Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Perez napisał:

b) możliwość dodawania zdjęć na forum bezpośrednie z kompa/telefonu (ograniczenie na jeden plik to 10 MB; póki co opcja tylko dla zdjęć)

c) wyłączony filtr słów - jeśli Seniorzy dadzą dobry przykład i "kur*a" nie stanie się nowym przecinkiem, to docelowo pomyśli się o wyłączeniu filtru na całym forum, aby już skończyć z tą gimnastyką w omijaniu cenzury


Właśnie zauważyłem tę opcję na dole i się zastanawiałem, o co tu chodzi do chuja Wacława (wybacz Perez, musiałem sprawdzić:kaz:)
Ale tak szczerze, to wolałem layout PREMIUM membera - jakoś tak bardziej prestiżowo się to prezentowało, bo ten senior to tak trochę na odpierdol (ostatni raz, obiecuję:kojima:)
 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:

A czy senior ma zwiększoną ilość przyznawania punktów reputacji?

 

Senior ma bez zmian 15.

 

1 minutę temu, grzybiarz napisał:

To może zabierzcie seniora tym co wrzucają kolekcje gierek, bo będą teraz na szybkim uploadzie spamować całe forum fotkami :)

 

To dostaną warna za spamowanie :). Ta opcja ma ułatwiać życie, bo o ile na kompie bawienie się w jakieś imgury etc. to jeszcze ujdzie, tak na tel to męczarnia. 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, mozi napisał:

Jaki ma sens dawać możliwość uploadu z telefonu tylko seniorom? Przecież to powinno być dostępne dla wszystkich. 

Acha i dlaczego jeszcze nie mam seniora? 15 lat na forum no komon. Szejdi troll ma a ja nie mam? Chociaż za wiek mi się należy. 

 

Docelowo jak najbardziej opcje uploadu chcemy odpalic wszystkim. Poki co testy, aby obadac zainteresowanie i ile tego bedzie wgrywane (pod katem pojemnosci serwera). 

 

Co do Seniora - szczegoly niebawem. Jak najbardziej chodzi o to, aby nie byla to jakas mityczna zamknieta grupa, tylko forma wyroznienia dla aktywnych userow. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Perez napisał:

Drodzy forumowicze, pierwszy etap zmian za nami. Z forum zniknęła grupa Premium Member, a wszyscy jej członkowie trafili do grupy Senior Member. Do końca sierpnia dodamy info odnośnie tego, jak wyglądają zasady promocji do Seniorów i jednocześnie jakie kryteria są do spełnienia, aby w Seniorach być. 

 

b) możliwość dodawania zdjęć na forum bezpośrednie z kompa/telefonu (ograniczenie na jeden plik to 10 MB; póki co opcja tylko dla zdjęć)

 

 

 

podaj numer konta gdzie zrobic przelew, bo mi brakuje tej funkcji

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szejdi senior member xddddddd A taki grzybiarz czy mejm zwyklaki.

 

Proponuje jeszcze frostiego i jerome. Chyba ze juz są

Nie wiem , moze sie nie znam ale przyznawanie tym ktorzy mieli premium membera ktorego zeby dostac wystarczylo napisac z automatu senior membera na ktorego trzeba bylo raczej zasluzyc troche mija sie z celem tych badz co badz wyroznien.

 

Ale robcie jak chcecie

Odnośnik do komentarza

Przypomnę jeszcze raz - Senior nie jest dożywotni. Obecnie trwa okres, nazwijmy to, przejściowy - na dniach domkniemy zasady, damy info i w pierwszej kolejności sprawdzimy grupę Seniorów, a potem zainteresowani będą mogli zgłaszać się, jeśli będą zainteresowani Seniorem. 

 

W nowej formule chodzi o to, aby stworzyć jedną grupę dla wyróżniających się userów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Luz, ale moze po prostu zmienic nazwe grupy na nową. Mysle ze po prostu dla wielu wlasnie wyrozniajacych sie userow siedzacych tutaj od lat i pamietajacych stary przydzial senior memberow aktualna wersja pod niektorymi awatarami wyglada dosc bekowo. Chyba ze tak jak piszesz bedzie jakas SELEKCJA i userzy w krotkich spodenkach zostana zdegradowani.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej chodzi o stworzenie jakichś ramowych kryteriów, aby też ten Senior nie był jakimś mitycznym tworem rozdanym 10 lat temu i grupa zamknięta. 

 

Aczkolwiek to o czym piszesz to jeszcze inna bajka i można pomyśleć, wzorem PE, o stworzeniu swoistej Alei Zasłużonych i tam dać userów, którzy wpłynęli na kształt forum, no ale których dzisiaj po prostu nie ma. Senior z założenia ma być bonusem dla tych aktywnych userów, dzięki którym forum cały czas działa.

Odnośnik do komentarza

100k subów to jednak trochę jest! ;). 

 

Spoko, rozumie, pokombinujemy z nazwą i ewentualnie Senior zostanie już dla tych... seniorów, którzy raczej na forum się nie udzielają, a mieli wpływ na jego kształt, a dla obecnie wyróżniającej się grupy będzie po prostu inna nazwa (propozycje mile widziane). 

Odnośnik do komentarza

Nominuję na seniora Mejma, Grzybiarza i Kanabisa :D

 

Tak myślę że prawie wszyscy tu zasługują na seniora, bo przyszli na forumek dawno temu i wciąż są aktywni. Nie ma tu czegoś takiego jak młody narybek, no chyba że ktoś altera założy czy coś. Ogólnie jestem za pomysłem żeby dla najstarszych userów z 2002 czy 2003 zrobić osobą kategorię "zasłużony", "złoty członek" czy coś takiego. Dla tych wszystkich konsolowych wariatów jak Mendrek którzy budowali konsolową społeczność w początkach XXI wieku.

Odnośnik do komentarza

A to spartakus bedzie skasowany? Bo ja chcialbym zostac z tym podpisem. Spedzilem tam wiele cudownych chwil z kazubem, a i telenowele z czezkym, kobikiem i litwinem milo wspominam.

 

Po prostu jako user siedzacy juz troche na tym forum wyrazikem swoje zdanie na ten temat ;)

 

Wystarczy ze jestem liderem opinii, mi  senior niepotrzebny. I tak bedzie co dzieciom opowiadac

 

Ooo z tym  "zloty czlonek" to dobre ale to wlasnie raczej powinno sie przyznawac takim jak szejdi, frosti czy wujaszek.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...