Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, zdrowywariat napisał:

Osobiście nawet podoba mnie się wygląd Xa, inne podejście. A odnośnie mocy to krążyły chyba dwie ploty. 12.6 vs 11.8 dla PS5 i 11.8 vs 9.6 dla Xa.

PS 5 będzie mocniejszy, ale obawiam się, że z 2020 sony się nie wyrobi niestety. Majstrują przy bebechach no i korona też swoje zrobi.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, 20inchDT napisał:

A githuba to się zapomniało? 12 vs 9. 

 

Wszystkiego nie śledzę przecież.

13 minut temu, Fahkumram napisał:

PS 5 będzie mocniejszy, ale obawiam się, że z 2020 sony się nie wyrobi niestety. Majstrują przy bebechach no i korona też swoje zrobi.

 

To co na ostatnią chwilę podkręcają procek i dają lepsze chłodzenie? Wątpię. Będzie taka moc jak projektowali od początku.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Na pewno na 9TF czy 10TF nie mogę sobie pozwolić.

W dzisiejszych czasach większa moc ma znaczenie i wpływa na popyt przy sprzętach idących w tym samym kierunku. Nintendo to inna sprawa.

Sony nie może tego zlekceważy.

Plota o 12,6TF jest bardzo prawdopodobna. Jednak najwidoczniej Sony nic nie pokazuje bo ma jakieś problemy: chłodzenie, części, korona, ruch ms itd.

Odnośnik do komentarza

Xbox_ShortBullets_JPG.jpg?w=1920

Cytat

12 Teraflops
Custom RDNA 2 & Zen 2 Processor
Variable Rate Shading
Hardware Accelerated DirectX Raytracing
Custom Built SSD
Quick Resume for Multiple Games
Dynamic Latency Input HDMI 2.1
Auto Low Latency Mode
Variable Refresh Rate
120 FPS Support

 

podoba mi się to że chyba każda wiadomość dotycząca nowego xboxa jest bardzo pozytywna, miła odmiana od tego co się działo przy zapowiedzi xboxa one 

Odnośnik do komentarza

"Smart delivery"? NA PC jest od 30 lat albo lepiej. 

Wyobraźcie sobie kupuje grę i jak zmienię kompa czy kupie nowego lapka z biedry to gra którą kupiłem będzie na nim nadal działała i to lepiej niż na poprzednim. Nie muszę kupować ponownie!! Mam smart delivery!!!

No ale dla targetu kąsolowego wymyśla się jakieś hasełka żeby myśleli, że są wyjątkowi i w du.pę nie dymani. 

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Fahkumram napisał:

Na pewno na 9TF czy 10TF nie mogę sobie pozwolić.

W dzisiejszych czasach większa moc ma znaczenie i wpływa na popyt przy sprzętach idących w tym samym kierunku. Nintendo to inna sprawa.

Sony nie może tego zlekceważy.

Plota o 12,6TF jest bardzo prawdopodobna. Jednak najwidoczniej Sony nic nie pokazuje bo ma jakieś problemy: chłodzenie, części, korona, ruch ms itd.

 

Też wątpię, żeby było 9TF, trochę ponad 2x pro, czy półtorej raza coxa. Myślę, że będą reklamować 3x pro i będzie te 12.6.

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Fahkumram napisał:

Na pewno na 9TF czy 10TF nie mogę sobie pozwolić.

W dzisiejszych czasach większa moc ma znaczenie i wpływa na popyt przy sprzętach idących w tym samym kierunku. Nintendo to inna sprawa.

Sony nie może tego zlekceważy.

Plota o 12,6TF jest bardzo prawdopodobna. Jednak najwidoczniej Sony nic nie pokazuje bo ma jakieś problemy: chłodzenie, części, korona, ruch ms itd.

Jeżeli PS5 się sprzeda lepiej, to te 2-3 TF dla Xboxa i tak będą niewykorzystane ze względu na deale z publisherami.

 

MS na razie bardzo na plus. Gdyby nie PC i uzbierana przeze mnie w tej generacji biblioteka na PS4 to bym się nawet zastanawiał nad kupnem.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, estel napisał:

Jeżeli PS5 się sprzeda lepiej, to te 2-3 TF dla Xboxa i tak będą niewykorzystane ze względu na deale z publisherami.

 

MS na razie bardzo na plus. Gdyby nie PC i uzbierana przeze mnie w tej generacji biblioteka na PS4 to bym się nawet zastanawiał nad kupnem.

Ja kibicuje MS, ale muszą mnie zaskoczyć exami bo ja na razie to bida straszna.

Odnośnik do komentarza

To teraz niech jeszcze cenę podadzą to w końcu Sony się ogarnie i przedstawi swoją konsole. Póki co Ms robi to dobrze i zaskakuje wszystkich, co lepsze pozytywnie. Mi osobiście podoba się wygląda, specyfikacja zapowiada się dobrze, tylko zapowiedziane Halo Infinite czy Hellblade to dla mnie za mało i czekam chociaż na zapowiedzi przyszłych (2021-2022) gier. W Sony po tych wszystkich latach wiem czego mogę się spodziewać. Tu po w moim przypadku jednej generacji, rozwoju gamepassa i wszystkich przejęciach studiów prócz Trójcy nie wiem czego się spodziewać.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...