Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ratchet jaki jest kazdy widzi ale biorac pod uwage to co sie stalo z cena Returnala to kupowanie obecnie gier na PS5 za 3 i pol bomby to frajerstwo, mowcie co chcecie. Sam sie zastanawiam co z tym Ratchetem zrobic. Returnal w 2tyg ponad 150zl w dol, sklepy juz za 250zl sprzedaja, na olxie folia juz ponizej 200zl. Jak nie przestana wciskac tych gier do kazdego zestawu z konsola to ja nie widze sensu przeplacac na premiere. Sami sie podcinaja z tymi cenami, Resident ktory na premiere byl 100zl tanszy teraz chyba chodzi nawet drozej niz Returnal. Na Returnal bylem zgrzany ale dwoch moich kumpli poczekalo bo nie byli pewni czy im siadzie i kupili chwile po mnie za 200zl xD Przeciez takich ludzi jest masa, a jeszcze jak Ratchet bez czyszczenia to bedzie zabawa na 10h to po dwoch tygodniach bedzie za stowe latal. To juz najlepiej cyfre wziac za zdrapki z eneby bo chociaz zonglerki plytami nie ma i czekania na kuriera

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, schabek napisał:

Ratchet jaki jest kazdy widzi ale biorac pod uwage to co sie stalo z cena Returnala to kupowanie obecnie gier na PS5 za 3 i pol bomby to frajerstwo, mowcie co chcecie. Sam sie zastanawiam co z tym Ratchetem zrobic. Returnal w 2tyg ponad 150zl w dol, sklepy juz za 250zl sprzedaja, na olxie folia juz ponizej 200zl. Jak nie przestana wciskac tych gier do kazdego zestawu z konsola to ja nie widze sensu przeplacac na premiere. Sami sie podcinaja z tymi cenami, Resident ktory na premiere byl 100zl tanszy teraz chyba chodzi nawet drozej niz Returnal. Na Returnal bylem zgrzany ale dwoch moich kumpli poczekalo bo nie byli pewni czy im siadzie i kupili chwile po mnie za 200zl xD Przeciez takich ludzi jest masa, a jeszcze jak Ratchet bez czyszczenia to bedzie zabawa na 10h to po dwoch tygodniach bedzie za stowe latal. To juz najlepiej cyfre wziac za zdrapki z eneby bo chociaz zonglerki plytami nie ma i czekania na kuriera


Cena, ceną i osobiście  jeden/dwa razy do roku mogę te 3,5 bomby zapłacić za mega gierki  oraz wesprzeć ulubionych devów. Choć zdaje sobie sprawę, że dla wielu osób to w hu duży wydatek.
Gorzej, że gierki po czasie dostają patche i nawet jak dobrze chodzą w day one np taki Morales, to i tak dostał 1-2 miesiące później niezłego boosta w postaci trybu 60ks + RT, który jako jedyny daje mi jako taki przedsmak nowej generacji i jest jednym słusznym wyborem aby to ogrywać.

 

Jak Ratchet nie dostanie jakiegoś trybu z 60 ks i RT Day1, to chyba poczekam z ograniem. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, schabek napisał:

Returnal w 2tyg ponad 150zl w dol

Mówiłem już przed premierą nowych konsol, że tych 350zl nie ma co się bać, bo cena będzie drastycznie spadać do 200zł, jeśli się poczeka miesiąc-dwa. 

 

O ile na tytuły dużego kalibru od zaufanego dewelopera jestem w stanie wyłożyc 350zl (mieszkam w UK, te kilka funtów wiecej nie boli), tak na Returnala tyle z zasady nie dałem, bo to nie gra wysokobudżetowa.

 

Gry na które mogę wydać trzy i pół bomby to Dying Light 2, Eden Ring, nowa Zelda, kolejne Uncharted, jakiś duży erpeg, GTA 6 itp.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rtooj napisał:

Returnal jest więcej wart niż jakiś Uncharted ;] 

A zelda jest tak dobra że nadal ludzie bez bólu wydają na nią ponad 200 zł. 

No racja, tytul troche dodany w pospiechu, ale jesli kolejna odslona bedzie miala jakies nowosci, zmieniony gameplay, a produkcja zajmie 5 lat, to moge wydac te trzy i pol bomby. I na Returnala bym wydal moze, ale akurat wyszedl w okresie, w ktorym nie mialem czasu na granie, a i duzo ostatnio gralem w trudne gry, wiec chcialem odpoczac. 

 

Czy na Ratcheta wydam trzy i pol bomby? Moze, ale jeszcze nie zdecydowalem czy chce brac w dniu premiery. Wszystko tez zalezy czy pudelka kolekcjonujemy czy sprzedajemy po splatynowaniu. ;) Wtedy ta decyzja wyglada inaczej.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, balon napisał:


Cena, ceną i osobiście  jeden/dwa razy do roku mogę te 3,5 bomby zapłacić za mega gierki  oraz wesprzeć ulubionych devów. Choć zdaje sobie sprawę, że dla wielu osób to w hu duży wydatek.
Gorzej, że gierki po czasie dostają patche i nawet jak dobrze chodzą w day one np taki Morales, to i tak dostał 1-2 miesiące później niezłego boosta w postaci trybu 60ks + RT, który jako jedyny daje mi jako taki przedsmak nowej generacji i jest jednym słusznym wyborem aby to ogrywać.

 

Jak Ratchet nie dostanie jakiegoś trybu z 60 ks i RT Day1, to chyba poczekam z ograniem. 

No to jest chyba większy problem niż ta cena kilka razy do roku. Ograłem Milesa, wbiłem platynę, grę pogoniłem, a tu wychodzi patch.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MBeniek napisał:

Wygląda na to, że cena Ratcheta spadnie jeszcze przed premierą samej gry, bo rtv-euro-agd już zaczęło go wrzucać do zestawów z ps5 :nosacz3: 

No i bardzo by mnie to ucieszyło... 

Ale z pewnością będzie jak mówisz, skoro są już zestawy lub za raz wejdą to cena gry szybko w dół poleci. 

A miałem zamówić w preorderze i dobrze że się wstrzymałem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...