Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

jakie słuchawki przewodowe (lub bezprzewodowe, ale muszą długo trzymać) polecacie pod xsx? siedzicie w temacie, a ja do tej pory nie grałem na słuchawkach, więc o efekt "wow" nie będzie chyba trudno. ważne, żeby się nie rozleciały krótko po zakupie.

Odnośnik do komentarza

Ze słuchawek przewodowych używam Pioneer SE-MS5T i bardzo sobie je chwałę. Są dedykowane do smartfonów ale niech to nikogo nie zwiedzie bo brzmienie mają całkiem soczyste. Mikrofon działa bez zarzutu znajomi rozumieli dokładnie co mówię.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2020 o 15:43, Alastor84 napisał:

Mam problem z XSX. Przed chwilą ikonka konsoli zaczęła migać (konsola była wyłączona). Włączyłem konsolę, ale za cholerę nie mogę pada sparować. Wymieniłem baterie na "świeże" i nic to nie dało. Kablem próbowałem i również nie działa.

zresetuj konsolę i wyłącz instant on.  Też czasami mam ten problem, czekam na patch. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Szymek napisał:

przy probie zakupu Wedzmina 2 wywalilo mi blad. No mysle nic..probuje drugi raz. Powodzenie. Wczoraj wchodze na konto a tam dwie transakcje -14 zl. Nie jest to majatek no ale...Jest jakis mail zeby tam do nich napisac ? Bo na stronkach to tylko boty a juz mam dosyc sluchania na glosniku dzwieku infolinii ;)

Wal przez support przez stronę xboxa

https://support.xbox.com/pl-PL/

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, może i te dodatkowe funkcje dualsense są spoko, kwestia gustu (mi nie robią, ja nawet wibracje wyłączam), ale pod względem tego co dla mnie najważniejsze, czyli ergonomia/rozmiar, działanie poszczególnych przycisków i to co znamy już od dawna, czyli rozstawienia analogów i zewnętrzny aku (xd) ten pad to dla mnie najlepszy kontroler ever i haptyka nie wynagrodzi mi gorszego pada pod innymi względami. No i zdecydowanie robi na mnie lepsze wrażenie pod względem wykonania niż pad od One, który nie sprawiał wrażenia tak solidnego i spasowanego - mimo wszystko. Cieszy rezygnacja z połyskliwego plastiku na przyciskach, z matowych zdecydowanie przyjemniej się korzysta. Bumpery wyglądają na trwalsze, klik jest jakiś taki pewniejszy, jakby lepszych przełączników użyli. Dodam jeszcze, że nigdy nie byłem wielkim fanem ani pada od Xboksa 360 (analogi były drętwe), ani tego od One, choć ten był już zdecydowanie lepszy od poprzednika (v2). Oby nie kombinowali za bardzo w przyszłości, ja nie widzę potrzeby zmiany czegokolwiek na ten moment. Po prostu ideał.

 

PS. W końcu pad od Xboksa nadaje się do FIF-y i PES-a

 

e: No dobra, jeden zgrzyt. Czy was też irytuje ten przycisk Share? Nosz kurde, już ładnych kilka razy go wcisnąłem i cyknąłem screena chcąc wcisnąć któryś z przycisków obok.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A co do pada jeszcze wgl łapy się nie męczą. Przynajmniej mi. Widzę że pad jest bardziej ścięty na górze względem ds dzięki temu mamy naturalnie ułożone dłonie. Przy ds mamy je odgiete od naturalnej pozycji. A druga kwestia wyszła przy ogrywaniu Gearsow a mianowicie krzyżak. No jak tu dużo płynniej i wygodniej się go używa. Trzeba było się przestawić by robić to prawa dłonią ale warto. Niby taka pierdola a nie stoi się jak słup przy wybieraniu czegoś. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Ja się przestawiam z DualShocka i największy problem mam właśnie z przyciskami typu options czy share, w DS4 jeszcze dodatkowo był ten panel dotykowy. Najbardziej kłopotliwe jest to w Codzie, również często klikam share przez przypadek. Muszę też się uczyć strzelać na nowo, bo czucie analogów jest zupełnie inne. Pad faktycznie nie męczy dłoni i nie bolą mnie kciuki po dłuższych sesjach, tak jak przy DS4. W gry wyścigowe gra się na pewno o wiele wygodnie. Chropowata powierzchnia jest bardzo pomocna, gdy ma się problem z pocącymi się dłońmi. Jedyne czego mi brakuje to sensor ruchu, dzięki któremu można byłoby wybudzać pada po okresie bezczynności. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...