Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego wychodzi, że nie będzie trybów graficznych? No ja bym się bardzo cieszy, pod warunkiem, że w tym jednym jedynym będzie 60ks.

 

Co do poziomu trudności to w każdego Ratcheta zaczynałem na hard. Ciekawe czy ten poziom  3 z 4 Resistance Leader (jest jeszcze jeden wyżej)  to taki odpowiednik hard z poprzednich części? Zawsze były 3? Dobrze pamiętam?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Z tego wychodzi, że nie będzie trybów graficznych?

będą, Square wrzucił tekst o ustawianiach dostępności dla osób z ograniczeniami (wczoraj branża gierkowa miała taki specjalny dzień poświęcony dostępności gierek dla osób niepełnosprawnych), 

a tryby graficzne o których piszesz tego nie dotyczą, więc nie masz co się dziwić że ich tam nie ma opisanych 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Co do poziomu trudności to w każdego Ratcheta zaczynałem na hard. Ciekawe czy ten poziom  3 z 4 Resistance Leader (jest jeszcze jeden wyżej)  to taki odpowiednik hard z poprzednich części? Zawsze były 3? Dobrze pamiętam?

Był Normal i potem Challenge Mode po przejściu gry jako New Game +.

Odnośnik do komentarza

Po raz pierwszy wybór poziomu trudności pojawił się w Ratchet Gladiator z tego co pamiętam. Challenge Mode to osobny tryb po przejściu gry. Ten Resistance Leader to pewnie będzie jakiś odpowiednik Harda., ja sobie chyba zacznę na najwyższym, bo zapewne jak w poprzednich częściach nie będzie trofika za najwyższy poziom trudności, a ten zawsze można było zmienić w trakcie gry.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni przed premierą, widać, że są pewni swego :notbad: Nie zdziwię się jak będzie to najlepiej oceniany Ratchet, do tej pory tytuł ten przypada trzeciej części z ps2 (mc 91). Pewnie kilka punktów/plusów wpadnie za samo to, że w końcu dostajemy grę, która wygląda i "rusza się" (te sekundowe przeskoki między światami) next-genowo. :usmiech:

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2021 o 11:16, funditto napisał:

Jeśli szukacie dobrej ceny na Ratcheta to widzę, że na Allegro jest poniżej 300 zł 

Cena szybko spadnie do 220-30 zł (maks tydzień) imo. 

To będzie gra nawet przy wymaksowaniu na jakieś pewnie 12h, dodatkowo nie jest targetem dla każdego odbiorcy oraz trafia do bundli z konsola.

 

Polecam czekać 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...