Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, iluck85 napisał:

A dlaczego idiota? Są ludzie którzy nie korzystają z abonamentu.

Sa ludzie którzy nie korzystają z HBO i czekają aż serial wyjdzie na DVD żeby obejrzeć :dunno:

Dzizas, ile jadu i nienawiści :papa:

 

Według oficjalnych danych nawet do 70% posiadaczy XsX/XSS ma wykupionego GP, więc nie ma co liczyć na cuda, że używki gry dostępnej od dnia premiery będą walać się po Allegro.

Odnośnik do komentarza

dawno nie widziałem materiału z takim nagromadzeniem bzdur jak w tym kilkuminutowym filmiku maniaka. Nie wiem jak mozna go oglądać w innym celu niż z powodów humorystycznych. 

 

- sprowadzenie zakupu gierek  wyłącznie do kupowania używek

- cytowanie PPE

- mówienie że Sony nie mogło zaakceptować propozycji umowy na CoDa 

- teoria że na Nintendo Call of Duty by się nie sprzedało bo ta konsola ma inny target i w tej grze chodzi o fajerwerki graficzne 

 

i to wszystko w ciągu jakiś 8 minut, Z przerwą na dygresje o temperaturze w pokoju i psie. 

 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To po co go słuchasz? Widzialem kilka jego filmików jak był linkowany dla beki przez kilka ostatnich lat. Gość bez dykcji, mówi bez ładu i składu, gubi wątki i nie jest w stanie uargumentować swoich przemyśleń. Do tego podaje jakieś fałszywe dane wyssane z dupy. ALE zbiera pudła nad szafą i inne graty to jest pozytywnym wariatem, zajawkowiczem i dlatego warto słuchać jego słowotok xd

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SnoD napisał:

 

Według oficjalnych danych nawet do 70% posiadaczy XsX/XSS ma wykupionego GP, więc nie ma co liczyć na cuda, że używki gry dostępnej od dnia premiery będą walać się po Allegro.


Spoko, ja to rozumiem i te gry nie będą w takich ilościach jak odpowiednik na PS5. A ta konsola przeważa w naszym kraju. Właściwie nie tylko w naszym.

Ale nie będę kogoś nazywać idiota bo kupił sobie gre za 249zl, a mógł ograć w GP którego można kupić minimalna kombinacja za grosze. Żyj i pozwól żyć innym :) 

 

@ASX Ty jesteś za mocno techniczny i za dokładny dla niego, dlatego beka i dlatego dla niektórych tutaj jesteś bezpłciowy. 
Ja tam Cie lubię czytać, bo mi oszczędzasz czas. Twój jeden post to zbieranina często informacji z kilku źródeł. 
Jesteś dokładny jak wyżej napisałem, lipy nie ma, wiedzy odmówić tez nie można. Tylko podajesz to na sucho, brakuje jaja czasem.

 

Dlaczego go ogladam? To typ którego wszyscy mieli na dzielnicy w czasach PSX i zajawka mocna. Min dlatego ja go ogladam. Nie ma kija w dupie, robi to stricte dla zabawy, nikt go nie sponsoruje i nikt mu nie  wysyła niczego żeby reklamę mieć. Jest naturalny w tym wszystkim. 
Ale popieram komentarze ludzi, ze zamiast tych konsol i gier mógłby cześć hajsu przeznaczyć na uzębienie. Siła rzeczy jest ze wystaiwajac się publicznie zawsze będzie hejt. 
Lubię oglądać te ich spotkania i gadanie między sobą. Przypomina mi to czasy właśnie PSX jak z kolegami gadaliśmy o gierkach o których czytaliśmy w magazynach. Nie jest to żadne źródło informacji, na luzie obejrzeć. 
Miło ze Bartosz aka @Soul poszedł na swój kanał, bo nie ukrywam, słucha się całkiem niezłe. Czarny koń trochę.

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, iluck85 napisał:

A dlaczego idiota? Są ludzie którzy nie korzystają z abonamentu.

