Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Starh napisał:

Jak tylko pojawia się preordery biore. Ta konsola jest tak prokonsumencka i cała polityka m$ obecnie, ze na sonke można tylko splunąć obecnie.

 

Swoja droga jestem ciekawy czy podniosą wraz z premiera cenę gamepassa.


a to już nie bronimy tego czego Microsoft oddał, a Sony i Nintendo nie odda?

 

:mocking:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, zdrowywariat napisał:

Ciekawe co z padem, czy też będzie miał haptyczne wibracje i adaptacyjne triggery, jak w PS5? A może coś mnie nie ominęło.

nic o tym nie wiadomo, zapowiada się raczej na pad z xboxa one z drobnymi usprawnieniami (dodali np. przycisk share)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Te adaptacyjne triggery to może być fajna sprawa, które w zależności od sytuacji będą stawiały różny opór rozumiem. A nie jakiś panel dotykowy, który tylko oszpecił dualshocka i głównie służył za dodatkowy przycisk. Dla mnie idealnym padem byłby w stylu od Xa, z krzyżakiem jak w dualshocku, z wibracjami haptycznymi, dobrą baterią, no i wierzę w te nowe triggery. Przyciski od spodu aka L4 i R4 też by się przydały, bo miałem okazję takiego pada trzymać, i o dziwo były wygodne.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Czemu? Jakby bateria wystarczała na 40h? 2 doby to dużo, i taka powinna być bateria w padzie.

chodzi o to że gdy wbudowany akumulator się zużyje/zniszczy to od razu musisz kupować nowego pada

 

10 minut temu, Bzduras napisał:

Żródełko? Oby nie była to prawda, oby nie była to prawda, oby nie... Nienawidzę wbudowanych i niemożliwych do wymiany bez utraty gwarancji źródeł zasilania.

wydaje mi się że była o tym mowa w wywiadzie z inżynierem MS z grudnia tamtego roku, ale teraz nie moge znaleźć potwierdzenia. Więc mogłem Cię wprowadzić w błąd, sorry

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno Elite V2 ma wbudowany akumulator, oby "podstawki" nie poszły tą drogą.

7 minut temu, zdrowywariat napisał:

Czemu? Jakby bateria wystarczała na 40h? 2 doby to dużo, i taka powinna być bateria w padzie.

Bo wolę wydać raz na porządne akumulatory które będą trzymać pierdyliard godzin i - w razie potrzeby - wymienić je sobie sam. Zużycie elektroniki i ogniw nie jest niczym nowym, a jednak fajnie by było żeby przez jeden element (bateria) nie poleciało całe urządzenie (Ci, którym kiedyś elektrolit z bateryjek wylał w środku znają ten ból).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...