Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej oczekiwana przeze mnie funkcja wreszcie jest :) 4K. PS4 pro miało przewagę a teraz jest równowaga i fajnie to wyglada. Tryb nocny również bo ile razy grałem w nocy a dioda z pada oświetlała pół pokoju. Elegancko choć takie rzeczy powinny być na premierę jednak next gen zobowiązuje. 
 

Teraz jest tak jak być powinno :) menu kompletne

Edytowane przez Whisker
  • WTF 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zloto napisał:

Czyli technicznie Uncharted czy GoW będzie można ograć na Xboxie. O ile oczywiście te gry trafią do GeForce Now. Ale to chyba kwestia czasu, jak GoW można było znaleźć w plikach.

What a timer to be alive.

Bedzie można ograć  wszystkie gry ze Steama, czyli God of War i Uncharted także :)

Odnośnik do komentarza

Nie wszystkie gry są dostępne przez GFNOW, wielu wydawców się wycofało i wycofuje od zeszłego roku.

 

A chodzi oczywiście o pieniądze.

 

Gier PS Studios nie ma w usłudze tak więc bym nie liczył na U4 i GOW. Jakby nie było jest to konkurencja dla Sony z PS NOW jak i MSu z Xcloudem

Odnośnik do komentarza

Na LG B7 nie potrafię ustawić Dolby Vision, tak żebym był zadowolony i wróciłem do HDR. 

Odpalając aplikacje Netflix  obraz jest przepiękny w gierkach niestety coś mi nie pasuje.  Niby wszystko jest bardziej naturalne i nie jebie tak po oczach, ale brakuje mi tej przysłowiowej kropki nad i. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2021 o 12:44, ogqozo napisał:

Oczywiście mam zaktualizowaną

 

W dniu 18.10.2021 o 12:16, Daddy napisał:

Macie zaktualizowaną konsole i apke MS Store na konsoli?

 

Właśnie apka " wisiała" w kolejce pobierania i jakby nie mogła dociągnąć kilku kilobajtów. Znikała i znowu się pojawiała. Teraz pobrała się aktualka i wszystko w store śmiga jak nowe. Przede wszystkim mogę wpisywać tekst w wyszukiwarce.

@ogqozo sprawdź kilka razy w kolejce pobierania, jak zaczniesz jakąś grę zasysać.

 

Inna kwestia to nadal brak przy niektórych tytułach info o wersji językowej.  Większość gier bez problemu można przejść bez perfekcyjnej znajomości eng, i jest ok, ale np niektóre tytuły stricte rpg to już wyższa poprzeczka. I nie wiem czy brać ze store np Atom rpg bo brak info, a tam textu są spore ilości i często dotyczą technicznych aspektów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...