Sa ludzie którzy nie korzystają z HBO i czekają aż serial wyjdzie na DVD żeby obejrzeć :dunno:

Dzizas, ile jadu i nienawiści :papa:

Masz dwie opcje:

1) Zagrać w gamepassie za 4-15zł lub w ostateczności zapłacić pełną cenę za konsolowego passa 40zł

2) Kupić pudło, przejść grę i potem bawic sie w sprzedaż i marnowac czas na kontakt z Mariuszkami i innymi pokemonami na olx i stracić do 50zł jak widzialem w przypadku god of wara

 

Jak ktos nie ma zamiaru trzymac pudła to lepiej zagrac taniej niz drozej i bez targowania sie nawet juz przy przekazywaniu pudełka jak ostatnio mi sie przydarzyło :usmiech:

 

Maniak by chciał, zeby ktos stracił, zeby on mógł miec pudło. Jak taki z niego kolekcjoner to niech nowki kupuje.

Odnośnik do komentarza

@20inchDT

Nie takim wulgarnym, pretensjonalnym językiem proszę; To, że ty masz czas na śledzenie wszystkich wydarzeń w branży i tłuczenie masy postów na forum to nie znaczy, że wszyscy też mają takie możliwości; Życie i obowiązki weryfikują to hobby dość okrutnie.

A to, że ktoś coś ogląda dla informacji, beki, nostalgii to nie twoja sprawa

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Słuchaj sobie kogo chcesz. Na szczescie nie muszę potem czytać tutaj czy na zagranicznych forach wynurzeń powtarzanych po maniaku, bo widzowie jego kanalu siedzą na ppe.

 

Na polskim youtubie serio jest taka posucha, ze trzeba słuchać maniaka? Widziałem, ze linkowano tu jakiegos tłumacza gier i on z kolegą z sensem gadał. Może za mądrze dla niektorych.

Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, 20inchDT said:

Słuchaj sobie kogo chcesz. Na szczescie nie muszę potem czytać tutaj czy na zagranicznych forach wynurzeń powtarzanych po maniaku, bo widzowie jego kanalu siedzą na ppe.

 

Na polskim youtubie serio jest taka posucha, ze trzeba słuchać maniaka? Widziałem, ze linkowano tu jakiegos tłumacza gier i on z kolegą z sensem gadał. Może za mądrze dla niektorych.

Rysław, fajnie się słucha serii Grysław gdzie nagrywa z kolegą Andrzejem. Podcasty dostępne też na Spotify.

Odnośnik do komentarza

Problem z Xbox i GP, jest taki, że nowy gier na nim i to zewnętrznych studiów i ekip jest nadal mało, a jak wychodzą to ludzie to już zdążą ograć i mają tylko indyki albo starocie.
Kolejna kwestia to te 4 złote, które kiedyś się skończy i będzie 40 zeta, albo i wprowadzą inne formy jak masz w Ps+. To jest biznes. Śmieszą mnie Janusze co wierzą, że mają u M$ taniej. Taniej do czasu. To biznes, rynek. Łapanie klienteli a potem ich dojenie. W tym samo uzależnienie od danej usługi. Tak samo z różnymi pierdołami.

Im wiecej ktoś w coś zainwestuje środku, tym gorzej ma potem z ucieczką, bo mu szkoda wydanej kasy. Dlatego ja omijam wersje cyfrową jak mogę. Wolę pudełka, bo coś posiadam, czy sprzedam czy zatrzymam to moja sprawa, ale gier online omijam jak ognia. Głupi i naiwny ni e jestem. Mechanika psychologiczna jak w Kasynie i Hazardzie. Tak samo GP i inne subskrybcje i streamingi.
Jak ktoś ma nudne życie i tylko praca i granie to niech wydaje swoje pieniądze na takie rzeczy. Lecz to pokazuje profil takiej osoby i jego priorytety i wartości.

