Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest, foteczki uploadowane bezpośrednio z tel bardzo ułatwi życie. I jeżeli można to takie spostrzeżenie, obiektywnie patrząc to jakieś dzienne limity też powinny być na to. Tak jak z reakcjami - > niech te seniory mają więcej "slotów", ale ogólne limity powstrzymają trochę ewentualny "Instagram Extreme" na forumku :)

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.08.2020 o 10:39, szejdj napisał:

Z tego miejsca chciałem podziękować Kanabisowi za zaangażowanie w kwestię uregulowania forumowych rang. Również mnie to trapi i cieszę się, że dzięki Niemu w końcu każdy z ku,rwa starych trzydziestoparoletnich chłopów nareszcie otrzyma odpowiednią RANGĘ na forum o grach dla dzieci. 

Gosciu przeciez ty pokemonow szukasz xd

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, kanabis napisał:

Gosciu przeciez ty pokemonow szukasz xd

ciekawe czy kiedys napiszesz post o czyms innym niz o tym albo ja zaczne w kazdym poscie przypominać że jesteś patusem bez matury co sie mało co nie zachlał na śmierć i w wieku kilkunastu lat wylądował w monarze, niby wszyscy wiedza z kim maja do czynienia, ale i tak mozna sie pośmiać

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, szejdj napisał:

ciekawe czy kiedys napiszesz post o czyms innym niz o tym albo ja zaczne w kazdym poscie przypominać że jesteś patusem bez matury co sie mało co nie zachlał na śmierć i w wieku kilkunastu lat wylądował w monarze, niby wszyscy wiedza z kim maja do czynienia, ale i tak mozna sie pośmiać

Nie musisz, nie wstydze sie tego ani nie zakrzywiam przeszlosci ze tak nie bylo. Mozesz pisac do woli. Rozdzial zamkniety.Liczy sie przyszlosc nie przeszlosc. Wazne ze teraz jestem w kazdym aspekcie kims lepszym od ciebie a ciebie przez to piecze dupa ze za kazdym razem musisz tupac nozkami i wylewac swoje frustracje na forum. Wlasnie dlatego twoje posty mnie nawet nie denerwuja, po prostu nie jestes w stanie mnie obrazic.

 

Ps: Mam mature :)

11 godzin temu, Shen napisał:

Gdzie nie wejde, to posty szejda o kanabisie, to juz jakas obsesja.

Kompleksy

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, grzybiarz napisał:

To się wrzuca z tym samym rozmiarem czy kompresuje na mniejsze?

Maksymalny rozmiar prawie 10 mb to raczej nie kompresuje ale nie znam się. Wziąłem pierwszy lepszy obrazek z neta nich ktoś kto wkleja zakupy growe sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2020 o 11:45, kanabis napisał:

Ooo z tym  "zloty czlonek" to dobre ale to wlasnie raczej powinno sie przyznawac takim jak szejdi, frosti czy wujaszek.

 

 

Złoty członek? Platynowy siusiak - to brzmi :banderas:

A z tym seniorem to was zdrowo pojepało @Perez i inni. XD Człowiek od 17 lat na forumke, jako pierwszy tu kur.w.a o suprnova.org i torrentach wam jełopy pisałem jak mesjasz i edukowałem młodzież z wychowania seksualnego wkp i ja nie mam seniora? Bydlaki! Hrrrr. Tfu! 

Edytowane przez Jotrazydwa
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Jotrazydwa napisał:

 

Złoty członek? Platynowy siusiak - to brzmi :banderas:

A z tym seniorem to was zdrowo pojepało @Perez i inni. XD Człowiek od 17 lat na forumke, jako pierwszy tu kur.w.a o suprnova.org i torrentach wam jełopy pisałem jak mesjasz i edukowałem młodzież z wychowania seksualnego wkp i ja nie mam seniora? Bydlaki! Hrrrr. Tfu! 

pisz do kanabisa, on decyduje kto ma seniora a kto nie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.