Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety musiałem użyć apteczki podczas walki z dwoma Garrado bo nie dałem rady. I zrobiłem tylko przejście z nożem bez kupowania niczego u Sprzedawcy. Ale dzięki temu mam jedno przejście przede mną i tym razem zrobię to przejście z Infinite Magnum :macek: A dziś zacząłem Hardcore na S+ Powinienem przez weekend zrobić. 

 

Ta gra naprawdę trzyma i nie puszcza :banderas:To jak wrogów można szatkować przy użyciu Chicago jest piękne. Ale gdy strzela im się nawet z RED9 w rękę czy nogę to kończyna pięknie odpada. A od strzałów strzelbą przepoławia wieśniaków że im flaczki widać :woot: Jak dla mnie to absurdalne 10/10 i o ile Starfield nie pozamiata w tym roku to pewnie to będzie GOTY 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odnośnie pierwszej walki z El Gigante

 

Spoiler

Nie rozumiem dlaczego wycięli tę scenę z oryginału gdy grupa wieśniaków próbowała go trzymać na „smyczy”, a ten nimi rzucił jak szmatami. To była mega kultowa scena, a teraz tylko go jakiś jeden typ wypuszcza i tyle. Głupia i niezrozumiała decyzja.


Walka w oryginale lepsza.

Edytowane przez Lukas_AT
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby laserek można było założyć do RED9 to :macek: Ale i bez tego RED jest w pytę overpower. Jak się jest cierpliwym to można z odległości dobrze przycelować niczym snajperką. 

A tak w ogóle to w HD na PS4 mam do skończenia tylko PRO i jestem gdzieś w połowie więc jak tylko wbiję :platinum: w Remake to wracam do oryginału. :woot:

resident-evil-resident-evil4.gif

Odnośnik do komentarza

Oryginał w wersji HD nadal jest moim ulubionym Residentem, który walczy o miano najlepszego z Resident Evil 2 ale w wersji z PSX'a a nie tej odnowionej. Nadal nie mogę zdecydować którego cenię bardziej. Dwójka na PSX'a dała wszystkiego więcej, horroru, broni, przeciwników, lokacji. Natomiast Czwórka z NGC pchnęła w te trochę skostniałą (no bo już Resident Evil 3 nie wniósł niczego nowego) serię powiew świeżości. 

 

I tak już od lat stoją na ringu i toczą niesamowity i wyrównany pojedynek Resident Evil 2 (psx) vs Resident Evil 4 (ngc) :hi:

 

re2.jpg  

 

maxresdefault.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj się mega rozczarowałem z wisiorka Luisa. Co prawda +20% do wartości sprzedaży broni działa, ale liczy od podstawowej wersji, więc jest to mega słaby wisior. Wpływ na maksymalnie ulepszony SG-09 R to jest 800 pesetas więcej, także cały misterny plan ulepszenia wszystkiego bez potrzeby żonglowania broniami się poszedł jebać. Ostatecznie wczytałem sejwa i wylosowałem wisior +20% critical melee rate.

Końcówka 14 rozdziału, może uda się skończyć w ten weekend.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...