Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, PiotrekP napisał:

Porządkowanie walizeczki to obowiązek! 

Lubiłem to robić w klasku, ale w remake'u nie ma sensu. Tutaj walizka jest większa, a poza tym wpada o wiele więcej szajzu (poza amunicja i apteczkami to jeszcze nożyki oraz surowce do craftingu), który szybko się zużywa i zaraz zostaje zastąpiony kolejnym, co sprowadza się do tego że co 10 minut trzeba robić porządek. Bawiłem się tak mniej więcej do połowy zamku, po czym doceniłem funkcję automatycznego sortowania. Wierz mi, że przy 3 czy 4 podejściu też już Ci się nie będzie chciało w to bawić. 

 

A co do bombardowania niskimi ocenami na MC to aż sam jestem ciekaw czym ta giereczka podpadła. A może niczym, tylko młodzi gracze są już tak zjebani że nieco bardziej klasyczny gameplay ich przerasta? 

 

 

 

skubani, ledwo gra wyszła a tu już rekordy padają :whatuh:

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Walka z dwoma wolverinami to był kosmos, nawet nie u używałem dzwonu, bo chciałem sobie postrzelać. Niesamowita gra logiczna z ogródkiem, dwoma wściekłymi kosiarkami i małym  kotkiem w środku.

Cudowna jest brutalność w tej grze, odstrzelenie części tułowia z ręką jest piękniejsze niż malowidła w Luwrze.

Za to wagoniki są do kitu.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, wet_willy napisał:

NG+ z Infinite Ammo lecisz zeby odblokowac Handcannon

Handcannon

Unlock requirement - Professional difficulty (no rank requirement); New Game only; no bonus weapons allowed (i.e., Primal Knife and Chicago Sweeper).

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, giger_andrus napisał:

Nie mogę dojść do optymalnych ustawień wizualnych : /

HDR, jasność …

Może ktoś gra na PS5 i LG oled C9 i podrzuci gotowca ?

Wyłączyć hdr w grze. Ten sam problem miałem i na reddit też o tym czytałem. Nie ma bata na to. Co bym nie robił to mleko i wyprane kolory.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, giger_andrus napisał:

Nie mogę dojść do optymalnych ustawień wizualnych : /

HDR, jasność …

Może ktoś gra na PS5 i LG oled C9 i podrzuci gotowca ?

 

To jak już znajdziesz takie to daj znać, bo mam tę samą konfigurację :ogor:

Wszystko, co na dole dałem na "Off" (lens distortion itp), ale odpaliłem w Quality i zostawiłem RT oraz HDR (niby mleko, ale bez jest nienaturalnie ciemno). Włosy Off oczywiście.

Ogólnie to porąbało ich z tymi PeCetowymi ustawieniami na konsolach.

Grałem we Frame Rate, ale wszystko było takie rozmazane i za mgłą, że zastanawiałem się, kiedy next-gen patcha wypuszczą :reggie:

Ten silnik jest zajebisty w zamkniętych pomieszczeniach, ale otwarte przestrzenie plus np roślinność to nie są jego mocne strony.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

Ej ta kusza jest bezużyteczna xD gram sobie na najłatwiejszym i 3 bełty w głowe nie zabijają podstawowego wieśniaka :dynia:

Jak ty na tym kąkuterze celujesz? Na zamku na normalu, dwa strzały na najsłabszego księdza.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rtooj napisał:

Na jakie naboje jest ten karabin Cobra który znajdujemy w lokacji Ashley? Czy to jednorazówka?

Te same co do snajpy. 

 

Cytat

 

właśnie się zastanawiałem czy zmieniać z 9, wszystko lepsze poza słabszym trochę damage, warto? 

Warto. Po maksymalnym ulepszeniu staje się najlepszym pistoletem w grze i bardzo się przydaje na run z użyciem samego handguna i noża.

 

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, ale na tym Hardcore to żartów nie ma :obama:

W ogóle nie wiem, czy w oryginale też to było (pewnie tak, tylko ja na to nie wpadłem), że te wisiorki, co dyndają nad studniami, da się zdobyć w czystej wersji - wystarczy albo klapę opuścić, albo zestrzelić poza obrębem syfu.

Wiem, dopiero teraz to odkryłem, beka z typa :beka:

 

  • Haha 3
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Ależ mnie wystraszył

Spoiler

gigant w zamku, jak wyskoczył spod dech, po ustrzeleniu go armatą.

Idę sobie z hp na zero, Leon ledwo trzyma się na nogach, ekran na czerwono... a tu bach! Stan przedzawałowy.

 

I jeszcze dwa motywy, które mnie rozwaliły: jeden mnich rzucający kosą i zabijający drugiego w trakcie zamachu na mnie. I rzut granatem błyskowym (pomyliłem ze zwykłym) w trzech mnichów z wielkimi robalami wystającymi im z głów, zaciukując ich na miejscu. Wiedziałem, że są podatni na te granaty, ale nie sądziłem, że giną od nich od kopa :notbad:

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...