Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też nie ma licznika godzin.

 

2022-ta-1149237.jpg?v=996

 

Podejrzewam że mogłem naklepać około 250-300 godzin na konsoli. 

Ukończyłem w tym roku Guardians od the Galaxy, Wasteland 3, Batman Arkham City i Arkham Asylum, Shadow od the Tomb Rider, Deathloop i Plague Tale Requiem. Plus po kilka godzin w innych tytułach, czasem więcej niż kilka  jak na przykład Elden Ring czy Dying Light 2 ale nie ukończone. Do tego trochę gierek z GP uruchomionych na 5 minut.

W tym roku nadal króluje Valheim, na koncie już ponad 300 godzin, z czego pewnie połowa w tym roku.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2022 o 17:04, ASX napisał:

TrueAchievements uruchomiło stronkę, gdzie można obejrzeć sobie podsumowanie roku na wzór tego z Playstation

https://www.trueachievements.com/MyYearOnXbox

 

Ja się tak zastanawiam czy to jest bezpieczna zabawa? W sensie logować się swoimi danymi na jakiejś zewnętrznej platformie, za którą nie wiemy kto odpowiada, jakie ma zabezpieczenia i gwarancje, że nie stracimy konta.

 

20 godzin temu, Papa238 napisał:

mam problem w połączeniu xboxa z monitorem, wejście hdmi w xboxie to 2.1 a w monitorze mam niestety złącze 2.0 istnieje jakiś sposób aby to obejść żeby grać w gierki w 120 fpsach ? Jakaś przejściówka na DisplayPort czy coś ?

dzieki za pomoc 

 

Nie jestem ekspertem ale nie słyszałem o takiej możliwości. Popytaj może w dziale z telewizorami albo w temacie dotyczącym monitorów.

 

14 godzin temu, Czoperrr napisał:

Kupowanie używek to najgorsza opcja bo developer i wydawca dostają za to ZERO. Nigdy nie będę zachwalał kupowania używanych gier.

 

W teorii najgorsza dla dewelopera ale może być najlepsza dla konsumenta. Zresztą dev też ma szansę zarobienia na używanej grze jak ktoś dokupi do niej cyfrowe DLC. Rynek wtórny używanych gier jest dobry dla branży. Przy założeniu, że gracz X kupuje grę za pełną cenę, a potem sprzedaje ją taniej i uzyskane pieniądze przeznacza na kolejną produkcję. Gdyby nie mógł zrobić takiego manewru to upłynęłoby więcej czasu zanim wygospodaruje w swoim budżecie kolejną kwotę na zakup nowej gry za pełną cenę. Dopiero wtedy developer i wydawca zobaczyliby jak wychodzą na takim interesie kiedy pieniądze zaczęłyby do nich wolniej wpływać albo byłoby ich po prostu mniej. A tak to w równych odstępach czasowych dostają wpływ z tytuły sprzedaży gry za pełną cenę. Pewnie zakładają, że skoro nie będzie można kupić używki, to rynek wtórny przerzuci się na kupowanie gier z pierwszej ręki ale tak nie będzie. Stać mnie na kupowanie co miesiąc nowej gry za pełną cenę co miesiąc jednak tego nie robię i celuję raczej w używki i promocje. Zamknięcie rynku wtórnego spowodowałoby tylko tyle, że dec/wydawca dłużej by poczekał sobie na pieniądze, które mogłyby popłynąć do niego bezpośrednio z mojego portfela. A tak to płyną pośrednio.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

przecież są takie statystyki

Dla pojedynczej gry to wiem. Jak wyświetlić wszystkie gry (tzn tyle ile sie ich zmieście) na jednym ekranie? Chodzi mi o taki widok jak masz na Steam jak włączasz główna strone bibloteki - sortujesz po ilosci czasu i masz to o co mi chodzi. Da się tak? Najlepiej było na 3DS bo tam to w ogole ponumerowane i od razu widzialem moje top 100 bez liczenia manualnie :D To jedyne czego mi brakuje do pełni szczęscia na Steam obecnie.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, pawelgr5 said:

Ale czy to znaczy ze 50h extra w MSG miałem w menu? No aż tyle czasu pierwszy loading raczej nie trwał żeby nabić extra 25% gry. 

Niektóre gry nie liczą cutscenek, może tak jest w tym przypadku. No i nie zdarzało Ci się nigdy na dłużej pozostawiać gry na pauzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...