Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie zaczekać na nazewnictwo i jeśli będzie spójne z Series X (czyli spekulowany Series S okaże się prawdą) to wywalić literkę na końcu tego toposa. MS idzie w ekosystem, forumek może podążyć jego szlakami jeśli chodzi o toposa.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, ASX napisał:

z tematem lepiej poczekać na oficjalną zapowiedź.

 

Mnie się podoba  pomysł i szczerze mówiąc sam zastanawiam się nad zakupem takiego taniego nextgena.

Ja sam nie wiem co wziąć na premierę. Najpierw myślałem, żeby kupić SS, bo pierwszy rok to i tak cross geny, potem powiedziałem sobie "fuck it" i byłem zdecydowany na SX, a teraz już sam nie wiem :pechowiec: Poczekam na pokaz w następnym miesiącu, to może w koncu dowiemy się czegoś konkretnego.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, kubson napisał:

czy ja wiem, gamepass + duzo fajnych promocji na cyforwe gry spoko opcja dla kazuali ktorzy i tak kupuja max 10 gier przez cala generacje 

 

Wiem, ale jakby nie patrzeć lubię pudełka, dużo fajnych promocji na nie jest. Na chwilę obecną prawie nie korzystam z napędu, ale wciąż wolałbym żeby był.

Odnośnik do komentarza

 

Godzinę temu, ASX napisał:

dlatego będzie wybór, droższa konsola z napędem i tańsza bez.

brak napędu = tańsza to pic na wodę, ten napęd to koszt zaledwie 20$ to ma drugie dno. Chodzi o uwalenie w jakimś stopniu rynku używanych gier i cyfre na której więcej wpada do kieszeni sony/ms.

29 minut temu, Hum napisał:

Ja już się nie mogę doczekać, gdy wjedzie XSX. W końcu przesiadka z XO FAT, który dobrze służył i od polskiej premiery, nadal działa bez zarzutów. Jednak po gierkach takich jak RDR 2, czy AC Odyssey widać, że już trochę niedomaga. 

:banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...