Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Czoperrr napisał:

Spróbujcie wejść w ustawienia powiadomień i wyłączyć je, a później znów włączyć. Zrobiłem to przed resetem, więc może to też pomogło.

Czyściłem też alternatywny MAC i nic nie pomogło. I działało oczywiście w niedzielę.

Odnośnik do komentarza

Panowie, dzisiaj na GDC 2021 The Coalition pokaże nam demko technologiczne Unreal Engine 5 (zapewne przy okazji pokazując do czego to BeastBox jest zdolny), ale macie może info o której konkretnie ma się to odbyć? No i czy można zobaczyć to gdzieś w internecie. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogrywam sobie teraz trochę w multi Gears of War 4, żeby wbić przynajmniej ten 50 level i trochę mieć pojęcie, no i ogólnie idzie mi raczej słabo, ale czasem trafi się fajny meczyk :notbad:
1912963289_GearsofWar4(2).thumb.png.55630a6dbc8766bd99fc8e72a42795d2.png

Jednak nie tym chciałem tu się chwalić, tylko napisać, że strasznie żałuję, że klocek nie ma takiego SHARE jak PlayStation, chociażby z tego względu, że ilość sfrustrowanych nastolatków, którzy chcą by im "suck my 12-year-old cock", jest tu niesamowita :obama:
Ależ bym nagrał taką kompilację i wrzucił tutaj na forumka.
Do tej pory myślałem, że takie akcje to głównie w Call of Duty, ale widzę, że Gearsy też dają radę :xboss:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:

Pogrywam sobie teraz trochę w multi Gears of War 4, żeby wbić przynajmniej ten 50 level i trochę mieć pojęcie, no i ogólnie idzie mi raczej słabo, ale czasem trafi się fajny meczyk :notbad:
1912963289_GearsofWar4(2).thumb.png.55630a6dbc8766bd99fc8e72a42795d2.png

ale wiesz że według tej tabelki właściwie ciągle grałeś z botami? :kaz:  odpal sobie KOTHa

Odnośnik do komentarza

Albo jest głupi albo nie wiem.

 

Podłączyłem HDD kablem i czy jest możliwość by za każdym razem wybierać gdzie na który dysk zainstalować grę? Widzę możliwość tylko wyboru defaultowego dysku do ściągania bez możliwości wyboru za każdym razem jak chcę zainstalować grę.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MaiorZero napisał:

czy jest możliwość by za każdym razem wybierać gdzie na który dysk zainstalować grę? Widzę możliwość tylko wyboru defaultowego dysku do ściągania bez możliwości wyboru za każdym razem jak chcę zainstalować grę.

Jest, ale troszkę na okrętkę. Jak podświetlisz kafelek z grą, którą chcesz zainstalować to zamiast A naciśnij ten odpowiednik Selecta (BTW, jak te guziory się nazywają? Menu i View? Start i Select chyba każdy kojarzy, a na Xboxie jak w lesie jakiś hamburger i kinkiety czy co to tam jest) i dopiero spod tego menu zarządzania grą dusisz A - wtedy konsola zapyta, na którym dysku chcesz zainstalować giereczkę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Bzduras napisał:

Jest, ale troszkę na okrętkę. Jak podświetlisz kafelek z grą, którą chcesz zainstalować to zamiast A naciśnij ten odpowiednik Selecta (BTW, jak te guziory się nazywają? Menu i View? Start i Select chyba każdy kojarzy, a na Xboxie jak w lesie jakiś hamburger i kinkiety czy co to tam jest) i dopiero spod tego menu zarządzania grą dusisz A - wtedy konsola zapyta, na którym dysku chcesz zainstalować giereczkę.


Mam tylko tak.

 

 

04B8D2FE-9346-43E7-98D9-14EDBB74E474.jpeg
 

 

edit: nie wiem czemu tak wkleiło zdjęcie xd

Odnośnik do komentarza

Ten sam co u Jaczesa na filmiku z subquestem: AOC CQ32G1. 144Hz, 32 cale, Freesync, 1440p, jedyny minus jaki z nim mam/miałem to panel VA, który trochę ghostuje czernie. Mam/miałem, bo zjawisko nadal występuje, ale przyzwyczaiłem się i już tego nawet nie zauważam :) Za cenę jaką za niego dałem to całkiem niezły deal był.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...