Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, maniekboy napisał:

 

IMG_20230823_162341.jpg

Żaden z tych mini pc nie dorównuje mocą ps5 wię eot. Będzie pełne fhd skalowane z wyższej rozdzielczości, 60 fps/30 fps z ray tracing, błyskawiczne loadingi, gry optymalizowane do ps5(nie ma strachu, że na moim pc nie pójdzie), większy wyswietlacz zajebisty pad ze wszystkimi bajerami i to tylko za ułamek ceny konkurencji. Nic oczywiście nie będzie się nagrzewać bo bebechy będą w ps5.

 

 

 

No ale ty nawet nie wiesz, że mozna grać z dala od domu xd

3 minuty temu, ASX napisał:

żeby być uczciwym powinieneś doliczyć do tych 1000 zł doliczyć konsole za 2000 zł. Bo samym tym urządzeniem bez PS5 i internetu będziesz mógł sobie co najwyżej dupe podetrzeć, a nie jakość z Steam Decka i Asusa Rog Ally

Niby tak, ale nikt kto nie ma ps5 tego nie kupi więc? Tak jakby do każdej konsoli doliczać telewizor gdzie cena z 2k rośnie do 5k w górę za konsole.

 

W końcu konsolą też mozesz sobie dupe podetrzeć bez tv

Edytowane przez PanKamil
  • Haha 3
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PanKamil napisał:

Żaden z tych mini pc nie dorównuje mocą ps5 wię eot. Będzie pełne fhd skalowane z wyższej rozdzielczości, 60 fps/30 fps z ray tracing, błyskawiczne loadingi, większy wyswietlacz zajebisty pad ze wszystkimi bajerami i to tylko za ułamek ceny konkurencji. Nic oczywiście nie będzie się nagrzewać bo bebechy będą w ps5.

 

 

 

No ale ty nawet nie wiesz, że mozna grać z dala od domu xd

Ale portal  nie ma mocy. To tablet manty czy innej esperanzy z wbudowanym padem do streamowania.

 

Weszlo ci za mocno fanboystwo

Edytowane przez maniekboy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

XDDDDDDDDD

 

PlayStation Portal :leo: ta nazwa to chyba nawiazanie do odbytow zagrajmerow, ktore sa przecwelone do takich rozmiarow ze swobodnie mozna do nich wejsc

 

Co za czas zeby byc graczem. Ledwo milosnicy gamingu zdazyli wytrzec brode po podziekowaniu rockstarowi za rdr a juz musza przygotowac kieszonkowe na rozjebany w pol dualsense z tabletem lcd na androidzie za 1200zl ktory spelnia funkcje darmowej ps app :kekyayaya:

  • Plusik 1
  • Haha 5
  • This 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schabek napisał:

XDDDDDDDDD

 

PlayStation Portal :leo: ta nazwa to chyba nawiazanie do odbytow zagrajmerow, ktore sa przecwelone do takich rozmiarow ze swobodnie mozna do nich wejsc

 

Co za czas zeby byc graczem. Ledwo milosnicy gamingu zdazyli wytrzec brode po podziekowaniu rockstarowi za rdr a juz musza przygotowac kieszonkowe na rozjebany w pol dualsense z tabletem lcd na androidzie za 1200zl ktory spelnia funkcje darmowej ps app :kekyayaya:

Nie deptaj marzen PanaKamilka

Odnośnik do komentarza
Teraz, maniekboy napisał:

Ale portal  nie ma mocy. To tablet manty czy innej esperanzy z wbudowanym padem do streamowania.

 

Weszlo ci za mocno fanboystwo

Dlatego to jest zajebiste, że nie musisz płacić za żadne bebechy bo moc już masz w domu pod tv a twoje ps5 zwyczajnie wyświetla obraz.

 

Finał tego jest taki, że na tym portalu masz lepszy obraz niż na steam deck czy assusie co jakościowo nie mogą nawet do fhd dobić

  • Haha 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PanKamil napisał:

Dlatego to jest zajebiste, że nie musisz płacić za żadne bebechy bo moc już masz w domu pod tv a twoje ps5 zwyczajnie wyświetla obraz.

