Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pupcio napisał:

 

 

Brak cech dual sensa, gorszy i mniejszy ekran, cena za nowy sprzęt pewnie niewspółmierny do ceny tego Q.

Pomijam że niekoniecznie Q kupię, napisałem że wygląda coraz ciekawiej, patrząc że może wsadzą tam jakieś emulatory. No ale czekam na kolejne niesamowite polecenia.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pupcio napisał:

to z bazaru, to za drogie, to za mały ekran i tak możemy do usranej śmierci. Pokazaliśmy Ci tylko że się da zagrać w tego returnala na milionie sprzętów

A ty nadal nie rozumiesz dlaczego dla mnie to Q wydaje się interesujące (nic nie pisałem o kupnie) czego nie mają te podane sprzęty, gratuluję. Niektórzy nie potrafią zrozumieć że dual sense w pewnych grach jest dużym gamechangerem dla niektórych, dosłownie. No ale wiadomo, mogę kupić tableta za 1000 zł i przykręcić do dual sensa, albo grać na ps vita w 320p ściskając kawał plastiku.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

PS VR2 games, which require the headset, and games that are streamed through PlayStation Plus Premium’s cloud streaming, are not supported.***

***Games that require a VR headset (PlayStation VR or PlayStation VR2) or additional peripherals (other than a DUALSHOCK 4, DualSense, or DualSense Edge wireless controller) are not compatible. Games that must be streamed on PS5 using a PS Plus Premium membership are not compatible.

Z grami PSVR to wiadomo ale czemu gry ze steamingu nie odpalisz to nie mam pojęcia. No i 50$ za drogo.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

Z grami PSVR to wiadomo ale czemu gry ze steamingu nie odpalisz to nie mam pojęcia. No i 50$ za drogo.

 

Pewnie lag na linii serwer - konsola, a potem konsola - PSQ.

 

edit: a nie przepraszam, konsola ma łączyć się z PS5 przez WiFi, więc pewnie jeszcze to podbije lag :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Zwykły Remote Play działa zaskakująco dobrze przy dobrym połączeniu internetowym. Jeśli ten cały PS Portal ma się łączyć bezpośrednio z konsolą, to może być tylko lepiej. Poza tym, czy w taki sposób nie działało przypadkiem Wii U? Tam komfort grania na padlecie był bardzo dobry, mi w zupełności wystarczał.

Odnośnik do komentarza
Zwykły Remote Play działa zaskakująco dobrze przy dobrym połączeniu internetowym. Jeśli ten cały PS Portal ma się łączyć bezpośrednio z konsolą, to może być tylko lepiej. Poza tym, czy w taki sposób nie działało przypadkiem Wii U? Tam komfort grania na padlecie był bardzo dobry, mi w zupełności wystarczał.
Ale to sie laczy do wifi najpierw.
Zwykly remote play dziala poza siecia lokalną, to cudo tylko w lokalnej, a i jeszcze nie pozwala streamowac gier z abonamentu chmury xd
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, wojtas011 napisał:

Zwykly remote play dziala poza siecia lokalną, to cudo tylko w lokalnej, a i jeszcze nie pozwala streamowac gier z abonamentu chmury xd

 

Jest w tym z pewnością geniusz którego jeszcze nie dostrzegamy.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PanKamil napisał:

Zajebista cena i oczywiście wjeżdza day one:banderas:będzie giercowanie pod kołderką, na balkonie i w robocie. Rozjebali logitech g cloud bo ten 1800 zł :rotfl:

ale wiesz, ze to dziala jak telefon przy "wiedza to potega"?
najwyzej sobie pograsz na sraczu i to przy otwartych drzwiach, by ci nie zrywało czy nie lagowało (chyba, ze masz kibel na korytarzu, jak Ferdek Kiepski, to nawet tego nie bedziesz mogł doswiadczyc).

Edytowane przez maniekboy
  • Plusik 1
  • Haha 1
  • This 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

5 minut temu, wojtas011 napisał:
7 minut temu, PanKamil napisał:
Za(pipi)ista cena i oczywiście wjeżdza day one:banderas:będzie giercowanie pod kołderką, na balkonie i w robocie. Roz(pipi)ali logitech g cloud bo ten 1800 zł :rotfl:

Bedziesz ciągnął ethernet przez miasto zeby grac w robocie czy robisz zdalne?

Wiedza userów niczym z komentarzy z fb:dynia:

 

WIęc tylko napisze, że ps5 uruchamia się z trybu uśpienia z domu a grać można na drugim końcu polski, byleby był router na częstotliwości 5ghz. Już pierdyliard razy grałem w robocie na tel w football managera kiedy konsola była w domu, a teraz będzie tylko wygodniej i lepiej.

 

 

 

 

Za 1000 zł będzie jakość która zjada i wysrywa steam decka+asusa rog ally.

Edytowane przez PanKamil
  • Haha 1
  • beka z typa 10
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, PanKamil napisał:

 

Wiedza userów niczym z komentarzy z fb:dynia:

 

WIęc tylko napisze, że ps5 uruchamia się z trybu uśpienia z domu a grać można na drugim końcu polski, byleby był router na częstotliwości 5ghz. Już pierdyliard razy grałem w robocie na tel w football managera kiedy konsola była w domu, a teraz będzie tylko wygodniej i lepiej.

 

 

 

 

Za 1000 zł będzie jakość która zjada i wysrywa steam decka+asusa rog ally.

 

IMG_20230823_162341.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, PanKamil napisał:

Za 1000 zł będzie jakość która zjada i wysrywa steam decka+asusa rog ally.

żeby być uczciwym powinieneś doliczyć do tych 1000 zł konsole za 2000 zł. Bo samym tym urządzeniem bez PS5 i internetu będziesz mógł sobie co najwyżej dupe podetrzeć, a nie mieć jakość ze Steam Decka i Asusa Rog Ally

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...