Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Odechciało mi się robić platynę po 2h prób przejścia wioski na pro na s+. Bieganie Leona bez wisiorka to jest kurwa jebany dramat - wieśniacy szybciej chodzą niż tej jebany pedał biega, do tego wychodzi po stokroć spierdolony balans gry i jebanie po 4 razy w łeb żeby założyć stuna. Genialna gra, dumnie może stać obok og ale jak zjebany jest tutaj poziom trudności to głowa mała - im lepiej gramy i wyższy poziom trudności tym co raz bardziej to wychodzi.

Podziękuję za platynę, szkoda mi byłoby teraz sie wkurwiac i dobre wrażenie zatrzeć po 5 poprzednich przejściach 

 

  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
42 minutes ago, XM. said:

Odechciało mi się robić platynę po 2h prób przejścia wioski na pro na s+. Bieganie Leona bez wisiorka to jest kurwa jebany dramat - wieśniacy szybciej chodzą niż tej jebany pedał biega, do tego wychodzi po stokroć spierdolony balans gry i jebanie po 4 razy w łeb żeby założyć stuna. Genialna gra, dumnie może stać obok og ale jak zjebany jest tutaj poziom trudności to głowa mała - im lepiej gramy i wyższy poziom trudności tym co raz bardziej to wychodzi.

Podziękuję za platynę, szkoda mi byłoby teraz sie wkurwiac i dobre wrażenie zatrzeć po 5 poprzednich przejściach 

 

 

Ale wiesz że nie musisz robić PRO na S+ żeby wbić calaka ? Wiesz o tym prawda? Bo jak się właśnie teraz dowiedziałeś to :kekw: ... :hi:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Odechciało mi się robić platynę po 2h prób przejścia wioski na pro na s+. Bieganie Leona bez wisiorka to jest kurwa jebany dramat - wieśniacy szybciej chodzą niż tej jebany pedał biega, do tego wychodzi po stokroć spierdolony balans gry i jebanie po 4 razy w łeb żeby założyć stuna. Genialna gra, dumnie może stać obok og ale jak zjebany jest tutaj poziom trudności to głowa mała - im lepiej gramy i wyższy poziom trudności tym co raz bardziej to wychodzi.

Podziękuję za platynę, szkoda mi byłoby teraz sie wkurwiac i dobre wrażenie zatrzeć po 5 poprzednich przejściach 

 

No nie wiem stary. Ja zrobiłem S+ całkowicie "na golasa" i nie odczułem, żeby poziom trudności był zjebany albo żeby balans leżał. Z RE4R jest jak z każdą inną grą - po prostu trzeba się go nauczyć. Ogarnąć na co można sobie pozwolić w danej lokacji, gdzie trzeba strzelać, a gdzie brać nogi za pas tak aby nie tracić ammo oraz czasu, w jakie bronie ładować hajs  itp itd. No i na pewno trzeba zapomnieć o przyzwyczajeniach z oryginalnej Czwórki (czyli np. zupełnie odpuścić stuny na rzecz parry), bo podczas grania na Pro to jest najbardziej zgubne. Tak szczerze mówiąc dla mnie o wiele trudniejsze do wymasterowania i rzeczywiście "zjebane i kiepsko zbalansowane" było Village of Shadows w RE8, gdzie aby ukatrupić jednego wilczura potrzeba było 20 strzałów w pysk z pistoletu, tutaj nie jest aż tak źle. 

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, XM. said:

Wiem, ale nie chcę mi się dwa razy przechodzić, a za pro jest i puchar za standard i za hardcore 

 

Ale trofeum jest za ukończenie Professional. Tylko tyle. Możesz mieć nawet rangę B albo C ważne żeby ukończyć na Pro nawet z infinite rocket launcher w new game + :dunno:

Natomiast na Standard i Hardcore trzeba ukończyć na S+ żeby dostać trofeum. Żeby odblokować Handcannon teraz trzeba tylko wbić rangi S w Mercendaries na każdej z map. Wcześniej rzeczywiście trzeba było przejść Professional na S+ żeby odblokować te armatę. Ale teraz wystarczy Mercenaries a to jest jakieś 15 do 20 minut :hi:

Odnośnik do komentarza
Spoiler
49 minutes ago, messer88 said:

 

ale jak się przejdzie pro na S+, to wpadają trofea właśnie za standard S+ i HC S+, o to mu chodzi że nie robić dwóch osobnych przejść. 

 

 

Aha. Ok to przepraszam. Nie jestem pewien czy to tak działa że zaliczy Standard i Hardcore gdy przejdzie na Pro z S+ :sorry:

Odnośnik do komentarza

Przecież są sidequesty strzelnica i znajdzki.
Więc jest trochę upychaczy.
Oczywiście to nadal klasyczna gra single player a nie ubi Sandbox.
Pierwsze przejście na hard 30 a 3 niespełna 4h.
Ja też odrazu odpaliłem 2 przejście, a nawet i 3.
Ale po 3 to już tylko olx odpaliłem i pogoniłem xD.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Przecież są sidequesty strzelnica i znajdzki.


Te side questy to nawet nie questy i można na nie nie zwracać uwagi. Tylko jeden był sensowny polegający na zabiciu pewnego przeciwnika w zamku. Znajdźki wpadają z automatu, bo z reguły znajdujemy je na głównej drodze. A jak musimy się już gdzieś cofnąć by zebrać jakąś znajdźkę to z reguły i tak cofamy się tam fabularnie. Strzelnice też można olać i niczego specjalnego się nie traci, a zresztą sesje w strzelnicy są bardzo krótkie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...