Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, maxoffe napisał:

Panowie postanowiłem przejść grę ponownie i zebrać wszystko. 

Mam jedynie problem z jednym elementem zbroi. 

Otóż brakuje mi spodni Kapitana Gwiezdnej Tarczy. 

Powinny one być z tego co ludzie mówią na tej wyspie piratów, na plaży w zakładce czasoprzestrzennej, czy jak tam to się zwie. 

Niestety już kilka razy przechodziłem tą zakładkę i nic. 

Czy to jakiś błąd i muszę zaczynać grę od nowa czy szukam w złym miejscu? 

 

Próbowałeś korzystać z trofeowych podpowiedzi dla plusowiczów?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Z tego co wiem jakiś tam błąd był, może nawet związany z tym strojem. Jedyne rozwiązanie to wczytać wcześniejszy sejw, jak nie pomoże to chyba lipa.

Ja grę przeszedłem cztery razy i na szczęście nie miałem żadnych błędów.

No cóż odpocznie od niej kilka dni i zagram najwyżej 3 raz na wyższym poziomie bo gra mi się bardzo podoba... 

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Próbowałeś korzystać z trofeowych podpowiedzi dla plusowiczów?

Nie, a gdzie tego szukać? 

Jednak myślę że nic więcej tu nie pomoże bo ta część stroju powinna tu być w tym miejscu, a nie ma. 

Nie dam uciąć sobie głowy ale wydaje mi się że wcześniej przechodziłem tą zakładkę czasoprzestrzenną tylko nie pamiętam czy dostałem tu ta część stroju, czy nie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

W ramach ogruzowywania się z zaległości do ogrania wleciał Ratchet. Po dwóch godzinach muszę przyznać, że jestem grą zachwycony. Pomijając już niesamowitą oprawę i animację (gram w trybie Performance RT, w trybie 4k/30fps ta gra jest IMO niegrywalna), sam gameplay jest świetny. Strzelanie jest miodne, elementy platformowe fajne, a same miejscówki robią na mnie ogromne wrażenie i wykonaniem i designem. Super giereczka, polecam bardzo

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dopiero trzy planety zwiedzonę, stary dobry Ratchet, z dużą dawką grywalności. Ilość broni, jak i oryginalność jak zawsze dużym plusem gry, zbieranie śrubek wciąga, dobrze że nie znikają po czasie jak obolit w Returnal ;)
Gram z polskim dubbingiem, który jak to bywa w bajkowych produkcjach, grach lub filmach, sprawdza się bardzo fajnie.
Technicznie, ależ to wygląda, Aloyka może pozazdrościć. Gdy wchodzimy do klubu na trzeciej planecie, to można przecierać oczy ze zdumienia, niemal jak Pixar. Ciekawe co im się uda wycisnąć z konsoli przy nowym Pająku.

Graficznie gra gniecie jajka, odpalam photo mode i bawię się tylko ustawieniem kamery (czasami zmieniam ostrość, źródło światła), bo przy tak wyglądającej grze, więcej nie trzeba aby wyszedł fajny screen.

1c0dd13e65fd3c3e187de246b93cf8dd.jpg1e6c79c1a11d48d2e3df7fba4c4cc604.jpg3d153b5f619e383fb177e099bdfe95a7.jpgb75dacb4f0480965417a185675553294.jpg3a47ea269260f4f36db483ace21c4942.jpgda16c797cb95699939bdc1ddaeedc756.jpg19c8ad6d38f56d13252024fec804deb9.jpgf8506f541d870559a6fa2045f7000fa5.jpg

Photo mode będzie męczony częściej niż w Horizon. :banderas:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pucharek ze zabieraniem miśków jest zbugowany? Brakuje mi jednego, odwiedzam wszystkie miejscowki i nic.

 

Edit

Ok, wpadło, zapomniałem że przy pierwszym uruchomieniu gry na pierwszej planecie misiek wpadł. Później postanowiłem grać od poczatku (news game), bo miałem dłuższą przerwę i byłem pewien, że już ten misiek wpadł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...