Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, łom napisał:

Gdyby nie te dyski to producenci musieli by pakować do konsol minimum po 4GB RAMu więcej żeby nie było przycinek i w portach na PC najczęściej tak to jest rozwiązane, nie musisz mieć szybkiego dysku ale 16 GB RAMu + 8GB VRAMu jest wymagane.

To strasznie jak mało osób ma pojęcie o tym, że dodatkowy ram może trzymać w pamięci to co dysk ssd szybko wczytuje. Zobaczymy wymagania bo obstawiam, że ssd będzie tam zawarte.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Trochę beka jarać się lekko podbitą 2 letnią gierka.
Każdy kto chciał to już dawno przeszedł tą grę.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

To nie jest gra warta kupienia specjalnie konsoli za 3500 zł, a po tyle chodziły konsole przez długi czas w Polsce.

Zresztą sam kupiłem 2 tyg. po premierze i po połowie odpadłem.

Świetny wybór gry, tym bardziej że będzie chodziło podobnie jak spidermany pewnie jak złoto i DF będzie zachwycone porównaniami.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że nie dali info o premierze na pc na konfie kilka dni temu. 

Teraz, Homelander napisał:

Serio? No to faktycznie bullshit.

 

Może i dla Ratcheta nie warto kupić konsoli, ale mieć i nie kupić Ratcheta jest błędem

Pierwsze pokazy gier na PS5 to były teksty, że Ratchet jest możliwy tylko na PS5 dzięki super dyskowi, a gow2 i horizon2 są pisane pod PS5. Parę lat później obie lądują day one na PS4 i nie mają się czego wstydzić, a Ratchet ląduje na platformie i nagle okaże się że działa bez turbo dysku

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pupcio napisał:

No cóż typowa korpo gadanina, chyba mało kto się nabrał na takie bajdurzenia po tylu latach siedzenia w tym kurwidołku


To straszne jak wieku januszy łapie się na te bajeczki marketingowcow. :( Niektorzy 31 w dowodzie, a naiwność 13-latka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze poprosił ghost of tsushima na pc bo wychodziło kiedy już nie miałem PS4

 

Ratchet...tu mam problem z tą serią, niby skończyłem każda część prócz Rifta i tej co grało się w co-opie i o ile Tools of Destruction i Crack in Time uwielbiam to innym częścią zawsze czegoś brakowało w moim odczuciu i niby się spoko grało ale w głowie zawsze były inne tytuły 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Dla mnie bardzo spoko wiadomość, był to dla mnie w sumie jedyny powód do rozważenia kupna PS5, a teraz będę mógł zagrać w Ratcheta w 120 fpsach 

Kapitanie jak w 120 odpalisz, to w sumie jak byś od razu Rifta zaliczył i jego sequel :obama:

4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

ciekawe jak będzie tjeremu działać

Po jednej nutce. Będzie chodzić dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...