Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Niby tak, ale przecież nawet, jeśli zajdzie potrzeba go wymienić to już dawno będzie po gwarancji i ze spokojem będzie można pada rozkręcić. Co innego jak jest od początku chooyowy i trzyma 6h.

 

Masz dwa zestawy i wymieniasz je naprzemiennie. Uwielbiam ten patent w padach od Xboxa od czasów 360. Najlepsze pady na rynku do tego długo trzymają na akumulatorkach. Mam ładowarkę na USB i wymieniam sobie zestawy. Nie trzeba kombinować z kablami jak przy PS4 czy wpinać padów jak przy Switchu aby się ładowały. Jak następca będzie szedł dalej tą drogą to z czasem pod PC dorobię się dwóch nowych padów. Pady od 360 do dzisiaj mi nie padły i analogi są w bardzo dobrej kondycji z wyłączeniem gumek. Padów od One używam już prawie 3 lata i nawet gumki są w dobrej kondycji a gram na nich całkiem sporo. 

 

Akumulatorki szybko padają, dobrze to widać w przypadku PS4. Na Switchu i tak wymieniałem kontrolery już dwa razy to nawet nie miały kiedy się zużyć akumulatorki. 

Odnośnik do komentarza

Może i to niegłupia opcja wymieniania akumulatorków jak w 360ce, ale... ale mi wystarczy pad, który wytrzyma dobę, a są takie co wytrzymują dwie, gdy przestaję grać to zostawiam pada, żeby się naładował. A jeśli chodzi o pady z 360ki to były wadliwe, coś było nie tak z zamykaniem, bo po czasie nie stykało, trzeba było kombinować. Wiem z autopsji, aczkolwiek znajomy używał zwykłe paluszki.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ja mam na zwykłe paluszki pada od 360 który ma już 13 lat i działa świetnie :lapka:  Pierwsze białe wersje. Co prawda już go nie używam od 3 lat ale jeść nie woła. Wadliwe były pady od pierwszego xboxa bo tam z przewodem był problem i z czasem przestawał łączyć. 

 

Niby tak ale w dobie lądowania wszystkiego do mnie opcja wymiennych akumulatorków przemawia. Jednak podejrzewam ,że standardem stanie się ładowanie indukcyjne które jest jeszcze bardziej wygodne ale już wymaga wbudowanego akumulatorka.  

Odnośnik do komentarza

Z tym ładowaniem indukcyjnym to dobry pomysł. A z tym wymiennym akumulatorkiem to wszystko zależy od tego ile wytrzyma bateria. Przy 40h jak w pro od Nintendo to mało potrzebna opcja. Jeśli w ogóle potrzebna. Ogólnie fajny ten nowy Xbox, a Microsoft pozytywnie zaskakuje. Te ich ostatnie ruchy, przejmowanie studiów itp., brawo. Jestem wielkim fanem ich pierwszego Xa. W kolejnej generacji zawalili trochę awaryjnością, a w następnej głupimi pomysłami (zły start) oraz zbyt małą mocą. No i ogólnie trzecia ich konsola była duża i brzydka. Na szczęście ktoś tam wziął sprawy w swoje ręce, dzięki czemu zapowiada się wojna, na czym tylko skorzystamy.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Też bardzo lubię pierwszego Xboxa, mega sprzęt z świetnymi eksami plus fajnymi portami Dooma 3 czy HL2. Jednak 360 to był kozak, mi się nigdy nie zepsuła. Miałem białą wersję ale z trochę nowszą płytą falcon. Za to PS3 FAT mi padła. One to dla mnie trochę meh, mega się zawiodłem na tym pamiętnym e3. Za to polubiłem się wtedy z przenośnymi konsolami i laptopem do grania xD który okazał się całkiem dobrym wyborem bo gry też nie były jakoś zbytnio wymagające bo konsole nie narzuciły tempa. jednak nigdy więcej bo te sprzęty to suszarki. 

 

Nowy xbox zapowiada się wyśmienicie ale parę miesięcy temu złożyłem nowego PCta więc raczej nie jestem zainteresowany. Wolę nową grafikę za te 2 lata niż pakować się w konsole. Za to liczę na dobre gierki od MS, coś na pewno od nich kupię. Szczególnie trzymam kciuki za nowe Halo. 

