Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie Grzyb to mega pozytywna postać na forum, na skizo również taki był. Czasem się zastanawiałem czy to co postuje to prawda czy fikcja. Podziwiam jego pamięć do różnych rzeczy wyrwanych z kontekstu, informacji sprzed lat i wrzucanie ich w swoje posty. Również pełen podziw za te życiowe posty, nawet te creepy.

 

@grzybiarz nigdy się nie zmieniaj :hi:

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 19.08.2020 o 22:56, Perez napisał:

 

Docelowo jak najbardziej opcje uploadu chcemy odpalic wszystkim. Poki co testy, aby obadac zainteresowanie i ile tego bedzie wgrywane (pod katem pojemnosci serwera). 

 No i jak tam @Perez? Testy zakończone? Minęły 3 miesiące i cisza w temacie, a nie ukrywam, że czekam na taką funkcję dla ogółu (w tym dla plebsu jak ja), bo mamy w końcu 21 wiek, a nawet jesteśmy w UE, więc oczekuję godnego poziomu forumkowania. Mam nadzieję, że to nie były obiecanki-cacanki i kiełbasa wyborcza li tylko :gayos::hi:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Luqat napisał:

 No i jak tam @Perez? Testy zakończone? Minęły 3 miesiące i cisza w temacie, a nie ukrywam, że czekam na taką funkcję dla ogółu (w tym dla plebsu jak ja), bo mamy w końcu 21 wiek, a nawet jesteśmy w UE, więc oczekuję godnego poziomu forumkowania. Mam nadzieję, że to nie były obiecanki-cacanki i kiełbasa wyborcza li tylko :gayos::hi:

 

Możesz przetestować to wgrywanie fotek. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Szanowni userzy, dzisiaj kolejna część zmian na forum. Dwie kluczowe to:

 

a) cenzura - wyłączyliśmy ją dla wszystkich grup poza Nowy Użytkownik. Tak że możecie już skończyć gimnastykę z omijaniem cenzury, jednocześnie prosimy, ekhm, przeklinać z głową. Od święta przekląć nie będzie problemem, ale jeśli ktoś zacznie stosować niecenzuralne słowa w ramach przecinków to będą normalne ostrzeżenia. 

 

b) Seniorzy - w zasadzie ten temat temu służył i chciałbym poinformować, że w tym zakresie trochę zmian. Niektórzy z Was właśnie Seniora dostali, niektórzy stracili. Celem tej dyskusji było stworzenie ram, które w jasny sposób pozwalałyby "awansować" na Seniora. W gronie administracji ustaliliśmy takie kryteria:

  • minimum 5 lat na forum (obecnie liczymy dla rejestracji najpóźniej 31 grudnia 2015)
  • pojawienie się na forum przynajmniej raz w roku (obecnie liczymy od 1 stycznia 2020)
  • napisanie na forum przynajmniej jednego posta (obecnie liczymy od 1 stycznia 2020)
  • ogólna liczba minimum 2000 postów napisanych na forum

Na podstawie tych ustaleń co jakiś czas będzie można sprawdzić, czy ktoś do grupy trafi lub z niej wypadnie (bo np. przestał na forum zaglądać). 

 

PS Kilkanaście osób z grupy Be fit or die tryin' również trafiło do Seniorów. Oczywiście jeśli uznacie, że wolicie pozostać w swojej grupie - nie ma sprawy, proszę o informację na PW. To tyczy się również osób, które trafiły do Seniorów - jeśli ktoś nie chce, nie ma sprawy, wystarczy info. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

-10 lat. 5 lat to petka, za alimenty tyle mozna dostac. Kojo na gorze  i nie jada z wszystkimi tylko na fikole.

-Przynajmniej 40 postow na miecha. Chyba te 10 postow na tydzien prawdziwy grypsujacy senior jebnie co nie?

-Ogolna liczba postow nie wiem moze 5k.

*A dla mniej udzielajacych sie  juz ale dzieki ktorym te forum jest jakie jest immunitet w postaci seniora powyzej 10tys postow bez wzgledu na aktywnosc.

 

To tylko moje zdanie i lekka wskazowka od starego wyrokowca ktory jest tutaj od 15 lat.

Pozdro dla charakternych trzymajcie sie tam z tym seniorem mordeczki

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Stażowo to ja bym zrobił nawet 15 lat, a 10 dla userów szczególnie wyróżniających się, którzy swoimi uczynkami lub słowem pisanym zapisali się w historii forum. Kandydatura takiego delikwenta po 10 latach jest rozpatrywana w stworzonym do tego temacie przez innych seniorów. 

Kwestia ilości postów ogółem i aktywności miesięcznej czy rocznej też jest do ustalenia.

 

Kurwa panowie to nie wybory do jakiegoś zasranego parlamentu. Tu się się rozchodzi o jebanego SENIOR MEMBERA forum największej gazety konsolowej w Polsce  PSX FUCKING EXTREME.

 

ja za młodu jak zaczynałem na forum to bałem się czytać posty seniorów, a co dopiero im odpisać. Teraz ta młodzież jest inna, zwróć uwagę takiemu to zaraz odpisze że matkę ci będzie ruchać

 

 

 

 

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...