Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że gra nadpisuje pliki, prawdopodobnie updaty są tak robione, że jak dodają 2 mapy do multi to ściągasz i tak wszystkie mapy + te 2 nowe, stąd jest to 30gb. A problemem nie jest częśto prędkość neta, ale prędkość pobierania. Wczoraj ściągałem ten update na kablówce 300mb ok 2 godzin, bo raz szło 250 mb/s, a za pare minut 10 mb/s.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2020 o 17:35, PiPoLiNiO napisał:

@Bartg Nie bardzo rozumiem czemu ludzie piszą te bzdury o wielkości zajmowanej. Przecież te update nadpisują pliki. U mnie katalog z cod nie przekracza nawet 100GB. I zapewne u każdego jest tak samo.

 

 

 

Że co? U mnie piękny kawalerze zaraz pęknie 200gb

 

f669035638f444e68c035a4c4fb2b22220018499

Odnośnik do komentarza

Beka, bo grałem teraz pierwszy meczyk dziś w grabieży by polevelować sobie M4 no i się okazało, że reszta teamu poleciała na 11 bunkier dostać schemat mp7 a ogarnąłem to dopiero jak mi wyświetliło schemat nowej broni xd nie wiem czy to bug, bo skoro mnie tam nie było i jej nie podniosłem to chyba nie powinienem dostać, ale nie będę narzekał co nie :cool:

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza

Wywaliłem Warzona, przede wszystkim dlatego, że mam plusa i moge pograć w Tytany albo BF1. Jednak gdybym miał wiecej miejsca na dysku to bym gre zostawił dla pogrania w ekipie, ale te 100GB danych plus drugie tyle przy każdej aktualizacji to smiech na sali, nie na moje warunki.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Biega ktoś z was bez snajperki? Jak podpatrywałem streamerów, to na dalszy dystans cisną karabinem szturmowym celując ze szczerbinki (wtf? Ja nawet w swoim AUG na blisko mam założony scout combat xd). Jak próbowałem grać M4A1 zamiast snajperki, to na padzie dupy nie urywa. Za to jak biegam z HDR, nie mam problemów by położyć biegnących typów jednym strzałem.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...