Odnośnik do komentarza

Osobiscie preferuje baterie. Latwy dostep, dlugosc pracy, mozliwosc szybkiej wymiany. Ogrywajac Infamous'a Second Son musialem ze 2 razy ladowac pada, by to ukonczyc. Na Xboxie spokojnie wystarcza na 30h gry, jak nie wiecej, wiec spokojnie mozna ukonczyc chociaz jedna, sredniej dlugosci gre. Jak zapomne naladowac aku to mam awaryjnie pare baterii, by moc bez problemu pograc. Przy PS4 wiecznie siedzenie na kablu. Ciezar pada od X'a jakos nigdy mi nie przeszkadzal, wydaje mi sie dobrze wywazony. Mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia. Z czasem wrecz DS4 wydawal mi sie za lekki. Z kolei ciezar Switcha jest juz dla mnie nie do przeskoczenia. Po ok. 2h zawsze mi lapy opadaly. 

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Klapy piszące o ciężkim padzie XO jakby grały hantlami w łapach  xD 

Mam nadzieje że zostanie rozwiązanie z x360/XO gdzie kupujesz sobie dobre 4x aku za 20zł i grasz ponad 30h, w zapasie masz zawsze drugi naładowany komplet a nie jakieś siedzenie na kablu i padające aku po latach.

 

 

spoko materiał z forumkowym Soulem[*]  2020, nextgeny a soniacz na ten rok wypuszcza dalej telewizory z hdmi 2.0?  :notbad:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, estel napisał:

Moj pad od PS4 kupowany jakos rok po premierze trzyma moze 3h. Nowy pad dolaczony do PS4Pro trzyma z 8-10h.

 

to pokazuje ze zuzycie aku to nie jest sciema. Generacja konsol trwa 7 lat, a aku pada wczesniej bez mozliwosci wymiany.

 

nie lubie baterii, ale tez uwazam ze to lepsze rozwiazanie

Akurat baterię w DS4 można łatwo wymienić, w dodatku na pojemniejszą jeśli komuś zależy.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Daddy napisał:

Klapy piszące o ciężkim padzie XO jakby grały hantlami w łapach  xD 

Mam nadzieje że zostanie rozwiązanie z x360/XO gdzie kupujesz sobie dobre 4x aku za 20zł i grasz ponad 30h, w zapasie masz zawsze drugi naładowany komplet a nie jakieś siedzenie na kablu i padające aku po latach.

 

 

spoko materiał z forumkowym Soulem[*]  2020, nextgeny a soniacz na ten rok wypuszcza dalej telewizory z hdmi 2.0?  :notbad:

Lubie ich oglądać aby się pośmiać.

Goście nie mają pojęcia o czym mówią czasami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Daddy napisał:

Klapy piszące o ciężkim padzie XO jakby grały hantlami w łapach  xD 

Mam nadzieje że zostanie rozwiązanie z x360/XO gdzie kupujesz sobie dobre 4x aku za 20zł i grasz ponad 30h, w zapasie masz zawsze drugi naładowany komplet a nie jakieś siedzenie na kablu i padające aku po latach.

 

 

spoko materiał z forumkowym Soulem[*]  2020, nextgeny a soniacz na ten rok wypuszcza dalej telewizory z hdmi 2.0?  :notbad:

Mam nadzieje ze bedzie jak w ps4

Grasz i masz drugiego naladowanego pada w razy e koniecznosci

 

2 pstrykniecia klawiszy na padzie i grasz dalej

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Shankor napisał:

Chyba by mnie poszarpało, gdybym nie mógł pograć bo zapomniałem naładować pada. A tak to szybka wymiana akumulatorków i lecę dalej. 

Mógłbyś, na kablu, a jakbyś zapomniał naładować zapasowe akumulatorki to co, podmianka z pilota, albo biegiem do sklepu?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

albo biegiem do sklepu po drugiego pada tak jak proponuje Welna xd

Stanowczo wolał bym zasuwać po aku/baterie niż nowego pada. A Wełnie chodziło o to że możesz podpiąć pada pod konsole czy co tam masz pod ręką i grać dalej.

Nie ma idealnego rozwiązania i będą zwolennicy tak jednego jak i drugiego rozwiązania. 

 

A prywatnie to chciałbym wbudowany aku który starcza tak na 25-30h i luz.

Odnośnik do komentarza

Zewnętrzne akumulatory:
- wystarczają na miesiące, lata

- zapominasz je naładować i wtedy jest dramat, bo musisz iść do sklepu po nowe

 

Wbudowane akumulatory:

- wystarczają na mityczne dwie doby grania

- nigdy nie zapomnisz o naładowaniu, bo ile razy w tygodniu trzeba ładować pada, raz, dwa? Tyle co maszynkę do golenia.

 

Tak to wygląda. Lekarze ich nienawidzą, odkryli lek na Alzheimera, już nigdy nie zapomnisz o podłączeniu urządzenia do prądu :cool:

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...