Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, 20inchDT said:

Lubie ich duze show, ale problem z tym jest taki, ze jak nie zdążą skleić trailera, to musimy czekac rok. Dobrze by bylo gdyby poszli droga nintendo i zaczeli pokazywac częściej (chociaz nie chcialbym, zeby ilosc ucierpiala xd)

Zaś to samo co już widzieliśmy i co już wyszło. Deathloop, Grounded i kurła samoloty

Odnośnik do komentarza

Widzę ze nie najlepiej z ta marka Xbox teraz. A te „show” to taki zimny szołer (żeby nie napisać żółty). Czy przez to ze wczoraj odbyła się kolejna impreza branżowa bez gier na Xboxa to jest ryzyko ze cena urządzenia pójdzie w dół? Nie wiem czy sprzedawać już teraz czy jednak może trzymać. Wcześniej ceny Xboxow się trzymały ze względu na brak sprzętu na półkach i szumne zapowiedzi. A jak jest teraz? 
 

Zanim się jeden z drugim, trzecim czy sześćdziesiątym odpala proponuje wziąć oddech. Pytam seriaśnie;)
 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nero2082 napisał:

szczerze Wam powiem że wstrzymuję się z kupnem Xboxa do momentu premiery Everwild, Avowed i Hellblade 2

 

...czy to oznacza że nigdy nie będę miał Xboxa? 

 

Ja mam tak z PS5. Czekam na mniejszą wersję i w końcu na jakiś tytuł, dla którego kupię konsolę.

Na XSX fajnie się gra ale też brakuje mi takich większych tytułów. Ostatnio gram głównie w jakieś starsze gierki z wcześniejszych generacji do czego jednak nie jest potrzebna moc tej konsoli. Chyba już nigdy nie kupię konsoli na start generacji skoro trzeba czekać przynajmniej do jej połowy aż ukażą się tytuły wykorzystujące jej moc. Jednak i tak lepiej wyszło, że kupiłem XSX niż PS5 - większy dysk SSD i dobrze ogarnięta wsteczna kompatybilność wraz z różnymi ulepszeniami. Małe szczegóły ale dla mnie są dużym plusem konsoli M$.

 

Odnośnik do komentarza

Xbox to takie trochę PS4 poprzedniej generacji, konsola jest tania i można ją normalnie kupić w sklepie, stąd nawet w okresach posuchy takim jak ten, kiedy nie ma większych premier first party, sprzedaje się  dobrze, więc nie jest tak źle z tą marką jak wieszczysz.

 

A co do tego czy sprzedawać, to jeśli nie widzisz nic ciekawego w obecnej bibliotece i na horyzoncie, to ja bym na twoim miejscu sprzedawał bo po co się męczyć ze zbędnym kawałkiem plastiku.

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, LiŚciu said:

Widzę ze nie najlepiej z ta marka Xbox teraz. A te „show” to taki zimny szołer (żeby nie napisać żółty). Czy przez to ze wczoraj odbyła się kolejna impreza branżowa bez gier na Xboxa to jest ryzyko ze cena urządzenia pójdzie w dół? Nie wiem czy sprzedawać już teraz czy jednak może trzymać. Wcześniej ceny Xboxow się trzymały ze względu na brak sprzętu na półkach i szumne zapowiedzi. A jak jest teraz? 
 

Zanim się jeden z drugim, trzecim czy sześćdziesiątym odpala proponuje wziąć oddech. Pytam seriaśnie;)
 

 

Sprzedaj, nie ma co trzymać sprzętu, który nie sprawia ci przyjemności. Widzisz plan wydawniczy, więc nie oczekuj cudów, że nagle pojawi się pełno interesujących cię gier.

Odnośnik do komentarza

Cóż. Można mieć prawo narzekać, że nic nie pokazali, może zaraz jakaś impreza własna, ale zawsze coś tam było na tga a teraz klops. Po potężnym flopie z tego roku, kiedy nic dużego nie wydali, w teorii 2023 zapowiada się bardzo dobrze, no ale trzeba to czymś potwierdzać, a tu ciągle taka niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
No i pytanie co ze Starfieldem? Skoro przełożyli na 23 to z listopada to chyba nie na koniec 23? Ale jeśli nie na koniec tylko bardziej na początek to wczoraj była dobra okazja żeby coś pokazać. Obstawiam że wczoraj poszło sporo anulacji subskrypcji GP.

Według ich ostatniej konferencji, wszystkie gry miały wyjść w ciągu 12 miesięcy.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...