Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Czyli nigdy? xdd No trzymam kciuki za MS, bo pomysł jest fantastyczny, ale przecież nie będą dokładać wiecznie do interesu.

Na biednego nie trafiło więc mogą czekać dekadę lub dwie :)

 

Netflix w 2019 roku mial 15 mld zielonych długu więc to inwestycja bardzo bardzo bardzo długoterminowa.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Wiadomix, ale to jak kiedyś napisał schabek - cena nie może wynosić 40zł w nieskończoność. Lepiej żeby podrożała, były z tego jakieś wyniki, a to przekładało się na budżety dla faktycznie mocnych gier.

Serio bierzesz analizy schabka z CW na poważnie?

 

Game pass jest pomyślany jako  długoterminowa, Microsoftowi chodzi o to żeby przyciągnąć jak największą liczbę klientów i z tego tez powodu cena nigdy nie wzrośnie o jakąś astronomiczna wartość

 

 i spokojnie teraz gamepass kosztuje 50 zł i jakoś powstają mocne gry z dużymi budżetami

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Serio bierzesz analizy schabka z CW na poważnie?

 

Zgadzam się, że wyższa cena jest poniekąd gwarantem lepszego rozwoju i potencjalnie lepszych gier.

 

no ale to wiadomo, że jedynie moje prywatne przemyślenia, tam na górze już pewnie ktoś to dawno wykalkulował i wie, że się sytuacja prędzej czy później opłaci 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
17 minut temu, ASX napisał:

Serio bierzesz analizy schabka z CW na poważnie?

 

Game pass jest pomyślany jako  długoterminowa, Microsoftowi chodzi o to żeby przyciągnąć jak największą liczbę klientów i z tego tez powodu cena nigdy nie wzrośnie o jakąś astronomiczna wartość

 

 i spokojnie teraz gamepass kosztuje 50 zł i jakoś powstają mocne gry z dużymi budżetami

 

 

Ale co przeszkadza w tym żeby kupować pudełka? Tj. jak ktoś nie ma ochoty opłacać gpu to spokojnie kupuje sobie gierkę. A większa liczba urządzeń tylko to ułatwia jak np. pc. 

Odnośnik do komentarza

Z tą przygodowością to bardziej mi chodzi o zajebistej swobodzie, której nikt w sumie do dziś nie zgapił zbytnio od beci. Inne erpegi są bardzie tworzone w myśl robienia theme parku, gdzie każdy element ma jakiś sens dla gracza typu quescik, a niekoniecznie po prostu sobie istnieje jako część świata. W TESach jest od cholery lochów i miejscówek które w sumie nic ważnego nie wnoszą i właśnie fajne jest to odkrywanie, bo nigdy nie wiesz co cię czeka. Fallouty od nich mają to samo. Inni twórcy zazwyczaj wbijają gracza od początku do końca w pewną narrację która jest traktowana nadrzędnie. TESy dają dużo swobody w robieniu rzeczy i fajny jest taki drobny smaczek, że kazdy npc ma praktycznie imie jak nawet nic nie robia waznego. W innych grach to wiadomo od razu kto ma questa a kto robi za tlo.

Jedynie niech te lenie ogarną więcej rodzajów wrogów i templatek na lochy, bo beta zazwyczaj pcha 4-5 rodzajow do porzygu jak krypty i draughry w skyrimie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Zgadzam się, że wyższa cena jest poniekąd gwarantem lepszego rozwoju i potencjalnie lepszych gier.

No w takim świecie płacilibyśmy 600 zł grę a w zamian mielibyśmy same GOTY ale to tak nie działa

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Zgadzam się, że wyższa cena jest poniekąd gwarantem lepszego rozwoju i potencjalnie lepszych gier.

 

no ale to wiadomo, że jedynie moje prywatne przemyślenia, tam na górze już pewnie ktoś to dawno wykalkulował i wie, że się sytuacja prędzej czy później opłaci 

 

 

Podwyżka ceny GP w tym momencie to byłby strzał w kolano MS. Im nie chodzi o to aby maksymalne wydoić aktualnych użytkowników, a o jak najszybszy wzrost ilości użytkowników. Dlatego dopłacają do biznesu, dlatego masz masę promek, konwersję i tak dalej. Tak naprawdę 20 milionów subskrybentów to jest dopiero początek dla nich. Dlatego cena przez najbliższe lata nie wzrośnie. Tak, mówię najbliższe lata, bo pewnie miną lata zanim osiągną liczby do których zmierzają i wtedy ewentualnie będą rozważać zwiększenie przychodów, pod pretekstem, nie wiem "zapewnienia najlepszej jakości na rynku" czy inny ładny powód jaki sobie wymyślą.

Tak będzie, możecie robić screeny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Soban napisał:

Cena jest spoczko obecnie. Tu chodzi o staly doplyw kasy od ludzi, a nie jak na plejce duzo januszy kupuje konsole, kilka fif, jakies gta i fajrant na generacje

 

Tak samo sporo januszy na xboksie moze taki abonament wykupic raz na jakis czas by przejsc kilka gier, ktore ich interesuja, powiedzmy single Halo i Forzy Horizon 5 w miesiac i odstawka.

