Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Asax bez kitu zrobił sobie z forum miejsce do przeklejki materiałów z blogaska Xboxa :/ Zaraz pewnie napisze, że on tylko stara się być zorientowany w wystroju wnętrz biur ludzi robiących gierki i dużo czyta, ale koń jaki jest każdy widzi.

Okej to może napisz mi o czym można pisać o czym nie można? Jeśli uważasz że moje posty łamią regulamin np. z powodu spamu możesz je zgłosić do moderacji :)

 

Wydaje mi się że informacja o tym że jedno ze studiów wewnętrznych dostało nową większą siedzibę i mocno się rozrosło to akurat coś co nie zdarza się codziennie i można o tym napisać, nie spodziewałem się że komuś może to przeszkadzać

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wojtas011 napisał:

Rozumiem jakby to wrzucal do dzialu sony, ale tutaj komu to przezkadza.

A tam to tylko propaganda Game Passa w tematach o gierkach na PS5, wiadomo, że trzeba mieć szyk i fason.

5 minut temu, ASX napisał:

Okej to może napisz mi o czym można pisać o czym nie można?

A gdzie napisałem, że czegokolwiek nie możesz napisać na forum?

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Bzduras napisał:

Daleko szukać nie musiałem:

 

 

 

 To jest propaganda game passa? Sprostowalem tylko post Shago który błędnie napisał że Hivebusters było darmowym dodatkiem do Gearsow, czyli skorygowałem kogoś kto nadmiernie chwalił Xboxa, ciężko to nazwać propagandą.

 

Rzeczywiście był to offtop i cała ta dyskusja w temacie Death Stranding o grach na Xboxa była całkowicie zbędna, ale moja rola tam ograniczyła się tylko do prostowania błędów które się tam pojawiały, niestety mam taki słaby nawyk że jak ktoś się pomyli to staram się go poprawić, co może być irytujace zgadzam sie, ale na pewno nie nazwałbym tego "propagandą"

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze że ogłoszenia o pracę zdają się sugerować że nowy RPG InXile rozgrywać się będzie z perspektywy pierwszej osoby. Pojawiają się również plotki o steampunkowych klimatach, ale tego w żaden sposób nie potrafię zweryfikować.

 

Nie wiem czy to "śmieciowa" informacja czy nie, ale postanowiłem że o tym napiszę, mam nadzieję że nikt nie będzie miał mi tego za złe ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Daleko szukać nie musiałem:

 

 

Chcesz wrzucać gównotłity o kim, kto ma jakie biurko w korpo to wrzucaj, nikt nie broni. Tak samo jak nikt nie broni nazywać tego śmieciową informacją, co też czynię.

 

Gdzie Ty tam widzisz propagandę? Odnosił się do mojego posta i dał sprostowanie, bo nie wiedziałem, że dodatek do Gears jest płatny (uroki Game Passa, pobierasz i grasz nie martwiąc się ile co kosztuje).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A wracając do tego ekranu z KS.

 

Wiecie jak wygląda taka akcja z KS już po zakończeniu? Zawsze jest tak że jeśli spełnią się progi to taki produkt ujrzy światło dziennie i będzie w komercyjnej sprzedaży? Nie znam zasad KS - stąd pytam.

 

Już się nawet za XSS zacząłem rozglądać - ciekaw jestem jak się na żywca prezentuje jeśli by go oceniać w kwestii pół-mobillnej. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, LiŚciu napisał:

Wiecie jak wygląda taka akcja z KS już po zakończeniu? Zawsze jest tak że jeśli spełnią się progi to taki produkt ujrzy światło dziennie i będzie w komercyjnej sprzedaży? Nie znam zasad KS - stąd pytam.

możesz poczytać tutaj jak to wygląda:

https://www.kickstarter.com/projects/xscreen/xscreen-for-xbox-series-s/description

 

f776ac344a250c5e8ed8b028b01efed9_original.jpg?ixlib=rb-4.0.2&w=680&fit=max&v=1625573830&auto=format&frame=1&q=92&s=1d9f65e3d24b1b3974165fd5157b8a1f

 

cały ten projekt jest generalnie w proszku i na razie mają tylko prototyp wydrukowany na drukarce 3d, jak czytam też wypowiedzi to widać sami  nie mają pewności że uda się z tym wejść do komercyjnej sprzedaży. Na razie obiecują też że tylko ci którzy wsparli projekt dostaną swoje ekrany do lutego przyszłego roku.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Michał102 napisał:

Odpaliłem ostatnio tego kloca po dłuższej przerwie i jestem pod wrażeniem jak toto chodzi w upały. 

W pokoju było ok 36st, rów między pośladami ledwo dawał radę odprowadzać pot, a ta konsola chodziła tak samo jak w zimie. 

Ten układ chłodzenia, to jest mistrzostwo świata :obama:

mogę się pod tym podpisać, 

mieszkam w kamienicy, wszystkie okna mam od strony zachodniej, popołudniu temperatury dochodzą do 30 stopni, ale konsola nic sobie z tego robi. Jestem pod wrażeniem pracy inżynierów z Microsoftu, przebyli długą drogę od czasów Xboxa 360 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Bzduras napisał:

Pewmie jakbyś przyłożył rękę do obudowy to byłoby czuć ciepło i to bardzo mocno, ale wiatrak jest cichutki niezależnie od temperatur i gry, którą się włączy :obama: Kultura pracy to jest kosmos.

 

Powietrze wylatuje mocno gorące, ale to świadczy o tym, że układ chłodzenia bardzo skutecznie odprowadza ten gorąc na zewnątrz. 

 

Ogólnie mistrzostwo, bo odkąd mam tą konsolę, to nigdy wentylator nie wszedł na wyższe obroty. Cały czas kręci się tak, że go w ogóle nie słychać niezależnie od odpalonej gry czy temperatury w pokoju. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...