Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie czytaliście mojego posta. Napisałem, że krytykowałem RE3. Robiłem to za wszystko, co napisaliście. Po prostu PRYWATNIE still szczególnie w mieście jest tam większe osaczenie, poczucie zagrożenia, backtracking, który ją sobie cenię, tam też Nemesis jest jeszcze całkiem spoczko.

 

Ale widzę, że nie czytacie posta, tylko gadacie se z wyborczymi zdaniami xd

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MEVEK napisał:

Ile jest wszystkich rozdzialow?

Jestem w 12 i nie jest mi spieszno. RE4 jak narazie idzie leb w leb z RE2, a do tej czesci mam najwiekszy sentyment. Ciekawi mnie co tam jeszcze mnie czeka i czy wskoczy na miejsce dwojeczki ;)

Ja w 14 i nie chce kończyć, ta gra nie ma słabych punktów. Coś pięknego :). Ale patrząc na pierwowzór, to juz chyba koncówka :). 

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, Josh said:

Jest i platka :kaz: Nie było nawet tak ciężko. Zaryzykuję stwierdzenie, że Pro jest w stanie zrobić każdy, bo można ten tryb nieźle cheesować, tylko trzeba mieć sporo cierpliwości.

 

spacer.png

 

Statsy. Oczywiście rekordy z ułatwiaczami na tę chwilę

 

spacer.png

 

To by było na tyle jeżeli chodzi o rozgrzewkę. Teraz można zacząć grać na serio :boomer:

 

 

Uszka odblokowane?

Odnośnik do komentarza

Wszystko co wymieniłeś to też elementy rozgrywki, więc liczą się do ogólnego czasu. 

 

 

U mnie z grą sprawa wygląda następująco:

 

spacer.png

 

Niesamowicie uzależnia ta gra. Ledwo co kończę jedno podejście, to już mam ochotę znowu chwycić za pada i kopać wieśniaki po ryjach. Kocie uszka też się same nie zdobędą.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Daffy napisał:

Ciekaw jestem co dalej z serią po tym remake'u. I chyba znowu ma capcom powtórkę z rozrywki czyli dylemat czy dalsze Residenty mają być bardziej action czy jednak horror.

Powstaje RE9 i podobno remake remaku RE1.

 

Chętnie bym zobaczył RE1 zrobiony na wzór RE2R, tylko na aktualna generację i czysto survivalowo-horrorowy.

Odnośnik do komentarza

Wiem że powstaje 9, ja po prostu ponownie się boję,że widząc odbiór części z nastawieniem na action, będą chcieli zaserwować powtórkę z rozrywki i zrobić uncharted/gearsy z zombiakami czyli re6 naszych czasów.

 

Już village który jest fajny i mi się podoba prócz wilkołaków jest do mnie dość mocno odtwórczy w serii.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Daddy said:

Powstaje RE9 i podobno remake remaku RE1.

 

Chętnie bym zobaczył RE1 zrobiony na wzór RE2R, tylko na aktualna generację i czysto survivalowo-horrorowy.

RE1 w stylu RE2 byłby git (z zachowaniem klasycznych tekstów m.in. Jill sandwich), no i oczywiście Code Veronica bo to tytuł zapomniany i zasługuje na drugie życie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...