, to będzie we wstecznej kompatybilności.

 

A jak sprawa wygląda z nowymi grami? Nie rozumiem czy na półce sklepowej będę widział nową grę na XboxOne a obok inne opakowanie na Xbox Series, czy to ma być ta sama płyta a konsola dociągnie 200 GB textur jako update na Xbox Series i tak już forever (czyli i za trzy lata gra będzie wychodzić na XboxOne jak i Xbox Series, w jednym opakowaniu)? Czytam niby newsy, ale pierwszy raz tak bardzo nie rozumiem jak ta nowa generacja będzie wyglądać....

Odnośnik do komentarza

Akurat MFS to jest faktycznie pierwsza next-genowa gra, ale wciąż jednak jest to port, a nie dedykowana gra. Ja czekam co pokaże PlayGrounds, The Coallition lub czy Ninja Theory sprosta graficznym oczekiwaniom względem Helblade Sensual Sacrifis 2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...