Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, Sylvan Wielki said:

@lpcl zgadzam się w segmencie koloru. Wbrew obiegowej opinii podstawowy One nie wyglądał źle w czarnym (o ile był zadbany). Niemniej jak tylko zobaczyłem białego One, to zapragnąłem mięć ten sprzęt w domu - wjechał pod strzechy z rewelacyjną szóstą Forzą, Sunsetem, Ryse, Gersami oraz Ori.

Zgadzam się z tym białym. Fajnie wygląda, nie kojarzy się z odtwarzaczami czy głośnikami, a do tego w moim przypadku przywołuje miłe wspomnienia z grania na premierowej 360. Podobał mi się zarówno biały One, jak i biały One X. Niestety zawsze kiedy kupuję dość wcześnie po premierze, dostępne są tylko czarne wersje (ostatnio chociaż na project Scorpio się załapałem, a PS4 miałem już białą).

 

@up: Microsoft może mieć lepszą infrastrukturę niż Sony, w końcu to ich branża (cloud Azure, serwery, itp.).

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Boomcio napisał:

No, tego mam:

 

20201218_094837.jpg


Też to mam. Bardzo polecam. Nie sprawdzałem dokładnie, ale mega długo trzyma. W huuuu dużej niż bateria z DS4. 
Wydaje mi się, ż nawet ok 15-20h na jednym ładowaniu, coś jak pro controller. Od 10 listopada lądowałem z 4-5 razy, a mam przegrane ok 90h.

Odnośnik do komentarza

Poki co ogarniam ustawienia, bo ja od 1997 roku z marką sony się bujam. Pierwszy X w życiu i wszydtko wydaje się takie nieintuicyjne, nawet ta gała analogowa gdzieś z przodu za bardzo...

 

Jak podłaczam do przednuego usb pada to włącza się konsola, jak wyłączam z pada, to chyba nie ładuje bo nic się nie świeci na padzie .

 

Odnośnik do komentarza

@BoomcioAle co siedzi w padzie? Zwykłe paluszki czy dokupiłeś odpowiedni akumulator? Te pierwsze sobie kablem nie doładujesz. Konsola w trybie instant-on czy oszczędzania energii? W tym drugim sprzęt kompletnie się gasi to też pada nie powinien ładować. Też całe życie bujałem się z Sony ale bez przesady z tą nieintuicyjnością trzeba dać sobie czas jak ze wszystkim. Nowe menu w PS4 z początku też dla mnie po xmb było poyebane.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kubson napisał:

konsola w trybie oszczędzania energii laduje mi słuchawki więc pada tez powinno 

Jakie słuchawki?

5 minut temu, balon napisał:

Całkiem możliwe. Choć jak widać nie jest to reguła.

 

A ok, bo jak czytałem to zrozumiałem, że instant on a oszczędzanie to na off. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...