Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzane. I żeby było jasne: czy zgadzam się z ocenami 9/10, 10/10? No w przypadku pierwszego odcinka nie. Przede wszystkim nie podobało mi się nierówne tempo. Jest tu kilka dłużyzn, momentami wkrada się nuda. To jedyny zarzut jaki mam wobec pierwszego odcinka, jak na coś co ma zachęcić do ogladania to trochę za mało dynamiki. A co mi się podobało? Super był poczatek jak Batiatus tłumaczy zagrożenie grzybem. Bardzo dobrze pokazany jest świat. Sceny z większa dynamika zrobione sa bardzo dobrze, więc o to się nie martwię. Poszanowanie materiału źródłowego też na plus, zmiany mi nie przeszkadzaja, wiadomo, że serial to nie gra. Niektóre sceny i dialogi żywcem wyjęte z gry. No i teraz to co spędza sen z powiek forumowiczom: gra aktorska. Pedro wiadomo, klasa. Nie ma nawet co się za bardzo rozpisywać. Bella? Oczywiście nie przeszkadza mi jej twarz, o dziwo przeszkadza mi jej głos. Drażni mnie to jej splenienie. Może się przywyczaję. Za dużo do grania nie miała w tym odcinku, zobaczymy co dalej. Daję szansę, póki co. Ogólnie oceniam na 8/10 z lekkim minusem i czekam co dalej. W końcu poczatek gry to też jej najsłabsza część :)

A i czołówka jest super!

Edytowane przez Homelander
  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy ep bardzo fajny, nie mam się do czego dojebać. Cieszą mnie zmiany względem gry bo skończyłem ją 2 razy więc średnio chciałoby mi się oglądać przeniesienie 1:1

Imo najlepiej wypadła Marlene i Joel. Sówki w pierwszym odcinku było mało więc dam jej rozwinąć swoje fluidowe skrzydła ale tragedii narazie nie było

Odnośnik do komentarza

Jest lepiej niż zakładałem :notbad:Jak Batiatus i Szwed tłumaczą ludziom jak mocno będą mieli przejebane to już wiesz, że jest dobrze. 

Zmiany? Raczej przebudowane sceny (wiadomo serial ma inne tępo, mechanikę niż gra i inaczej trzeba było podejść do pewnych scen) ale jak na razie wiernie trzyma się scenariusza z gry. Z tego co mi się obiło o uszy to względem gry rozbudowany jest na pewno wątek Billa i podobno kogoś tam jeszcze.

Jedyną znaczącą zmianą w pierwszym epie jest kwestia motywacji [Joela] i podjęcie się eskorty "towaru".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...