Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kiseki napisał:

Komendy dla Ashely pod R3 pokazały jak niezgrabne mam paluchy. 

 

"Wait", "Follow", "Give me Space", "Come on!" 

 

A to wszystko w czasie walki z 3 typkami :balon:

To samo. W tej chacie co te dwie pizdy z piłą maszynową są, to Ashley z 5 razy z tej szafy wołałem przez przypadek i mi ją porywali xD - a ona cyk z pięterka przybiegała w tłum:kekw:

Odnośnik do komentarza

No te wagoniki na Professional bez wspomagania celowania potrafią napsuć nerwa :banderas:Ale to jedyny cięższy moment na PRO, przed tym i po tym momencie w kopalniach z rakietnicą leci się jak czołgiem. Skończyłem Pro, wbiłem S rangę, Odblokowałem Chicago, zbroję dla Ashley i Maskę Hunka, więc teraz zaczynam New Game na Hardcore, odblokuje kurzą czapkę a potem zacznę już Pro na S+ 

Jeszcze tyle grania :macek:

Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, Donatello1991 said:

Jaki jest wasz ulubiony rozdział? Mój 11.

 

Wszystkie rozdziały mi się podobają do czasu gdy już opuszczamy zamek. Wioska i zamek są zajebiste. Ale wyspa nadaje grze zupełnie innego flow. Tu już nie ma spokojnego grania, tutaj jest napierdalanka niczym w scenariuszu Chrisa w Resident Evil 6 :drakenope: to mi trochę nie pasuje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Podobnie jak w oryginale: wszystkie chapterki na wsi to jest złoto, ten klimat, te lokacje i te momenty (rozpierducha w osadzie, obrona chatki, walka z Mendezem), kocham to. No i rozdział 9, gdzie zbiera się kawałki chimery i później sekwencja z Ashley bardzo mi się podobały, bo miały zajebistą atmosferę i zostały bardzo zmienione względem oryginału.

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, MichAelis said:

Niesprzedane skarby zostaja czy znikaja w new game plus?

 

Gdyby znikały to nie nazbierałbym na rakietnice 2.000.000 

 

resident_evil_4-use-this.gif

9 hours ago, messer88 said:

Chatka i water hall bo fajnie się tam napierdala, wyspa z regeneratorami. Czego nie lubię to holu z jebanymi muchami. 

 


A jak przed wejściem do holu przez okno rozwaliło się kokon to po ścierwie leżały tylko diamenciki :macek:

Odnośnik do komentarza

Wreszcie miałem chwilę by skończyć, genialny tytuł i wspaniały remake stworzony z wielkim poszanowaniem oryginału. U mnie zamek wybił się z lokacji i lubię go w tej wersji bardziej niż wioskę. Wyspa mimo że lepsza niż pierwotna dalej odstaje od reszty. Oprawa świetna choć beka, że to pierwotnie miało ominąć starsze sprzęty bo nie wybija się ponadto co capcom zaserwował w village. Ogółem też granie w ten tytuł kolejny raz mi uświadamia jak oryginał wyprzedzał swoje czasy. No to teraz czekamy kolejne 18 lat na remake remake'u opus magnum tego studia?

Odnośnik do komentarza
On 4/11/2023 at 1:18 PM, kiseki said:

Komendy dla Ashely pod R3 pokazały jak niezgrabne mam paluchy. 

 

"Wait", "Follow", "Give me Space", "Come on!" 

 

A to wszystko w czasie walki z 3 typkami :balon:

 

Też miałem ten problem bo miałem tendencje do wciskania R3 aż zmieniłem te komendę na :PS_circle: i problem znikł. Lepiej mi się steruje kucając pod R3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...