Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Klimacik jest na pewno zacny ale kurde na rynku jest tyle symulatorów chodzenia że ten, patrząc po gameplayu, nie wybija się ponad przeciętność. No mi po 3 minutach chciało się ziewać a pewnie chodzenie po podobnych do siebie korytarzach i pomieszczeniach odniesie podobny skutek. Moje zainteresowanie spadło praktycznie do zera i chyba nawet nie odpalę z XGP. Observer udał im się chyba przez przypadek. :( 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, suteq napisał:

Klimacik jest na pewno zacny ale kurde na rynku jest tyle symulatorów chodzenia że ten, patrząc po gameplayu, nie wybija się ponad przeciętność. No mi po 3 minutach chciało się ziewać a pewnie chodzenie po podobnych do siebie korytarzach i pomieszczeniach odniesie podobny skutek. Moje zainteresowanie spadło praktycznie do zera i chyba nawet nie odpalę z XGP. Observer udał im się chyba przez przypadek. :( 

Nie przypadek tylko rutger hauer. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, suteq napisał:

Klimacik jest na pewno zacny ale kurde na rynku jest tyle symulatorów chodzenia że ten, patrząc po gameplayu, nie wybija się ponad przeciętność. No mi po 3 minutach chciało się ziewać a pewnie chodzenie po podobnych do siebie korytarzach i pomieszczeniach odniesie podobny skutek. Moje zainteresowanie spadło praktycznie do zera i chyba nawet nie odpalę z XGP. Observer udał im się chyba przez przypadek. :( 


 

No ale horrorków w TPP już jest bardzo mało. Mega się cieszę, że nie będzie to w FPP.

Patrząc na gameplay to jednak będzie tam chyba trochę więcej do roboty niż w takim klasycznym walking sim.

 

Czemu tylko Observer? LoF to też nie są jakieś słabe gierki. Rozumiem, że mogą się niektórym nie podobać, ale napisać że są nieudane to deko przesada.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Czemu tylko Observer? LoF to też nie są jakieś słabe gierki. Rozumiem, że mogą się niektórym nie podobać, ale napisać że są nieudane to deko przesada.

Mnie LoF strasznie wynudziło a to jest przecież horror jakby nie patrzeć. W zasadzie tylko Observer potrafił mnie utrzymać przy ekranie chociaż nie grałem w Blair Witch ale opinii nie ma zbyt dobrych niestety. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Texz napisał:

Widzę, że polski gamedev ostro miesza na świecie, skoro właśnie czytam że za muzykę odpowiedzialny jest Yamaoka. 

No to nieźle się obudziłeś skoro od pierwszego trailera na E3 to był jeden z selling pointów tej gry.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, suteq napisał:

Mnie LoF strasznie wynudziło a to jest przecież horror jakby nie patrzeć. W zasadzie tylko Observer potrafił mnie utrzymać przy ekranie chociaż nie grałem w Blair Witch ale opinii nie ma zbyt dobrych niestety. 


No widzisz Panie sutqu, a mi się spoko je łyknęło. 
Blair Witch też jeszcze nie ograłem, ale jest obecnie na szczycie listy w GP. Jak tylko skończę Delivery us The moon, to zaczynam wiedźmę. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wygląda nawet ok(statyczne kamery, mocny follow up do survival horrorów z 90-tych) oprócz tego, że ewidentnie klatkuje, no i nie widzę tutaj niczego, z czym nie poradziłyby sobie konsole ósmej generacji.

Nie będzie z tego żadnego Silent Hilla(marketingowa podpinka, jak w przypadku gier soulsopodobnych), ale jak ktoś lubi symulatory chodzenia od bluberów, to tutaj będzie miał to samo, tylko w TPP.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, balon said:


No widzisz Panie sutqu, a mi się spoko je łyknęło. 
Blair Witch też jeszcze nie ograłem, ale jest obecnie na szczycie listy w GP. Jak tylko skończę Delivery us The moon, to zaczynam wiedźmę. 

Warto zagrać BW. Kupiłem w pudełku na PS4 i pomimo problemów technicznych na tej konsoli gra bardzo mi się podobała. Na XSX śmiga pewnie jak złoto więc +1 do oceny.

Odnośnik do komentarza

Technicznie prezentuje się mocno średnio, od Observera nie widzę żadnej poprawy jeśli chodzi o animację czy mimikę postaci u Bluberów. Ogólnie skojarzyło mi się to z A Plague Tale Innocence, klimat jest, ale widać, że to nie jest gra jakiegoś większego studia, choć tam przynajmniej oprawa była na bardzo dobrym poziomie, no i sam pomysł ze szczurami był spoko. Nie wiem czy tutaj coś podobnego zmajstrują, ale może te alternatywne światy, które wcale nie wyglądają next-genowo dodadzą trochę kolorytu tej produkcji. No i fajny smaczek z imieniem dziewczynki, czy raczej jej pseudonimiem, Sadness.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Czoperrr napisał:

Warto zagrać BW. Kupiłem w pudełku na PS4 i pomimo problemów technicznych na tej konsoli gra bardzo mi się podobała. Na XSX śmiga pewnie jak złoto więc +1 do oceny.

 

Ja ograłem Blair Witch na XsX i technicznie niestety rewelacji nie ma. Ale samej grze polecam dać szansę, osobiście uważam ją za przyzwoity tytuł. Nie wybitny, ale całkiem niezły. 

Odnośnik do komentarza

Mi zaś troszkę opadł po ostatniej prezentacji, bo wyglądało to dość średnio (może to wina kompresji?), nie przesadzając nie był to nawet poziom Until Dawn. Wolę się miło zaskoczyć, niż nieprzyjemnie rozczarować. Byle do 28.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2021 o 12:03, SlimShady napisał:

Dla mnie wygląda nawet ok(statyczne kamery, mocny follow up do survival horrorów z 90-tych) oprócz tego, że ewidentnie klatkuje, no i nie widzę tutaj niczego, z czym nie poradziłyby sobie konsole ósmej generacji.

Nie będzie z tego żadnego Silent Hilla(marketingowa podpinka, jak w przypadku gier soulsopodobnych), ale jak ktoś lubi symulatory chodzenia od bluberów, to tutaj będzie miał to samo, tylko w TPP.

Konsole poprzedniej generacji nie poradziłyby sobie z renderowaniem 2 światów na raz, przy zachowaniu zadowalającej liczby FPSów. Zwłaszcza bazowe modele X1 i PS4.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...