Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Square napisał:

Jak będę na konsoli to napisze. Sprawdź dokładnie, bo to jest ogólnie w opcjach chyba dźwięku jak i dostępności, plus może w jeszcze jednym miejscu.

 

Ogarnąłem, odinstalowałem grę i zainstalowałem jeszcze raz, chyba się starzeję xD. No ale w grze żadnego wyboru języków nie ma, tylko jakiś jeden chorwacki jest dodany, masakra :). Dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja będe zdziwiony, jak w ogóle Ratchet dostanie jakieś nagrody. Bo to naprawdę najbadrdziej bezpieczna i zachowawcza kontynuacja, jaka mozna wymysleć. Jak grasz w serię pierwszy raz, ok może byc efekt wow. Ja grałem we wszytskie stacjonarne Ratchety i dośc szybko doznałem efektu przesytu. Psychonauts 2 jak dla mnie o klase wyżej pod względem funu, mimo, że technicznie słabiej.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, knotek napisał:

Ja będe zdziwiony, jak w ogóle Ratchet dostanie jakieś nagrody. Bo to naprawdę najbadrdziej bezpieczna i zachowawcza kontynuacja, jaka mozna wymysleć. Jak grasz w serię pierwszy raz, ok może byc efekt wow. Ja grałem we wszytskie stacjonarne Ratchety i dośc szybko doznałem efektu przesytu. Psychonauts 2 jak dla mnie o klase wyżej pod względem funu, mimo, że technicznie słabiej.

No właśnie ja grałem tylko na ps4 i tą obecną, pewie masz rację, że gdy gramy od pierwszej odsłony możemy mieć przesyt, jednakże ja nie mam takiego porównania .

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

A mi RA się bardzo podobało. Jasne, mogło być trochę dłuższe z większą ilością zagadek i bardziej unikatowymi broniami, ale i tak plasuje się u mnie prawdopodobnie na drugim miejscu w serii.

Taaaa mi też. Tym bardziej, że nie ma jakiegoś mega wysypu takich gierek. Czyli wysoko budżetowych „bajeczek”, a sam Ratchet za rzadko wychodzi, aby w jakikolwiek sposób się nim przejeść jak się lubi tę serię i takie gry.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Ale za co?
Za grafikę?
Ta część nie jest nawet najlepsza w serii wg mnie.
Jak sobię porównam jakie emocje towarzyszyły mi grając w returnal a w ratcheta to xD.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

O właśnie. U mnie też Returnal wywołał większe emocje, dostarczył więcej funu. Ratchet jest świetny. Dostałem to, czego oczekiwałem. Jednak to Returnal jest w tym roku #1.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Popieram przedmówców, bardzo fajnie się grało, graficznie widać, że next gen,

Chciałem sobie zrobić platynkę po ukończeniu, ale okazało się, że jednego trofeum nie da się wbić i muszę grać od nowa albo glitchować, żeby dostać się do jednej z lokacji. Szkoda mi czasu, odpuszczam, za tydzień zapomnę o gierce, ale fajny benchmark, że żałuje przejścia 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie postanowiłem przejść grę ponownie i zebrać wszystko. 

Mam jedynie problem z jednym elementem zbroi. 

Otóż brakuje mi spodni Kapitana Gwiezdnej Tarczy. 

Powinny one być z tego co ludzie mówią na tej wyspie piratów, na plaży w zakładce czasoprzestrzennej, czy jak tam to się zwie. 

Niestety już kilka razy przechodziłem tą zakładkę i nic. 

Czy to jakiś błąd i muszę zaczynać grę od nowa czy szukam w złym miejscu? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...