Xbox ma ten właśnie problem, że mało własnych premier i mało ofert do utrzymania GP. 80% pewnie gier dawno każdy ograł. Jeszcze biorąc pod uwagę gatunki i gusta, to wątpię by każdy ogrywał każdą grę, nawet te gry, które są rozbieżne z gustem gracza. Po prostu będzie czekał na swoje gatunki i serie.

Xbox dla mnie ma Hellblade tylko i może 2-3 gry pierdoły. Cała ich lista zapowiedzi, mnie po prostu najmniej obchodzi i to jest od zawsze. Od debiutu ich pierwszej konsoli, gdy konkurowali z Sony i ich Ps2. Halo 1-3 to ograłem na PC, ale żeby ten tytuł był taki super dla mnie do kupna Xboxa to nie powiem.
cRPG i aRPG jeszcze w stylu Hamerykańskich Burgerów mnie nie kręcą.
Online gry tak samo.
Xbox kolejny problem oprócz ilości gier premierowych. Gatunki i Gusta. Przyciąga tylko fanów tych gatunków. Nie przyciągnie graczy, którzy chcą różnorodności i tutaj GP za wiele nie pomoże. Wielu co ma Xboxa odnomi GP w dniu tylko gdy jakiś tytuł nowy zawita na GP i tyle.

Jeszcze sama usługa jest też na PC, więc kto ma dobrego PieCa to będzie wolał albo Steam/Epic/Gog kupić cyfrowo albo GP na PieCu, niż specjalnie kupować jeszcze Xboxa, by mieć to samo co na własnym PieCu. Nikt chyba tk głupi nie jest by kupić 2 sprzęty na to samo:reggie:
Choć czasami zdarzają się takie jednostki...

Samo wykupywanie studiów nic da. M$ musi ogarnąć marki swoich gier. Ogarnąć wydawnictwo ich i ich produkcje oraz różnorodność, wtedy wykup GP i innych rzeczy stanie się sensowne. Buum GP był dobry, gdy była posucha na Ps5 i premier nowych, z czasem trend się odwróci. Więc rada dla M$ jest właśnie taka jak wyżej. I siedzieć cicho i robić marki.

Co do kupna używek i GP. No sorki, ale używka za 5 dych a abonament za 4 dychy płać i licz na szczęście ,ze coś będzie w ofercie dla nas to też przepłacanie. A jak ktoś wykupuje i lcizy, na to i ogrywa nawet to co go nie interesuje bo szkoda kasy wydanej na GP, no to... gratulacje ciekawego życia:reggie:

Wolę poczekać bez abonamentów na premierę i oferty ciekawe na olx, mają w domu też inne ciekawsze rzeczy. Trza mieć nudne życie siedzieć tylko przed PC i konsolami i tylko grać w gry i narzekać na ich brak:reggie:

  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Marka Xbox jak i cały MS do Ciebie nie trafia. Ich styl, ich gry. I ok. W zasadzie wszystko zminusowałeś.

 

Ale odpowiem w kwestii po co konsola i PC. Mam PC i Series x. Dla wygody. Koszt konsoli jest stały, wydaje kasę raz, sam zakup był tańszy niż dobrej karty graficzny wtedy- brałem na premiere. 
Do tego wspominasz ze wolisz pudełka. Na xboxie mam pudełka.

Dlatego mam dwa sprzęty które oferują to samo :) 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza


Im wiecej ktoś w coś zainwestuje środku, tym gorzej ma potem z ucieczką, bo mu szkoda wydanej kasy. Dlatego ja omijam wersje cyfrową jak mogę. Wolę pudełka, bo coś posiadam, czy sprzedam czy zatrzymam to moja sprawa, ale gier online omijam jak ognia. Głupi i naiwny ni e jestem. Mechanika psychologiczna jak w Kasynie i Hazardzie. Tak samo GP i inne subskrybcje i streamingi.
Jak ktoś ma nudne życie i tylko praca i granie to niech wydaje swoje pieniądze na takie rzeczy. Lecz to pokazuje profil takiej osoby i jego priorytety i wartości.





Nudne życie, priorytety, wartości, złoto tekst, naprawdę, uśmiałem się.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...