Odnośnik do komentarza

To prawda, że znajdą się tacy ludzie i nie ma w tym nic złego że ktoś opłaca gamepassa tylko wtedy kiedy pojawi się tam dla niego coś interesującego

 

Ale korporacje mają też bardzo dobrze opłacone badania, i dobrze wiedzą że mnóstwo osób nie anuluje raz opłaconego abonamentu i dotyczy to nie tylko gamepassa ale w zasadzie wszystkich subskrypcji jak PS Plus, Office 365, Netflix itd. dlatego też bardzo dużo produktów przechodzi na model abonamentu. Więc spokojnie oni wszystko mają wykalkulowane xd

Odnośnik do komentarza

W ogóle tak sobie myślę że graczy nie powinni się zamartwiać czy game pass zarabia  czy nie, wydaje mi się jedną z największych korpo na świecie wie chyba jak prowadzić biznes.

 

Nas jedynie powinno interesować to żeby dostawać wysokiej jakości gierki w dobrej cenie, tak jak dotychczas

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że przerwę Wam te fascynujące rozkminy na temat plotek/leaków i wróżenia z fusów, ale chciałbym tylko chwilę ponarzekać na xboxowego pada.
Kiedy grałem na PlayStation 4 to sytuację miałem jasną - po każdej sesji podłączam do ładowania, bo inaczej jutro nie pogram.
Tutaj natomiast jakiś debil wpadł na to, że da mi opcję kupienia baterii tak mocnej, że trzyma tydzień, więc o tym przykrym, playstationowym rytuale zupełnie zapominam.
No i przed chwilą pomykam sobie malowniczymi ulicami Casteletto w Forza Horizon 2 i nagle wita mnie komunikat o słabej baterii i wyłączone wibracje - myślę sobie "spoko, tak tylko mnie straszą", no ale jakieś 30 minut później pad się jednak wyłącza...
Gdyby było jak na PlayStation to miałbym sprzęt codziennie naładowany i gotowy do gry, a te yebane, prokonsumenckie rozwiązania Microsoftu zupełnie uśpiły moją czujność i teraz muszę ładować padzika :frog:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

Przepraszam, że przerwę Wam te fascynujące rozkminy na temat plotek/leaków i wróżenia z fusów, ale chciałbym tylko chwilę ponarzekać na xboxowego pada.
Kiedy grałem na PlayStation 4 to sytuację miałem jasną - po każdej sesji podłączam do ładowania, bo inaczej jutro nie pogram.
Tutaj natomiast jakiś debil wpadł na to, że da mi opcję kupienia baterii tak mocnej, że trzyma tydzień, więc o tym przykrym, playstationowym rytuale zupełnie zapominam.
No i przed chwilą pomykam sobie malowniczymi ulicami Casteletto w Forza Horizon 2 i nagle wita mnie komunikat o słabej baterii i wyłączone wibracje - myślę sobie "spoko, tak tylko mnie straszą", no ale jakieś 30 minut później pad się jednak wyłącza...
Gdyby było jak na PlayStation to miałbym sprzęt codziennie naładowany i gotowy do gry, a te yebane, prokonsumenckie rozwiązania Microsoftu zupełnie uśpiły moją czujność i teraz muszę ładować padzika :frog:

Kup sobie stacje dokującą  z akumulatorkami i po problemie

Odnośnik do komentarza

A to sorry.

Myślałem że masz jakieś enelopy czy coś i zapominasz ich podładowac (samemu też tego doświadczałem i dlatego zainwestowałem w stacje dokującą, za każdym razem po skończonej sesji odkładam pada na stację i dzięki temu zawsze jest naładowany)

 

W takim razie nie wiem co mogę doradzić, jak widać na Xboxie nawet zbyt mocny akumulator może okazać się problemem, jak to mówią: jebany xbox

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
58 minut temu, ProstyHeker napisał:

Pytanie z innej beczki. Czy ktoś z was dołączał do poziomu Delta w Xbox Update Preview? Mam teraz poziom omega i nie wiem, czy warto iść wyżej. Dużo tam bugów się trafia? Da się normalnie korzystać z konsoli, czy raczej to dla hardkorowych ludzi?

 

Pozdrawiam cieplutko i zieloniutko

Ja tam kiedyś byłem na tym najwyższym poziomie w preview i najgorsze, że updaty wlatywały akurat jak chciałem sobie pograć z godzinkę, to pół godziny updatowania. Na xsx pewnie szybciej się updatuje ale i tak kolejny raz nie pchałbym się w to. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lpcl napisał:

Ja tam kiedyś byłem na tym najwyższym poziomie w preview i najgorsze, że updaty wlatywały akurat jak chciałem sobie pograć z godzinkę, to pół godziny updatowania. Na xsx pewnie szybciej się updatuje ale i tak kolejny raz nie pchałbym się w to. 

O aktualizacje się nie martwię, chyba ani razu nie widziałem, żeby konsola się update'owała. Bardziej problemów ze stabilnością się obawiam - nie było problemów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...