Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliśmy już nie drążyć.

Te oceny nic nie znaczą dla graczy grających na bieżąco i wiedzących w co chcą grać. Jasne, że czasami jakiś wielki tytuł tam wyląduje w premierę jak np FH5 i to nie dziwi, przecież to gra od Microsoftu. 

Jak Microsoft zacznie wrzucać w premierę swoje wielkie nowe exy które już się robią to mogę być pierwszy który to mocno pochwali. 

Zauważcie, że nawet w tym temacie sporo ludzi pisało, że nic w tym gamepassie niema - ograli jedną czy dwa starsze tytuły które tym graczom umknęły z jakichś względów i koniec - teraz chcą dużych gier gdzie poznają moc konsoli. Takich opinii tutaj jest sporo. Poczytałem z ciekawości starsze wpisy innych użytkowników w tym temacie i jest wielu zawiedzionych. Czyli jak z każdą rzeczą. Są pozytywne kometki i negatywne, więc nie jestem osobą która jako jedyna ma zdanie jakie ma.

Odnośnik do komentarza

Cóż, Jordanensisowi rozchodzi się głównie o gry na premierę, których na dobrą sprawę nie było i dopiero teraz coś się zacznie. Sam z xboxa jestem mega zadowolony, ale premiery i tych 8 miesięcy to po prostu nie ogarnęli, kiedy z drugiej strony wyszły bardzo duże gry na PS4 i ogarnęli również premierę PS5. Wszystko postawili na Halo, które finalnie nie wyszło. No ale teraz się w końcu zacznie z półrocznym poślizgiem, więc czekamy.

 

Przejęcia były, niestety nie jest to tak proste aby nagle rzucić wszystko i robić gry pod Xboxa, do tego zostają stare umowy, ale jak już się zacznie to się nie zatrzyma.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Moldar napisał:

Cóż, Jordanensisowi rozchodzi się głównie o gry na premierę, których na dobrą sprawę nie było i dopiero teraz coś się zacznie. Sam z xboxa jestem mega zadowolony, ale premiery i tych 8 miesięcy to po prostu nie ogarnęli, kiedy z drugiej strony wyszły bardzo duże gry na PS4 i ogarnęli również premierę PS5. Wszystko postawili na Halo, które finalnie nie wyszło. No ale teraz się w końcu zacznie z półrocznym poślizgiem, więc czekamy.

 

Przejęcia były, niestety nie jest to tak proste aby nagle rzucić wszystko i robić gry pod Xboxa, do tego zostają stare umowy, ale jak już się zacznie to się nie zatrzyma.

 

Moldar nie bądź naiwny, dobrze wszyscy wiedzą o co mu chodzi. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Moldar napisał:

Cóż, Jordanensisowi rozchodzi się głównie o gry na premierę, których na dobrą sprawę nie było i dopiero teraz coś się zacznie. Sam z xboxa jestem mega zadowolony, ale premiery i tych 8 miesięcy to po prostu nie ogarnęli, kiedy z drugiej strony wyszły bardzo duże gry na PS4 i ogarnęli również premierę PS5. Wszystko postawili na Halo, które finalnie nie wyszło. No ale teraz się w końcu zacznie z półrocznym poślizgiem, więc czekamy.

 

Przejęcia były, niestety nie jest to tak proste aby nagle rzucić wszystko i robić gry pod Xboxa, do tego zostają stare umowy, ale jak już się zacznie to się nie zatrzyma.

no to prawda i to chyba ostatni dla Jordanenisa żeby narzekać na brak nowych gier, bo już druga połowa roku zapowiada się naprawdę bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Moldar ma rację. 

Niby o co innego ma mi chodzić? Zresztą nieważne.

 

ASX i o to chodzi. Oby tak było. Chcę Microsoft który walczy jak równy z równym exami z Sony. Tu zapewne będę (bo byłem przynajmniej kiedyś) w mniejszości, ale dla mnie exy z Xboxa 2002 >>> Exy z Playstation 2. Ale Xbox wtedy zamiatał. To było piękne.

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 godzinę temu, Jordanensis napisał:

Wczoraj nie miałem czasu odpowiedzieć i pomyślałem, że jednak nie zrozumiałem tematu - wychodzi na to, że tutaj można tylko chwalić i pisać same plusy o Xboxie.

Ale tak poczytałem kolejne posty, zobaczyłem, że nawet dostałem minusy za zadanie pytania także miałem przeprosić, ale przeprosin jednak nie będzie, bo z ludżmi w tym temacie jest coś nie tak.

 

Historia Xboxa od początku do dziś każdemu siedzącemu w temacie jest znana. Co Microsoft w końcu sobie zbudował (pierwszy Xbox i początki 360-ki) tak to szybko rozpierdzielił (wprowadzenie Kinecta i olanie graczy którzy częściej grają niż tylko w niedzielę) i do teraz podnieść się nie może. 

3 generacje i zawsze ostatnia pozycja wśród konsol. Rok po premierze i jeden ex i to jeszcze słaby.

 

Ja wiem, że będziecie bronić brzydkiego Spencera, bo wam buble rozdaje za kilka złotych, ale nie znaczy to, że każdy da się na to nabierać.

Dostałem minusy za napisanie swoich przemyśleń, ale jakbym napisał dla przykładu - ''Ale Xbox jeeedzie, przyszłość będzie jeszcze lepsza!! Uwielbiam Spencera!'' to jestem pewny, że wpadłyby plusiki. 

