Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam noobwskie pytanie, nie znam się, bo do tej pory nie podróżowałem po regionach, tylko byłem patriotą. Chcę kupić Diablo 2 w islandzkim sklepie ms- wystarczy, że zmienię region w konsoli, czy coś jeszcze trzeba kombinować? Pytam bo w domu będę dopiero wieczorem, a już dziś bym chętnie pograł.

Odnośnik do komentarza

mieliście tak, że was wyrzuciło z QR? Już ze dwa razy taki przypadek miałem, że włączam sobie asasyna i ładnie wyskakuje ekran grafiką z gry i napisem quick resume u góry, po sekundzie jestem w grze, ale po kolejnej chwili wyrzuca mnie jednak do głównego menu gry i znowu muszę 'przeklikać' całe menu żeby grać dalej, tak jakbym uruchamiał grę bez QR :dunno: na dziesiątki uruchomień to są jednostkowe przypadki.

Odnośnik do komentarza

U mnie z QR wysypała się chyba każda gra jaką ogrywałem. Oczywiście zdarzało się to bardzo rzadko, ale jednak. Po odpaleniu gry i pojawieniu się tej pierwszej grafiki i napisu quick resume następował crasch i wywalało do menu konsoli. Ponowne uruchomienie gry następowało już normalnie bez QR. 

 

Dzieje się tak od premiery konsoli i żaden update tego nie naprawił. 

Odnośnik do komentarza

Niektóre gry są na to chyba bardziej podatne niż inne i paradoksalnie najdłużej u mnie trzymają tytuły z X360, ogrywane we wstecznej - Dead Space, Alan Wake czy RDR np - tego ostatniego jak włączyłem po pół roku to zupełnie się nie spodziewałem, że jeszcze to trzyma, a tu od razu John Marston stoi przed saloonem :notbad:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

TrueAchievements uruchomiło stronkę, gdzie można obejrzeć sobie podsumowanie roku na wzór tego z Playstation

https://www.trueachievements.com/MyYearOnXbox

 

2022-776848.thumb.jpg.2f1b93aee106d9de0242aacd3c4bd93c.jpg

Szaki to twoje? Nie licząc Halo (ile to razy tę kampanię przeszedłeś? :) ) to w sumie dużo na tym Xbox nie pograłeś w tym roku. 
 

 

Chwilowo takie info

 

 

B744C636-50B2-4B65-AD10-59CEACA924B7.jpeg

Odnośnik do komentarza

@iluck85
A ja cię rozumiem. Dlatego kupuję używki i ewentualnie jakieś fajne dlc w cyfrze lub gdy serio brak tytułu w pudełku albo jaki Januszek podniesie za mocno cenę używki.
Tym bardziej te Netflixowe i inne streamingi filmowe to w 80% starocie mają. Chciałem Disney+ to raz że Paypal lub karta, to jeszcze 5% z ogromnej biblioteki by mnie zainteresowało. I teraz pomyśl ile musisz mieć wykupionych na ilu platformach by cokolwiek obejrzeć?

Marudzenie było, że Satelita nawet za 6 dych za droga, ale oprócz innych kanałów typowych były i filmowe z przerwami na film, ale wszystko w jednym. Że brak wyboru kiedy chcę? Trudno. Trochę to wzbudzało emocje oczekiwania. Z drugiej patrząc na produkcje Amazon i Netlix ostatnio to brak dobrych produkcji jakościowo nie mowiac o Adaptacjach czegokolwiek. Wole juz gre cyfre lub ksiazke kupic niz cokolwiek ogladac:reggie:

A z GP to bede za jakis czas kwik na cene ze podnosi i moze miec drozsza nawet oferte od Sony. A glupcy sie wyklocaja i szopki robia na ktorys z obozow. Dziecinada. Obie strony gotuja graczy jak zabe na wolnym ogniu i liczy sie hajs, jak najlepiej i najmniejszym kosztem i szybko od nas wyciagnac.

Mi nie przeszkadza chodzenie do sklepow i kupno pudelka, tylko mala miejscowosc jest to duzych sklepow z grami brak, ale isc do Paczkomatu/Pojechac to zrobie. Nawet gdy ze wsi mam 5 kilosow:unknown:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...