Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mozi napisał:

Mejm dostal seniora można zamykac forum. 

 No nie wiem co tak slabo.

 

9 godzin temu, Perez napisał:

 

Mejm, ale mi naprawdę głupio (zupełnie szczerze). Dlatego te zmiany, żeby to było jasne, bo no jak Ty nie masz mieć Seniora/Premium, no to coś tu jest nie halo. Niech tym zaczątkiem zmian będzie Senior dla Ciebie, a jak już ogarniemy zmiany to wtedy kogo trzeba przeniesiemy do odpowiedniej grupy. 

:notsure: :trap:

Odnośnik do komentarza

Czy te rangi będą nadawane jak rangi seniorskie po zlocie? Gdzie wystarczyło powalić sobie chwilę na krzyżaka i jeszcze zlot się nie skończył, a użytkownicy z trzy letnim stażem mieli seniora. Były takie przypadki. 

 

 

Spartakusi żądają dostępu do panelu administracyjnego. 

 

 

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Perez napisał:

Drodzy forumowicze, przed nami nowa generacja, będzie się działo, czas więc na małe porządki na forum.

Proponuję ogarnąć działy dot. gier. Dlaczego marka Assassin's Creed ma swój dział, a takie Resident Evil nie? Powinien być jeden ogólny dział multiplatformy, w którym znajdowałyby się główne tematy gier multiplatformowych, przykładowo temat gier: Resident Evil, Resident Evil 2, Resident Evil 3 itd., a ewentualnie w osobnym dziale Resident Evil tematy typu "Resident Evil 3 - postacie", Resident Evil 3 - speedruny" itp., żeby nie śmiecić tego typu tematami działu ogólnego, bo nie każdy jest maniakiem danej gry/serii.

Odnośnik do komentarza

Przyznam zawsze chcialem byc senior memberem.  

Ale przeciez nie bede sie prosil. Cierpliwie czekalem na nominacje ale znajac zycie ostatnie zebranie senior memberow w ich grupowcu bylo w 2008 roku.

 

Ale na ich usprawiedliwienie przyznam ze z moich 24 tysiecy postow niewiele bylo wartosciowych 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kmiot napisał:

Co tam 10k postów. Od razu ustalmy, że nową rangę dostaną tylko prenumeratorzy PE, żeby żaden pasożyt nie poczuł się wyróżniony.

 

Oj to nie jest głupie. Ludzie by kupowali nawet te trzymiesięczne prenumeraty (o ile są), aby tylko mieć to wyróżnienie, a przy okazji gazetka miałaby kasę z góry. 
Tylko ktoś by tu musiał ogarnąć i synchronizować. A ranga Prenumerator, brzmi chyba ok. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.05.2020 o 22:33, Perez napisał:

Drodzy forumowicze, przed nami nowa generacja, będzie się działo.

 

Do Was pytanie o kwestię grup Senior i Premium? Osobiście jestem za stworzeniem jednej grupy (przykładowo Gold Member), która zbierze wszystkich aktywnych userów na przestrzeni lat. O co chodzi z aktywni? Fajnie byłoby określić jasne kryteria dla tej grupy: np. staż, liczba postów, ostatnia aktywność. Zapraszam do dyskusji. 

Pamietam wszystkie zmiany na forum od 2001 roku. I z doświadczenia wiem że im jest prostsze tym lepsze.

Tez popieram jedną grupe, bez pod-podziału.

 

Ale w doborze kryterium nie pomogę. Ilość postów nie świadczy o jakości a staż na forum to chyba sensowniejszy wybór. I tak z tym to co napisałem można się nie zgodzić sugerujac że po 5 latach or zarejestrowania konta wiele tych nie aktywnych zostanie nagle przyznanym wyższa ranga a uzytkownik ktory jest aktywny i dużo udziela sie przez dwa lata nadal musi czekać. Chociaż czas nagradza cierpliwych. :cool2:

 

I jeszcze kwestia rekordu atywnosci. Przewiduje ze im bliżej premiery 9 generacji, to ilość postów będzie rosnąć. I pod koniec roku byc może padnie nowy rekord. Pamietam hype w temacie o PS4 przed jej premierą. Pisalismy gdzie składalismy preorder, kupilismy w jakich okolicznościach, ile stalismy w kolejce. Ogólna szajba udzieliła sie dość mocno. Wydaje mi sie ze w tym roku nie bedzie inaczej. I być moze padnie nowy rekord:lapka:

Odnośnik do komentarza

Staż, liczba postow, ratio plusikowe i mamy wypisz wymaluj GOLD MEMBERA.

 

Tak tylko podpowiadam bo dobrze mi z naznaczeniem spartakusowym. Jednak jest sentyment, bywało kabareciarsko

No i zaden dzial nie ociekal tak agresją. Procz dzialu nintendo po napisaniu ze mario jest takie sobie po premierze mario odysey

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...