 

Finał tego jest taki, że na tym portalu masz lepszy obraz niż na steam deck czy assusie co jakościowo nie mogą nawet do fhd dobić

Streaming lepszy od grania bezposrednio na konsoli? A to ci dopiero zart :)

 

gosciu, oni maja problemy ze stabilna emulacja ps3 w chmurze, a ty mowisz o streamingu konsola-net-tablet, gdzie jestes zalezny od jakosci neta przy konsoli jak i w miejscu, gdzie chcesz grac

Edytowane przez maniekboy
Odnośnik do komentarza

Do kogo ma trafić ten sprzęt w ogóle? Za rogiem Switch2 z dedykowaną, natywną biblioteką, może kolejny SteamDeck, a już z pewnością jego konkurenci z nowym sprzętem. Wszystko natywnie, z pełną biblioteką z PC + faktyczny dostęp do streamingu. Coś czuję, że skończy szybciej niż PSVR2.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, maniekboy napisał:

Streaming lepszy od grania bezposrednio na konsoli? A to ci dopiero zart :)

 

gosciu, oni maja problemy ze stabilna emulacja ps3 w chmurze, a ty mowisz o streamingu konsola-net-tablet, gdzie jestes zalezny od jakosci neta przy konsoli jak i w miejscu, gdzie chcesz grac

Widocznie masz chujowego neta albo grasz na routerze na paśmie 2,4ghz. Ja mam 100mb, router 5ghz i grałem sobie w plusie w stare god of wary i nie było różnicy z natywnym graniem. Druga sprawa jest taka, że streaming z konsoli to inna rzecz niż streaming z serwerów tych korporacji. Streaming z konsoli wysyła czyściutki obraz i nie da się odczuć żadnych opóźnień. Twoje konsola to twój prywatny serwer z którego korzystasz tylko ty. Na smartfonie grałem np przez remote play z xboxa w sunset overdrive bo na telewizorze była taka paćka, że chciałem sobie oczy wydłubać.

Edytowane przez PanKamil
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Widocznie masz chujowego neta albo grasz na routerze na paśmie 2,4ghz. Ja mam 100mb, router 5ghz i grałem sobie w plusie w stare god of wary i nie było różnicy z natywnym graniem. Druga sprawa jest taka, że streaming z konsoli to inna rzecz niż streaming z serwerów tych korporacji. Streaming z konsoli wysyła czyściutki obraz i nie da się odczuć żadnych opóźnień. Twoje konsola to twój prywatny serwer z którego korzystasz tylko ty. Na smartfonie grałem np przez remote play z xboxa w sunset overdrive bo na telewizorze była taka paćka, że chciałem sobie oczy wydłubać.

Neta mam 1giga. Ale zrozum kretynie, ze jak bedziesz gdzies poza domem, to skazany jestes na siec publiczna, zasyfione pasma wifi, ew. Hotspot z komorki po 5g jak masz farta

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, maniekboy napisał:

Neta mam 1giga. Ale zrozum kretynie, ze jak bedziesz gdzies poza domem, to skazany jestes na siec publiczna, zasyfione pasma wifi, ew. Hotspot z komorki po 5g jak masz farta

masz 1giga i grasz na paśmie 2,4 skoro działa ci jak gówno, tyle w temacie. Może jakbym był teoretykiem jak ty to bym uwierzyła ale sam grałem wielokrotnie i takie pierdololo które uskuteczniasz łyknie tylko osoba co nigdy tego nie testowała. Nie mam ci tego za złe bo wiele osób tak jak ty nie ma pojęcia jak to działa i jakie ma mozliwości. W robocie mam akurat świetnego neta na paśmie 5ghz i pogram sobie na luzaku. 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PanKamil napisał:

masz 1giga i grasz na paśmie 2,4 skoro działa ci jak gówno. Nie mam ci tego za złe bo wiele osób tak jak ty nie ma pojęcia jak to działa i jakie ma mozliwości. W robocie mam akurat świetnego neta na paśmie 5ghz i pogram sobie na luzaku. 

Gram po kablu. Pasmo 5GHz nie jest lekarstwem na kazda bolaczke. Powtarzasz o tym 5GHz jak cyrkowal malpa. 

 

Jak pojdziesz do lasu, za miasto, do parku, na dzialke czy gdziekolwiek poza domem, to te twoje 5GHz wifi na niewiele sie zda, jesli ten portal nie bedzie mial w zasiegu odpowiedniej sieci. Wystarczy lekka utrata zasiegu i juz moga sie pojawic artefakty. Ale ty pewnie myslisz, ze jak masz wifi 5ghz, to tablecik (odbiornik) nie potrzebuje nic, bo konsola spokojnie ci da sygnal na caly kraj.

Odnośnik do komentarza

Sprzęt beznadziejny, wywalili bt, więc bezprzewodowo nie ma na czym pograć, ale ok, jestem gdzieś tam w stanie zrozumieć. Ale jak urządzenie do streamingu nie może odpalać gier z premium bez użycia konsoli to normalnie nie wiem.

Bezutyteczny i brzydki kawałek sprzętu, no ale widać, że zainteresowanie jest.


Gram po kablu. Pasmo 5GHz nie jest lekarstwem na kazda bolaczke. Powtarzasz o tym 5GHz jak cyrkowal malpa. 
 
