Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram na zewnętrznych. Jak tylko padną, to wrzucam moje eneloopy do ładowarki i już się ładują. W szufladzie już czeka kilka naładowanych w razie potrzeby :) Kabel to przeszłość, ile razy pad leciał na ziemię, bo się zawadziło o kabel :D Co do wbudowanych i zewnętrznych, wolę zewnętrzne, wbudowane jak stracą na żywotności, to trzeba kręcić, tutaj kwestia wymiany :)

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, mugen napisał:

Mógłbyś, na kablu, a jakbyś zapomniał naładować zapasowe akumulatorki to co, podmianka z pilota, albo biegiem do sklepu?

 

Przecież xbox oferuje możliwość podpięcia kabla lub grania na aku w czym problem? Co do kwestii drugiego pada to też to działa tak jak na PS4 (xD) czyli jeśli rozładuje ci sie pad to możesz przytrzymując przycisk xbox zalogować się w parę sekund i grać dalej czyli tzw pstrykniecie jednego klawisza

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figuś napisał:

nigdy nie zapominam :cool:

Kolejny zbędny plastik z elektroniką w domu? Ugh. Przy wymianie akumulatorów wrzucam je od razu do ładowarki i do prądu, też nie zapominam o ich naładowaniu. Tych do kontrolerów do Oculusa, tych do pada od Xboxa, tych do lampki LEDowej... Jakoś od kilku lat wszystko ma ciągłość zasilania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mugen napisał:

Mógłbyś, na kablu, a jakbyś zapomniał naładować zapasowe akumulatorki to co, podmianka z pilota, albo biegiem do sklepu?

Zapasowe idą do ładowania pod razu po padnięciu - to raz. Mam dzieci, więc zapas baterii w domu mam na rok. Na kablu to się można powiesić, a nie grać siedząc po turecku przed tv.

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Zewnętrzne akumulatory:
- wystarczają na miesiące, lata

- zapominasz je naładować i wtedy jest dramat, bo musisz iść do sklepu po nowe

 

Wbudowane akumulatory:

- wystarczają na mityczne dwie doby grania

- nigdy nie zapomnisz o naładowaniu, bo ile razy w tygodniu trzeba ładować pada, raz, dwa? Tyle co maszynkę do golenia.

 

Tak to wygląda. Lekarze ich nienawidzą, odkryli lek na Alzheimera, już nigdy nie zapomnisz o podłączeniu urządzenia do prądu :cool:

 

Ale co ty dupisz synek. 

 

Usb idzie z koksa do ładowarki indukcyjnej. Konczysz gre. Wyłączasz konsole. Tak nawet nie jest w stendbaju, kładziesz pada na ładowarkę i się podładuje po każdej yebanej sesji. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...