Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

27 minutes ago, MEVEK said:

Bzdura w huuu.

Nie po to czlowiek wyj.ebal kase na piekny duzy telewizor z matryca Oled zeby teraz zamienic to na male gowno z bateryjka DS:balon:  

Z tego co zrozumiałem to ma działać tak długo jak DS a nie że ma mieć taką samą baterie.

 

Dla mnie to idealne rozwiązanie bo mam jeden TV w domu który zazwyczaj jest zwalniany dopiero koło 22. Monitor przy którym pracuje też odpada (i tak za dużo siedzę na krześle), a granie na tel z padem nie wchodzi w grę bo co chwilę pojawiają się jakieś powiadomienia plus czasem chcemy komuś coś odpisać. Cena 1k wygląda na uczciwą. Ostatnio rozważałem nawet zakup Logitech g cloud ale w sumie i tak bym z niego korzystał tylko do remote play więc poczekam na Portal.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Daffy napisał:

Ten przesył rozgrywki odbywać się będzie jakimś dedykowanym tylko temu urządzeniu nowym sposobem? Czy jota w jotę jest to samo co mamy obecnie na każdej komórce, laptopie, tablecie, steam decku, rogu i milionie innych sprzętów przez remote play?

to samo

Odnośnik do komentarza

Gry w streamingu z PS5 wyglądają jak gowno. Ostatnio sam testowałem granie na PC I jakość grafiki była tak marna, że zdecydowanie wolałbym już poczekac aż ktoś zwolni telewizor/pograc w coś na switchu niż przez RP. Może najpierw niech to ogarna...

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Daffy said:

Ten przesył rozgrywki odbywać się będzie jakimś dedykowanym tylko temu urządzeniu nowym sposobem? Czy jota w jotę jest to samo co mamy obecnie na każdej komórce, laptopie, tablecie, steam decku, rogu i milionie innych sprzętów przez remote play?

 

I każdy z tych sposobów jest tak wygodny, że chuj. A tu dostajesz 8 cali ekran, 1080p i sterowanie dualsensem. Płacisz za wygodę. No ale jak wolisz trzymadło, telefon 7 cali z niewłaściwymi do grania proporcjami to czemu nie. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Czy prawdopodobna porażka tego sprzętu przybliża nas czy oddala od nowego, prawilnego handhelda Sony?

 

Jak tu zagłosować portfelem żeby dostać nową Vitę? :dunno:

Ani to ani to, już nigdy nie uderzy Sony w sprzęt przenośny z dedykowanymi mu grami, mają dobrze tam gdzie są obecnie, a mocy przerobowych za mało by ogarniac dwa systemy na raz (jak każdy z Trójcy zresztą obecnie)

  • Plusik 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Pad od Spidermana to chyba nie jest inwestycja.

Co najwyżej za 5 lat sprzedaż go za kwotę 600 zł które będzie warte tyle co dzisiaj 400 zł, reszta zysku to będzie rekompensata za garażowanie go  w domu i odkurzanie pudełka. Tak widzę te wielkie inwestycje typu lego i gry. Pewnie na dużą skalę to robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.08.2023 o 17:23, Daffy napisał:

Ani to ani to, już nigdy nie uderzy Sony w sprzęt przenośny z dedykowanymi mu grami, mają dobrze tam gdzie są obecnie, a mocy przerobowych za mało by ogarniac dwa systemy na raz (jak każdy z Trójcy zresztą obecnie)

Sony ma ps5 i psvr2 a i portuje na pc, Microsoft robi gry na xboxy i pc. Tylko Nintendo skupiło się na jednym systemie. Prawdopodobnie PlayStation portal później zadebiutuje u nas. Z jednej strony jestem ciekaw, a z drugiej strony to tylko streaming i lepiej roga do grania mobilnego, ale 3,5k tak trochę dużo na handheld.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...