Jak pojdziesz do lasu, za miasto, do parku, na dzialke czy gdziekolwiek poza domem, to te twoje 5GHz wifi na niewiele sie zda, jesli ten portal nie bedzie mial w zasiegu odpowiedniej sieci. Wystarczy lekka utrata zasiegu i juz moga sie pojawic artefakty. Ale ty pewnie myslisz, ze jak masz wifi 5ghz, to tablecik (odbiornik) nie potrzebuje nic, bo konsola spokojnie ci da sygnal na caly kraj.



Wystarczy, że w domu z konsola coś pójdzie nie tak i dopóki nie wrócimy, to nic nie zrobisz. No i wtedy pozostaje streaming przez neta właśnie, ale nawet o tym sony pomyślało :kaz:
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Do kogo ma trafić ten sprzęt w ogóle? Za rogiem Switch2 z dedykowaną, natywną biblioteką, może kolejny SteamDeck, a już z pewnością jego konkurenci z nowym sprzętem. Wszystko natywnie, z pełną biblioteką z PC + faktyczny dostęp do streamingu. Coś czuję, że skończy szybciej niż PSVR2.

Jak by było za te 150$ to jeszcze widział bym sens bo ktoś kto chce zwolnić TV odpala sobie ten sprzęt i idzie do innego pomieszczenia/kibla/działkę/balkon i kontynuuje rozgrywkę ewentualnie używa jako dodatkowy pad do pogrania w Fifę w kanapowym multi (bo można będzie używać jak normalnego pada, prawda? xd) dokładnie jak WiiU, tylko właśnie cena powinna być odpowiednia te max 150$ (bo sam pad kosztuje 70 to 80$ za ekran jeszcze zrozumiem). Tylko że przy 200$ takie minimum to powinna być możliwość podłączenia się do swojego konta PS+ i grania w gry przez streaming, gdzie bezpośrednio łączysz się z serwerami Sony i konsola nie jest potrzebna. A i tak patrząc na to że Edge całkiem dobrze się sprzedaje mimo narzekania na forumku to to ustrojstwo też ludzie kupią xd

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, maniekboy napisał:

Gram po kablu. Pasmo 5GHz nie jest lekarstwem na kazda bolaczke. Powtarzasz o tym 5GHz jak cyrkowal malpa. 

 

Jak pojdziesz do lasu, za miasto, do parku, na dzialke czy gdziekolwiek poza domem, to te twoje 5GHz wifi na niewiele sie zda, jesli ten portal nie bedzie mial w zasiegu odpowiedniej sieci. Wystarczy lekka utrata zasiegu i juz moga sie pojawic artefakty. Ale ty pewnie myslisz, ze jak masz wifi 5ghz, to tablecik (odbiornik) nie potrzebuje nic, bo konsola spokojnie ci da sygnal na caly kraj.

Z praktyki wiem, że pasmo 5ghz załatwia sprawę więc to pierdolenie sprzedawaj ludziom co nie grali w ten sposób. W lasach nie gram ale taki Asus ci padnie po 30 minutach i tak samo w lesie nie pograsz 

 

Chcesz to nagram filmik drugim telefonem jak się gra na remont Play to wtedy już może przestaniesz pierdolić farmazony

4 minuty temu, łom napisał:

Jak by było za te 150$ to jeszcze widział bym sens bo ktoś kto chce zwolnić TV odpala sobie ten sprzęt i idzie do innego pomieszczenia/kibla/działkę/balkon i kontynuuje rozgrywkę ewentualnie używa jako dodatkowy pad do pogrania w Fifę w kanapowym multi (bo można będzie używać jak normalnego pada, prawda? xd) dokładnie jak WiiU, tylko właśnie cena powinna być odpowiednia te max 150$ (bo sam pad kosztuje 70 to 80$ za ekran jeszcze zrozumiem). Tylko że przy 200$ takie minimum to powinna być możliwość podłączenia się do swojego konta PS+ i grania w gry przez streaming, gdzie bezpośrednio łączysz się z serwerami Sony i konsola nie jest potrzebna. A i tak patrząc na to że Edge całkiem dobrze się sprzedaje mimo narzekania na forumku to to ustrojstwo też ludzie kupią xd

Pewnie z czasem dojdzie opcja grania bez konsoli. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.07.2023 o 12:25, Bielik napisał:

Ktoś robił może upgrade akumulatora na taki o większej pojemności w dual sensie? Latwo i sprawnie da się ten proces przeprowadzić? Ktoś ma doświadczenie ile pad wytrzyma na aku 2650mAh?

dzisiaj wymieniłem na 2000mAh jak nie zapomnę to napiszę jak to wygląda w porównaniu z org :)

wymiana to 10min, potrzebujesz do tego jedynie dwóch rzeczy, wkrętak PH00 i łopatkę do podważania plastików

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...