 

Ktoś tu piszę, że i tak nie da się Ciebie przekonać i tak kupisz PS5. Mnie przekonują gry i nie mówię tu tylko o multiplatformach, a jeśli chodzi o gry to Microsoft od połowy generacji 360-ki do dziś jest biedny w tym temacie. 

 

Mamy rok prawie po premierze a posiadacze Xboxa grają tylko w stare gry z boostem. 

 

Dodam jeszcze, że sądzę, że przyjdą lepsze dni dla posiadaczy Microsoftu, ale na to sobie jeszcze poczekamy. I mam nadzieję, że te wszystkie exy które w końcu wyjdą będą nowymi mocnymi seriami, a nie pośmiewiskiem 6/10. 

 

Szkoda, że w tym temacie sami fanboye i nie można podyskutować, bo gdy ktoś tylko się żle wypowie to od razu płacz, że troll robi jakieś wojny. Polecam tak jak ja - być obiektywnym i sprawiedliwie patrzeć na obie konsole, bo tak to śmiesznie wyglądacie obruszając się jak 15-to latkowie gdy ktoś zrzuci bomby prawdy na małego Spencera.

 

 

 

 

 

Dobra ile jeszcze razy napiszesz nam o tym? Serio pytam bo nie wiem czy czytać twoje posty jeśli ciągle piszesz w nich to samo. 

Odnośnik do komentarza

Z samych exów dla Xboxa które na zawsze w pamięci i w które maniakalnie grałem.

 

Amped 2 - uwielbiam zimę i deskę i to był i jest najlepszy Snowboward w historii

Deathrow - futurystyczny sport, fajna gierka

Forza Motorsport - mówiłem, że GT schodzi z piedestału jak wyjdzie Forza i jak wyszła to pozamiatała

Jet Set Radio Future - zakochałem się w tej grze. Miałem w bundlu z Sega GT które chciałem, a nie sądziłem, że pokocham klimat Japoński. Cudna gra.

Otogi: Myth of Demons - jedna z gier wszech czasów dla mnie. Mistrzostwo.

Otogi 2: Immortal Warriors - sequel dostarczył następne cudo

Panzer Dragon Orta - fajna i grało się

Project Gotham Racing - zajebiste wyścigi, malina

Ninja Gaiden - wiadomo, moc

Riddick: EfBb - swietna, chociaz wolę Assault of Dark Athena

TES3: Morrowind - cudo

Jade Empire - dostałem na urodziny, bo czekałem jak dziecko

Fable - jeden z moich największych hype'ow i gra dostarczyła i tak

Silent Hill: The Room - uwielbiam tą część, super gra

XIII - klimacik i głos Muldera. Robiło to :)

 

Do tego Concer, Xtreme Beach Volleyball, Odworld, Halo, Star Wars,  i wiele innych o których zapomniałem. Ja pierdziele, ale to była generacja Xboxa. Pięknie zbudowany grunt. Zdecydowanie Xbox>PS2

 

 

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Paolo de Vesir said:

OK, jak to ma się do XSX?

 

Poza tą samą firmą nijak. Natomiast pokazuje, że można rządzić exami i policzkować Sony. 

Zauważ, że po tym co pokazał pierwszy Xbox - 360ka wykorzystała super i do czasu mizernego pójścia w stronę Kinecta szła z Sony łeb w łeb. Gdy pisałem, że tak będzie to każdy się pukał w czoło z moich znajomych. Byłem odmieńcem wtedy jeśli chodzi o posiadaną konsolę i zdanie na temat przyszłości Microsoftu. Miałem rację.

Odnośnik do komentarza

Jerom, dalej jesteś odmieńcem.

 

a widzę, że Ci też ewidentnie nie pasuje Xbox ani GamePass, gry ogrywasz zawsze na premierę, ale na Stalkera 2 poczekasz żeby zapłacić 3.5 bomby

 

jaki jest cel twojej obecności tutaj? 

Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, Ukukuki said:

Niby wiecie ,że to troll a dalej dyskutujecie. No nie wiem kto jest głupszy, typ który bo banie zakłada kolejne konto i was podpuszcza czy wy ciągnący tą dyskusję. Przecież typowi klapki brakuje. 

Po jakimi banie i jakie kolejne konto... Teraz wiem skąd te minusy. No cóż..

 

18 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Jerom, dalej jesteś odmieńcem.

 

a widzę, że Ci też ewidentnie nie pasuje Xbox ani GamePass, gry ogrywasz zawsze na premierę, ale na Stalkera 2 poczekasz żeby zapłacić 3.5 bomby

 

jaki jest cel twojej obecności tutaj? 

 

Nie rozumiem, ale nie będę pytał.

Natomiast mylisz się. Gdyby było jak piszesz nie miałbym OG Xboxa, X360 i XboxaOne oraz nie planowałbym kupna XSX. Miałoby to sens? Raczej nie.

Oczywiście postaram się mieć XSX gdy nadejdzie Stalker2. Tutaj masz rację, bo Xbox dostanie grę szybciej i w gamepassie więc sprawa jasna. Zresztą to nie tylko o Stalkera2 chodzi, bo jestem jeszcze zainteresowany kilkoma tytułami na XSX jak np Starfield. 

 

Edytowałem listę swoich uwielbianych exow z OG Xboxa, bo nie wiem jakim cudem, ale zapomniałem o SH: The Room i XIII

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...