Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie posiadałem xboxa, za to przygodę z Sony zacząłem chyba w 2001 i tak do dnia dzisiejszego. Zawsze się śmiałem z tych fanbojskich kłótni.. Wciąż czekam na kolejne newsy od Sony, ale jeśli plotki się sprawdza ze konsoli nie będzie na premierę w żadnym sklepie u mnie w Uk to poważnie rozważę zakup nowego xboxa. Microsoft na prawdę odwalił robotę i nawet dla takiej osoby jak ja, która nigdy nie miała żadnej styczności z MS potrafi przeciągnąć na swoją stronę 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, jar3czek napisał:

Ultra (Speed) to HDMI 2.1, High Speed to do 2.0b. Tabelka może faktycznie trochę myląca, bo jest podzielona na przepustowość, a nie same wersje HDMI (te są jednak ze sobą powiązane).

Większość osób i tak nie będzie musiała na nią zerkać btw :P To tylko teoretyczny skrajny przypadek w którym TV ma HDMI 2.1 a np ampli/soundbar HDMI 2.0 i konsola jest wpięta do tego drugiego.

Co do chroma: https://en.wikipedia.org/wiki/Chroma_subsampling , w dużym skrócie "stratna kompresja obrazu".

 

Ja w sumie dalej tego nie ogarniam i mam nadzieję, że nie będzie mi to potrzebne ;) Z tego co pamiętałem to standard HDMI 2.0 miał obsłużyć obraz 4k w 60 klatkach na sekundę, a z tej tabelki wynika, że dopiero jakiś wariant "premium" ma sobie z tym poradzić. Tutaj link z informacją o specyfikacji HDMI 2.0 Specyfikacja HFMI 2.0 rozdzielczość 4k przy 60 fps

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wredny napisał:

Niby spoko, zawsze to fajnie zobaczyć znaną mordę w gierce, ale chyba lepiej żeby mu wymyślili nową postać, a Marcusa zostawili w spokoju.
Trochę mi to przypomina chamską podmiankę Petera Parkera w Spidermanie.

 

Ogólnie tutaj chodzi o to, że Batista miał grać Marcusa Fenixa w spekulowanym filmie i tak ogólnie jego postać była już w multiplayerze więc przy okazji dla fanów zrobili jego mocap, ale racja tez mi kompletnie nie pasuje w grze ogladanie kogoś innego niż klasycznego Marcusa. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie ukrywam, pięknie patrzy się jak MS podejmuje rękawice i pracuje nad marketingiem. :) Zapowiada to rywalizację, a najlepiej wyjdą na tym gracze.


Szkoda, ze gier nie ma na premierę i lansują starocie i wsteczna. 
Halo byłoby jeszcze ok na premierę. Wolałbym żeby zajęli się grami, a nie lodówkami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, iluck85 napisał:

Szkoda, ze gier nie ma na premierę i lansują starocie i wsteczna. 
Halo byłoby jeszcze ok na premierę. Wolałbym żeby zajęli się grami, a nie lodówkami. 

 

XDDD uwielbiam

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...