Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Daffy napisał:

@Whisker jak się oprawa w porównaniu do village? Jutro porównań naocznie ale co oglądam filmiki z re4r to wydaje mi się, że jest gorzej niż w ósemce w wielu kwestiach

Cała gra jest w podobnej jakości, niestety to już leciwy RE Engine i cudów nie ma (słaba zwłaszcza woda) ale pewne momenty dalej mogą się podobać :) prawdę mówiąc oryginalny RE4 robił większe wrażenie swojego czasu na GCN

Edytowane przez Whisker
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Whisker napisał:

Cała gra jest w podobnej jakości, niestety to już leciwy RE Engine i cudów nie ma (słaba zwłaszcza woda) ale pewne momenty dalej mogą się podobać :) prawdę mówiąc oryginalny RE4 robił większe wrażenie swojego czasu na GCN

 No nic dziwnego. Wyszedł pod koniec generacji i Capcom wycisnął maksymalną moc z Gacka. 

Odnośnik do komentarza

I tak jest bardzo ładnie, bo "leciwy RE Engine" to nadal poziom, jakiego 3/4 branży do tej pory nie potrafi osiągnąć.

@Szermac już zamek, możesz być dumny! Na dzisiaj to tyle ode mnie, 8.5h na zegarku i czas odpocząć. Jutro runda druga, niesamowite, co Japończyki są w stanie stworzyć jak im się chce :banderas: Jeśli ktoś waha się przed kupnem patrząc przez pryzmat (rzekomo) slabującej trójki to niech bierze bez żadnych obawień. RE4 po raz kolejny pozamiatało bezlitośnie.

Odnośnik do komentarza

Tak, ale możesz je kompletnie olać jeśli nie masz ochoty biegać za zlotymi jajkami. Zostawiam je na NG+, bo i bez nich treści jest tu cała masa, a sam wątek główny jest tak dokokszony jakby sam pan Mikami bosą stopką mi prącie masował.

Odnośnik do komentarza

J A  P I E R D O L E  :banderas::banderas::banderas:

 

Szkoda, że muszę iść spać, bo muszę wstać rano, mam obowiązki. To się niestety nazywa odpowiedzialność, a wolałbym być odpowiedzialny za granie w tego jebanego sztosa. Nowy głos kupca? GOTG.

Odnośnik do komentarza

U mnie euforii nie ma ale bawię się swietnie.

+nowe lokacje

+nowi przeciwnicy

+skradanie i mechanika noża

+wciąga bo to re4

+szybkie loadingi

-grafika miejscami okropna

-dzwiek na sluchawkach popsuty, rozmowy postaci 100-200m dalej, brzmią jakby były 2 m obok,

-nowy kupiec

-cos nie czuje sterowania, Leon jakby mi plywał.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...