Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ASX napisał:

możesz poczytać tutaj jak to wygląda:

https://www.kickstarter.com/projects/xscreen/xscreen-for-xbox-series-s/description

 

f776ac344a250c5e8ed8b028b01efed9_original.jpg?ixlib=rb-4.0.2&w=680&fit=max&v=1625573830&auto=format&frame=1&q=92&s=1d9f65e3d24b1b3974165fd5157b8a1f

 

cały ten projekt jest generalnie w proszku i na razie mają tylko prototyp wydrukowany na drukarce 3d, jak czytam też wypowiedzi to widać sami  nie mają pewności że uda się z tym wejść do komercyjnej sprzedaży. Na razie obiecują też że tylko ci którzy wsparli projekt dostaną swoje ekrany do lutego przyszłego roku.

 

 

Może jeśli ta sprawa się rypnie to sam MS się zainteresuje pomysłem i coś stworzy. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Faka napisał:

W tym sklepie MS Store, jest możliwość dodawania gier/dlc do obserwowanych, coś jak na PS Store? 

Mozna dodac do wishlisty jeżeli to coś Ci daje. Nie wiem czy DLC osobno też ale pełne gry można. Ja tak ostatnio dodawałem tego RPG Lost Odyssey. Nie wiem tylko czy na maila mi MS cos wysle jak bedzie promka.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Jordanensis napisał:

Demo będzie pokazane 20 lipca na GDC. 

Jakby to było z gry w klimatach Arabskich :xboss:

Raczej starożytnych. Chyba, że jesteś jednym z tych co myślą, że arabowie wybudowali piramidy. xd

Odnośnik do komentarza

Chociaż oni i tak tylko Gyrosy robili czyli nie moja bajka jeśli chodzi o klimat. No i zapewne jakiś Shooter to będzie. 

Ja bym przywitał jakieś action rpg w klimatach Arabskich. Starożytność i piramidy też spoko.

 

Chociaż tak jak pisze ASX na 99% będzie to tylko demo z silnika i pokaz mocy.

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

To już tylko kilka dni, kto wie może to demo technologiczne Coalition przerodzi się w nową grę ;)

 

Przypomina to te pierwsze pokazy z dema UE5. Dobrze jakby pokazali jakieś miejskie miejscówki, więcej roślinności bo na razie to same pustynie. 

 

pobrane.jpeg-4.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...