Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten moment to jest chyba najlepiej prezentująca się gra której gameplay był pokazany. Cieszy powrót piratów i zastanawia ile będzie zajmować miejsca na dysku bo w artykule wspominają że nie muszą być tak ostrożni z pakowaniem danych (może wyeliminowali potrzebę powielania plików?).

Odnośnik do komentarza

Gry prawdopodobnie nigdy nie zaoferują lepszej grafiki niż filmy animowane pochodzące z tego samego okresu, ponieważ grafika renderowana w czasie nierzeczywistym zawsze będzie kilka kroków dalej przed tą renderowaną w czasie rzeczywistym. Nie zmienia to jednak tego, że gra wygląda fantastycznie i takie animacje filmowe sprzed kilkunastu lat zostawi pewnie w tyle.

 

Jeszcze tylko dodam łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Po raz kolejny nie widzieliśmy oficjalnej rozgrywki w 60 klatkach na sekundę. Chcę zobaczyć jak wtedy tytuł się będzie prezentował i jak wiele kompromisów zostanie wprowadzonych, by zapewnić taką płynność animacji. Mam nadzieję, że w trybie performance poprzestaną na wyłączeniu ray tracingu oraz nieznacznym obniżeniu rozdzielczości, bez dużej ingerencji w oszałamiającą złożoność geometryczną czy efekty cząsteczkowe, jakie nowy Ratchet oferuje.

Odnośnik do komentarza

Na pewno będzie tryb RT 1440p skalowane do 4k jak w Milesie, tam było stabilne 60 fps i wyglądało to genialnie. Tryb dodali kilka tygodni po premierze i zdaniem wielu, był to najlepszy tryb. 

 

Calkiem niedawno robilem troche pobocznego contentu w Milesie i działało to doskonałe.

 

Tutaj liczę na taki na premierę.

 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Jak sequel HZD nie wyjdzie w tym roku, to zapewne GOTY dla Ratcheta, tak mówimi moja szklana kula:), po tym co widać w preview, gra nie tylko doskonale wyglada i doskonale się w nią gra, ale też jest pozbawiona błędów. Insomniac to jednak top topów już od czasów Spidermana.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Gra wygląda oszałamiająco!!

 

Uwielbiam Ratchety i choć mam wrażenie, że od paru części gra trochę zeszła do niszy (choć wszystkie części trzymały poziom), tak tutaj ma szansę z powrotem wrócić do topu i powalczyć o GOTY. 

 

Mnie powala to jak wygląda to miasto w nocy, z mnóstwem ruchomych elementów, złożoną architekturą i szczegółowością.

Czapki z głów. 

 

Cyberpunk dostał tu niezłego plaskacza :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...