Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

 I dziwne, że Capcom to tak słabo promował. Słabszy i znacznie droższy dodatek do Village i kamera TPP miały lepszą ekspozycję. Tu pokazali trailer i za chwilę premiera. Fani kupią, ale Janusze pewnie nie wiedzą, że coś wyszło.

Capcom to wgl są dziwaki. Rimejk trójki za 250zł robią na odpierdol i idzie go przejść w godzinę z hakiem a tu dlc za 45zł z mnóstwem zawartości zapowiadają tydzień przed premierą i potem cisza xD

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MichAelis napisał:

Spoiler z kosciola niefabularny

  Pokaż ukrytą zawartość

:ohboy:

A ja tyle ammo zmarnowałem :/

Jak się wskoczy na daszek to słychać jak Ashley płacze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Capcom to wgl są dziwaki. Rimejk trójki za 250zł robią na odpierdol i idzie go przejść w godzinę z hakiem a tu dlc za 45zł z mnóstwem zawartości zapowiadają tydzień przed premierą i potem cisza xD

Tu się po prostu bali jebana, że za wycięta zawartość każą sobie jeszcze sporo płacić. Więc zrobili po taniości, ale dojebane jak pełnoprawną gra, tacy to właśnie panowie z Capgods:gigabeta:

Odnośnik do komentarza

Bo capcom rzuca w tarczę rzutkami decydując o swoich kolejnych ruchach. Rimejk dino crisis czy chuyowa coop gra zasługa z dinozaurami gdzie damy postać która wygląda jak Regina żeby jeszcze bardziej wc0rwić fanów? Dawaj, rzucaj :doom: 

Ja teraz poproszę 9ke jednak. Później niech sobie robią rimejk 5ki, cv czy co tam sobie chłopaki wymyślą

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Pupcio napisał:

Bo capcom rzuca w tarczę rzutkami decydując o swoich kolejnych ruchach. Rimejk dino crisis czy chuyowa coop gra zasługa z dinozaurami gdzie damy postać która wygląda jak Regina żeby jeszcze bardziej wc0rwić fanów? Dawaj, rzucaj :doom: 

Ja teraz poproszę 9ke jednak. Później niech sobie robią rimejk 5ki, cv czy co tam sobie chłopaki wymyślą

9 dopiero 2025 i to jest pewne bo golem tak pisze.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Ktos pamieta ile powstawal remake 4? Ja bym wolal jednak CV. 5 tylko z duzymi z zmianami bo jednak obok 6 to dla mnie najslabsza czesc serii.

Po Re3 zaczęli, w połowie studio się zmieniło na te które robiło remake dwojki.

Dolicz oczywiście przedłużenie związane z pandemia. Imo remake 5 mogą machnąć w dwa lata.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, XM. napisał:

Ajajaj przeszedłem. Wszytskie zmiany na plus, ogrom nowych lokacji, nowych bossow, nowych skinów przeciwników. Gra się to jak w pełnoprawną grę, Resident Evil 4-X.

Gra ma jeden jedyny minus w postaci 

  Pokaż ukrytą zawartość

Wprowadzenia jakiegoś lizarda jako bossa którego niszczy się scenka :(

 

Spoiler

Jaszczurka był chujowy, ale fajne QTE z laserami Ada pięknie się wywijała, very flexible :kaz:

 

15 minut temu, pawelgr5 napisał:

Musieli by wrecz wyjebac caly nie-leonowy content albo napisac go zupelnie inaczej (ostatecznie scenariusz Ady jeszcze bym zostawil i upgradowal jak REmaki 2 i 4).

Scenariusze tylko dwa: Ada + Leon, totalna przebudowa i można naprawić RE6

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Bzduras napisał:

Dawać piątkę

 

9 godzin temu, XM. napisał:

Teraz dawać piątke i jak najwięcej grania Sheva, a nie sterydziarzem Chrisem, potem szóstka Leon + Ada.

No to trochę poczekacie sobie bo teraz klepią Veronice :leo:

A DLC na wypasie. Fajnie sie biega Ada. Nawet mi jej Voice nie przeszkadza. Taka fajna jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...