Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jest masa gier 3rd party, w grudniu The Medium od Bloobera + konwersje z PC jak Flight Simulator i Gearsy Tactics. No i będzie DLC do Gearsów 5 w grudniu. 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

No dobra medium i ratchet mają natychmiastowe przejścia między światami. Ale w sumie to już było w takim titanfallu 2.

Teraz kupno xsx/ps5 to jak zmiana karty graficznej i zamiana HDD na SSD w kompie. Czyli te same gry podbite do lepszej jakości. Co nie zmienia faktu, że się jaram i wchodzę w to day1.

Odnośnik do komentarza

Ja nie narzekam jak co :) Ja celowo sprzedałem xox kilka msc temu. Zostawilem gry na półce, bo wiedziałem ze wjedzie nowy Xbox day one i sobie ogram na nowym sprzęcie gry. Ale o jakimś pięknym oraniu nie ma mowy. GP nie jest nowe  i usługa znana, 360 zamknąłem. W PL sklepie i tak nie ma Ninja Gaiden. 
Doceniam starania, ale jarac lodówka się nie będę- mimo ze fajna. Szkoda Halo, bo to wręcz wizytówka amerykańskiej konsoli. Ale mimo mocy konsoli, to co pokazali swego czasu było słabe. 
Halo i Fable na premiere.To by bylo chapeau bas.

 

Inaczej syt wyglada w przypadku betonu PlayStation, którzy po kilku generacjach chcą spróbować czegoś nowego. Sprzęt idealny. 

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest prosta. Albo wykładacie kasę na nowe konsole i gracie w za(pipi)istej jakości w Valhallę, Cyberpunka itp, albo dalej męczycie się w 900p30 na starociach, ewentualnie w nieco lepszej rozdzielczości na X/Pro. Upgrade podobny jak na pecetach.

 

Na prawdziwie next genowe tytuły przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie narzekam na brak gier bo przez ostatni rok miałem zastój z ps4 i nie ograłem żadnej z nowszych produkcji oprócz NBA. Kiedyś grywałem we wszystko co się dało, ale ostatnie 3 lata to byłem bardziej niedzielnym graczem z mała ilością przegranych godzin. Nigdy nie miałem xboxa, ale jak Sony odwali z dostępnością do końca roku to czas na zmiany i najwyżej w 2k21 kupię ps5 

Odnośnik do komentarza

Nadchodząca generacja jest najlepsza do zmiany systemu bo nowych gier to nie ma na żadnej, jeśli ktoś miał zawsze Xboxa to jeśli kupi PlayStation nie będzie zawiedziony, i odwrotnie ktoś siedzący w PlayStation ma co nadrabiać na Xboxie, a nowe gry, typowo next genowe? 2021/22 najwcześniej, bez znaczenia która firma.

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy, że zawsze start konsoli oznaczał, że nie było w co grać:

 

N64 - Super Mario 64

 

Dreamcast - Sonic Adv., VF3 i zaraz po premierze Soul Calibur

Gamecube - Rogue Squadron, niedługo później Smash Bros Melee i Pikmin

 

Xbox - Halo, DOA 3 i Project Gotham Racing

 

X360 - Project Gotham Racing 3, Kameo 

 

PS3 - Motorstorm, Resistance

 

Wii- Zelda TP, Wii Sports

 

Xbox One - Forza Motorsport 5

 

Switch - Zelda BoTW 

 

Gdyby na Series S/X wyszło na premierę Halo Infinite lub nowa Forza Motorsport to byłby lepszy odbiór, ale nadal wierzę, że blisko premiery pojawi się Microsoft Flight Simulator, który z Gears Tactics i DLC do Gears 5 da nam trochę nextgenowości 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Ale co ma piernik do wiatraka. Sytuacja z grami na start generacji jest jasna od dłuższego czasu, nic magicznie się nie zmieni, nie wyczarują nagle gry czysto next-genowej. A stękanie jak stara baba na wsi nie zmieni tego. Więc uprzejmie proszę nie piszcie już tych smutów. Dotyczy to obu konsol. 

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że "brak gier" rozwiązałoby Halo. I tego najbardziej brakuje XSX. Mi to aż tak nie przeszkadza. Glownie traktuje to jako upgrejd, z perspektywa. Ale jak zaliczam jakieś loadingi długie na xox to sobie myślę - byle do xsx. Z drugiej strony widać że dlc dla gearsów, gears tacktics, medium - wszystko było mniej więcej planowane na premiere. IMO zabrakło z jednego tytułu na wypadek wpadki z HI. Samo to że na boxie xsx jest HI. Szykowali się na to.

 

BTW to HI miało być Zeldą dla dla xsx. Tylko ze wyszło jak wyszło. A i dla mnie Zelda na WiiU byłaby smutna dla ogrywania. HI na xox niekoniecznie.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.